CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ústředna > Antena me kope
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
toty
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 29

Unhappy Antena me kope Příspěvek č. 1 

Cau, namontoval jsem na strechu antenu a od ni me vede 7metrovy nizkoutlumovy kabl ke kompu na pude. Bohuzel jsem zjistil,ze mezi antenou a zemi (v zasuvce 220) to silene kope. Docela se bojim to zastrcit do kompu, abych si neodprazil kartu. Nesetkali jste se s tim nekdo?
Na strese mam smerovku, na kabelu neni bleskojistka. A 220V me vede z bytu 20metrovym kabelem. Stozar na kterym je antena je spojenej s hromosvodem.

Diky za radu

__________________

» ToTy «
Chraňte lesy, jezte bobry...

Old Post 16.12.2002 v 08:34
toty je offline   Click Here to See the Profile for toty   Find more posts by toty   Click here to Send toty a Private Message   Click Here to Email toty   Visit toty's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inzenyr
Senior Member

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 620

Re: Antena me kope Příspěvek č. 2 

__________________

32kBit linka mi staci, pokud nemusim stahovat 95% textu, ktery ma nulovou informacni hodnotu.

Old Post 16.12.2002 v 09:01
inzenyr je offline   Click Here to See the Profile for inzenyr   Find more posts by inzenyr   Click here to Send inzenyr a Private Message     Visit inzenyr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toty
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 29

BleskoJistka Příspěvek č. 3 

Cau, nepomohla by me bleskojistka spojena na tu "moji" nulu?Protoze kdyz to pripojm do kompu tak stejne spojim hromosvod s moji nulou. A pokud do toho prasti, tak me po stineni kabelu vsechno potece do kostry kompu a z nej ke me do bytu do zasuvky do nulaku. :( a pak to bude:
A myslim ze tam mam vic nez 40v..ty by tak nekopali. Sou to fakt slupky jako hovado

__________________

» ToTy «
Chraňte lesy, jezte bobry...

Old Post 16.12.2002 v 10:46
toty je offline   Click Here to See the Profile for toty   Find more posts by toty   Click here to Send toty a Private Message   Click Here to Email toty   Visit toty's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inzenyr
Senior Member

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 620

Re: BleskoJistka Příspěvek č. 4 

__________________

32kBit linka mi staci, pokud nemusim stahovat 95% textu, ktery ma nulovou informacni hodnotu.

Old Post 16.12.2002 v 11:15
inzenyr je offline   Click Here to See the Profile for inzenyr   Find more posts by inzenyr   Click here to Send inzenyr a Private Message     Visit inzenyr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Re: Antena me kope Příspěvek č. 5 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 16.12.2002 v 11:18
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 6 

koukam, ze s blesky neni zadna sranda :(
dneska jsem koupil snuru s prepetovou ochranou (2m, 5 zasuvek, za 275Kc bez dane), pisou na tom: maximalni napetovy naraz 4500V, maximalni spickovy proud 4500A. chci do ni zapojit router a napajeni anten, je to dostatecna ochrana elektrickych rozvodu u nas v baraku pri uderu blesku?
jestli je, tak jich muzu sehnat neomezene mnozstvi, kdyby mel nekdo zajem.

Old Post 16.12.2002 v 13:24
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Příspěvek č. 7 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 16.12.2002 v 16:13
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 8 

mne prave nejde ani tak o router, kdyz do toho prasti, tak proste router shori (koupim bleskojistky i na kabaly od anten, ale neverim ze to neco chyti) - router neni takovej problem, je to vcetne XI626ek skoda cca za 6000 a to jeste nemusi nutne shoret veskery vnitrnosti (treba disk by mohl prezit). spis mi jde o to, abych nekde neodpalil naky vedeni v baraku, to by byl fakt mega pruser. takhle bleskojistka ma jinak jakysi tlacitko na opetovne nahozeni po nakym soku

Old Post 16.12.2002 v 17:50
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toty
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 29

Question Elektrikar Příspěvek č. 9 

Cus, panove nejste nekdo elektrikar silnoproudar? POtreboval bych zjistit, zda mam spatne uzemeny hromosvod nebo blby vnitrni rozvody v baraku.
Nebo poradte jak to zjistit.

Diky

__________________

» ToTy «
Chraňte lesy, jezte bobry...

Old Post 18.12.2002 v 14:47
toty je offline   Click Here to See the Profile for toty   Find more posts by toty   Click here to Send toty a Private Message   Click Here to Email toty   Visit toty's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zuben_el_Akrab
Junior Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 118

Příspěvek č. 10 

No nejlíp to zjistí revizní technik. Cena za revizi v menším domě asi 3kKč.
Jinak stará pravda říká: Špatný hromosvod je horší než žádný hromosvod!

__________________

This message was written by using recycled electrons.

Old Post 18.12.2002 v 20:40
Zuben_el_Akrab je offline   Click Here to See the Profile for Zuben_el_Akrab   Find more posts by Zuben_el_Akrab   Click here to Send Zuben_el_Akrab a Private Message   Click Here to Email Zuben_el_Akrab     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toty
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 29

Hromosvod Příspěvek č. 11 

__________________

» ToTy «
Chraňte lesy, jezte bobry...

Old Post 19.12.2002 v 08:33
toty je offline   Click Here to See the Profile for toty   Find more posts by toty   Click here to Send toty a Private Message   Click Here to Email toty   Visit toty's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inzenyr
Senior Member

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 620

Re: Hromosvod Příspěvek č. 12 

__________________

32kBit linka mi staci, pokud nemusim stahovat 95% textu, ktery ma nulovou informacni hodnotu.

Old Post 19.12.2002 v 08:56
inzenyr je offline   Click Here to See the Profile for inzenyr   Find more posts by inzenyr   Click here to Send inzenyr a Private Message     Visit inzenyr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaBiBo
Newbie

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 34

Příspěvek č. 13 

Fakt to je max.8m? Ja mam k bazenu natazenej asi 40m 2,5mm Cu a nikdo namitky nemel (a zatim ziju...). Jak to sakra je?

Old Post 19.12.2002 v 10:38
BaBiBo je offline   Click Here to See the Profile for BaBiBo   Find more posts by BaBiBo   Click here to Send BaBiBo a Private Message   Click Here to Email BaBiBo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inzenyr
Senior Member

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 620

Příspěvek č. 14 

__________________

32kBit linka mi staci, pokud nemusim stahovat 95% textu, ktery ma nulovou informacni hodnotu.

Old Post 19.12.2002 v 10:55
inzenyr je offline   Click Here to See the Profile for inzenyr   Find more posts by inzenyr   Click here to Send inzenyr a Private Message     Visit inzenyr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toty
Newbie

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 29

uz jsem to vyresil Příspěvek č. 15 

Tak uz jsem to vyresil. Bylo to tim ze mame v jednom pokoji nejak projeny nulak s fazi. Asi nejak pres zed .To je ale jedno...je to jen jeden pokoj V jiny zasuvce za jinym jistice je to uplne ok. Ale diky za rady.

__________________

» ToTy «
Chraňte lesy, jezte bobry...

Old Post 21.12.2002 v 15:47
toty je offline   Click Here to See the Profile for toty   Find more posts by toty   Click here to Send toty a Private Message   Click Here to Email toty   Visit toty's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:12.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz