CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > PCMCIA PHILIPS SNN6500 WiFi 802.11a/b/g
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Looser
Team Leader

Registrován: 04.01.2003
Příspěvků: 316

Team Member: MOD

Příspěvek č. 17 

jj,sorry jsem se upsal je to 156,ale ani ten prasacky hack neni ono,pac to je IMHO jen na 2,4G,postnu ty fotky,tam je to videt...

Old Post 17.07.2007 v 15:49
Looser je offline   Click Here to See the Profile for Looser   Find more posts by Looser   Click here to Send Looser a Private Message   Click Here to Email Looser   Visit Looser's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr_bear
Senior Member

Registrován: 07.12.2003
Příspěvků: 674

Příspěvek č. 18 

__________________

S.k.y.p.e.: medapeta77

Naposledy upravil petr_bear 17.07.2007 v 16:32

Old Post 17.07.2007 v 16:03
petr_bear je offline   Click Here to See the Profile for petr_bear   Find more posts by petr_bear   Click here to Send petr_bear a Private Message     Visit petr_bear's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Looser
Team Leader

Registrován: 04.01.2003
Příspěvků: 316

Team Member: MOD

vykuchana SNN6500 Příspěvek č. 19 

Naposledy upravil Looser 18.07.2007 v 09:46

Old Post 17.07.2007 v 19:02
Looser je offline   Click Here to See the Profile for Looser   Find more posts by Looser   Click here to Send Looser a Private Message   Click Here to Email Looser   Visit Looser's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
begiri
Newbie

Registrován: 17.06.2004
Příspěvků: 13

Re: vykuchana SNN6500 Příspěvek č. 20 

Ahoj. Dik za fotku - ant pro 5GHz ma konektor - cesta 2,4 je bez konektoru - prosim jeste o lepsi foto - nechce se mi rozdelavat - jinak karta bez problemu pracuje i pod linuxem - dokonce novy Slax ji detekuje automaticky. Beha spolehlive win i linux. dobastlit externi konektory nebude problem jen dopurucuji dodrzet pravidla o vlnove delce, jen si ted nevybavuji jestli je to lichy nasobek lbda/2 nebo lbda/4.
Ahoj

Old Post 19.07.2007 v 13:41
begiri je offline   Click Here to See the Profile for begiri   Find more posts by begiri     Click Here to Email begiri     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
begiri
Newbie

Registrován: 17.06.2004
Příspěvků: 13

Re: Re: vykuchana SNN6500 Příspěvek č. 21 

jeste jsem zapomnel - z mereni vyplyva, ze ma karta vystupni vykon cca 16dBm pro 5GHz - coz odpovida i specifikaci vyrobce chipu atheros

Old Post 19.07.2007 v 13:44
begiri je offline   Click Here to See the Profile for begiri   Find more posts by begiri     Click Here to Email begiri     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sumix
Newbie

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 42

Příspěvek č. 22 

Vida, tuhle kartu bych si taky rad koupil, bude fajn, kdyz vymyslite, jak tam ten konektor pribastlit :-)

__________________

Sumix

Old Post 23.07.2007 v 21:19
sumix je offline   Click Here to See the Profile for sumix   Find more posts by sumix   Click here to Send sumix a Private Message   Click Here to Email sumix   Visit sumix's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 23 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 23.07.2007 v 21:42
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sumix
Newbie

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 42

Příspěvek č. 24 

__________________

Sumix

Naposledy upravil sumix 24.07.2007 v 00:13

Old Post 23.07.2007 v 23:47
sumix je offline   Click Here to See the Profile for sumix   Find more posts by sumix   Click here to Send sumix a Private Message   Click Here to Email sumix   Visit sumix's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sumix
Newbie

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 42

Příspěvek č. 25 

Tak co, uz jste to nekdo nejak funkcne vyzkousel? :-)

__________________

Sumix

Old Post 03.08.2007 v 23:32
sumix je offline   Click Here to See the Profile for sumix   Find more posts by sumix   Click here to Send sumix a Private Message   Click Here to Email sumix   Visit sumix's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 26 

Zdravím karty mám dvě. Každá funguje naprosto ok. Obcas je problém s Netstumblerem který ukazuje různé haluze což by nevadilo co vadí víc že, nevidí nic od kanálu 100. Na instalaci jsem použil origoš CD.
Origos redukci jsem si vybrecel už 3 měsíce mne ji posílají poštou. U druhé uvažuji předělávku na konektor typu ala Compex wp 11 nebo Orinoco silver. Originální konektory na kartě mne připomínali nejvíc konektor na CM9 ale, obrácený. Co by to bylo za typ ale, fakt nevím. k.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 04.08.2007 v 03:42

Old Post 04.08.2007 v 03:38
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sumix
Newbie

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 42

Příspěvek č. 27 

Ja bych se nebal toho tam priletovat neco s rozumnym zakoncenim (nejlepe R-SMA), ale jen nevim, jestli a/jaky zasady se pri tom musi dodrzet... Jinak bych ji asi taky objednal a pridelal tam nejakej rozumnej konektor.

__________________

Sumix

Old Post 04.08.2007 v 12:14
sumix je offline   Click Here to See the Profile for sumix   Find more posts by sumix   Click here to Send sumix a Private Message   Click Here to Email sumix   Visit sumix's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 28 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 04.08.2007 v 12:27
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sumix
Newbie

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 42

Příspěvek č. 29 

__________________

Sumix

Old Post 04.08.2007 v 12:32
sumix je offline   Click Here to See the Profile for sumix   Find more posts by sumix   Click here to Send sumix a Private Message   Click Here to Email sumix   Visit sumix's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 30 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 04.08.2007 v 13:09
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 31 

Napadla mne celkem taková bejkárna ležímne tu mrtvá 1120 ta má kablík rovnou z desky zakončený rsma. karta má celkem buřtíkovej plast a v venkovní části nic moc není zkusil bych to vbastlit tedy připájet ten kabelík z 1120 ovislinka na desku toho Philpse.
Druhá věc je to že, popravdě moc nechápu na co by to bylo ostatním 5 ghz Ap zatím moc lidi nedělaj a pokud ano tak po bytě apod si karta vystačí. Takže u mne to má třeba význam na to měření. Ale jak jsem psal pigtail se dělá jenže Philipsí technik mne ho posílá už asi 3 měsíce. Takže v Pondělí mu zavolám a uvidíme pokud nepošle tak RSMA pokud pošle tak origoš pigtail. k.

__________________

Old Post 04.08.2007 v 13:33
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sumix
Newbie

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 42

Příspěvek č. 32 

__________________

Sumix

Old Post 04.08.2007 v 19:56
sumix je offline   Click Here to See the Profile for sumix   Find more posts by sumix   Click here to Send sumix a Private Message   Click Here to Email sumix   Visit sumix's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:14.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz