CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > openrrcp
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ValXdater
Senior Member

Registrován: 14.12.2003
Příspěvků: 657

Příspěvek č. 33 

__________________

Neděkuj, poděkuj, až ti to pojede...

Old Post 07.04.2010 v 14:05
ValXdater je offline   Click Here to See the Profile for ValXdater   Find more posts by ValXdater   Click here to Send ValXdater a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hapi
Junior ISP

Registrován: 25.01.2004
Příspěvků: 498

Příspěvek č. 34 

ono se to nekouše ale spíš myslí že se tam nemůže dostat při použití vlanů. Tam je problém a nebo je problém i s jinym subnetem než /24. Jinak se mi žádnej nikdy nekousnul.

__________________

ja to nebyl

Old Post 07.04.2010 v 14:08
hapi je offline   Click Here to See the Profile for hapi   Find more posts by hapi   Click here to Send hapi a Private Message   Click Here to Email hapi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Příspěvek č. 35 

__________________

Old Post 07.04.2010 v 14:09
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 36 

zajimave. stejnej switch mam take...ani jsem netusil, ze ten brouk v nem takove schopnosti ma, po jistych upravach.

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 08.04.2010 v 09:32
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
forkman
Newbie

Registrován: 17.09.2006
Příspěvků: 60

Příspěvek č. 37 

Jsem rád, že se tady rozběhla bouřlivá diskuze, ale stejně jsem se nedozvěděl, jestli RTL8316C půjde taky rozjet v kombinaci s openRRCP.

Jen tak mimochodem, switch od TP-LINKu tzv. WEB smart máme taky a je to teda nic moc user friendly, radši bych něco Cisco like

Problémy s managementem můžu potvrdit, občas se to kousne, ale většinou to funguje, jen tak mimochodem, o management se tam stará nějaká 8051ka, takže to je fakt dělo

A co se týká zdroje, v 16 port se SFP s giga portem je stejná značka jako v dumb 16 port, jen je o 50 % silnější (3 A vs 4,5 A pro zajímavost), ale důvod silnějšího zdroje bude asi jinde než kvůli kvalitě

Old Post 08.04.2010 v 20:13
forkman je offline   Click Here to See the Profile for forkman   Find more posts by forkman   Click here to Send forkman a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Příspěvek č. 38 

__________________

Old Post 09.04.2010 v 22:54
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
forkman
Newbie

Registrován: 17.09.2006
Příspěvků: 60

Příspěvek č. 39 

To je sice pravda, že máme všichni google, ale rusky fakt neumím

Jestli jsem to pochopil správně, tak budu potřebovat jen tu EEPROM a nějaký ten odpor. Myslel jsem, že to nejdřív zkusím pomocí metody pin-strap, jestli to má vůbec cenu, ale radši to nechám, ten pin totiž někam vede

Za obsah té EEPROM bych byl moc rád.

Ještě tu mám jednu OT otázku... Jak můžu do postu přidat obrázek? Vůbec se mi nedaří uploadovat cokoliv do úložiště, nehodí to žádnou chybu, ale taky se tam nic neobjeví :(

Naposledy upravil forkman 10.04.2010 v 10:23

Old Post 10.04.2010 v 09:48
forkman je offline   Click Here to See the Profile for forkman   Find more posts by forkman   Click here to Send forkman a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ValXdater
Senior Member

Registrován: 14.12.2003
Příspěvků: 657

Příspěvek č. 40 

__________________

Neděkuj, poděkuj, až ti to pojede...

Old Post 10.04.2010 v 20:02
ValXdater je offline   Click Here to See the Profile for ValXdater   Find more posts by ValXdater   Click here to Send ValXdater a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Příspěvek č. 41 

__________________

Old Post 11.04.2010 v 09:24
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
forkman
Newbie

Registrován: 17.09.2006
Příspěvků: 60

Příspěvek č. 42 

Tak jsem zkusil dát 1k2 pull-up na pin 121 a ani openrrcp, ani konfigurační win utilitka od compexu mně nic nenajde :(
K RTL8316C jsem nenašel datasheet, takže ani nevím, jestli je enRRCP taky na pinu 121 a pokud bych se rozhodnul experimentovat s EEPROM, nevadí, že použiju obsah pro 8316B?

Old Post 11.04.2010 v 18:43
forkman je offline   Click Here to See the Profile for forkman   Find more posts by forkman   Click here to Send forkman a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Příspěvek č. 43 

__________________

Old Post 19.04.2010 v 01:49
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:06.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz