CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Zbraslav
« 4567891011
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kneza
Member
zastupce cloudu 10.26


Registrován: 19.06.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 145 

zapis se do seznamu cekatelu a uved to do poznamky.
Bude s tebou pocitano a v pripade cekani budes mit v teto dobre potom prednost.

__________________

Kneza
SouthPrague.Net Core Administrator
ZAP-03 Node Owner
CZFree.Net South Prague Admin & Mapper

Old Post 12.11.2003 v 20:57
kneza je offline   Click Here to See the Profile for kneza   Find more posts by kneza   Click here to Send kneza a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
burik
Newbie

Registrován: 13.11.2003
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 146 

Zdravim zbraslavaky,jsem dalsi zajemce,bydlim v ulici Tunelaru 329,nahore na starem sidlisti u Zbraslavanky,ve stejnem vchode jako tu psal drive Stepan(ani se moc nezname),od ZAP-01 jsem asi 100m.Taky se vyskytuji v ulici Gutfreundova,je to u nove skoly Nad parkem(tam jsem asi bez sance,nevim).
Do seznamu jsem se zapsal a tak bych rad se zucastnil nejake "schuze" a dozvedel se vic.Pripadne finance mam,to neni problem.Jeste zkusim osobni kontakt na Stepana,mam taky kamose,ktery bydli ve stejnem bloku co Lukas,a kde je ZAP-01,Lukase pry zna.
Uf,tak budu se tesit na dalsi zpravy.

Old Post 13.11.2003 v 03:06
burik je offline   Click Here to See the Profile for burik   Find more posts by burik   Click here to Send burik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chris
Newbie

Registrován: 11.07.2002
Příspěvků: 83

schuzka cekatelu. Příspěvek č. 147 

Schuzka vsech zaregistrovanych cekatelu ze Zbraslavi bude v nedeli 23.11. v 19:15 v zamecke restauraci Kotva v zadnim mistnosti. Info o schuzce prijde i emailem ale radeji ti pisu jeste i sem, ne uplne vsichni maji email.

Old Post 19.11.2003 v 20:35
Chris je offline   Click Here to See the Profile for Chris   Find more posts by Chris   Click here to Send Chris a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tjbanjo
Newbie

Registrován: 01.01.2004
Příspěvků: 1

Re: schuzka cekatelu. Příspěvek č. 148 

Ahoj Chrisi a ostatní. Poslední záznam v této diskusi je z listopadu 2003. Dneska jsem tu prvně a chci se zeptat na možnost připojení na Zbraslavi. Jsem z dolní části (U stromečku). Je nějaká šance?
Za odpověď díky.

Old Post 01.01.2004 v 22:05
tjbanjo je offline   Click Here to See the Profile for tjbanjo   Find more posts by tjbanjo   Click here to Send tjbanjo a Private Message   Click Here to Email tjbanjo   Visit tjbanjo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imperator
Newbie

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 59

Re: Re: schuzka cekatelu. Příspěvek č. 149 

__________________

imperator/ZAP-02

Naposledy upravil imperator 02.01.2004 v 13:09

Old Post 02.01.2004 v 07:51
imperator je offline   Click Here to See the Profile for imperator   Find more posts by imperator   Click here to Send imperator a Private Message   Click Here to Email imperator   Visit imperator's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bregalad
Newbie

Registrován: 04.09.2003
Příspěvků: 11

Vase ZAPy... Příspěvek č. 150 

Old Post 08.01.2004 v 21:58
bregalad je offline   Click Here to See the Profile for bregalad   Find more posts by bregalad   Click here to Send bregalad a Private Message   Click Here to Email bregalad   Visit bregalad's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bregalad
Newbie

Registrován: 04.09.2003
Příspěvků: 11

Tedy představuji si to takhle... Příspěvek č. 151 

Old Post 08.01.2004 v 22:14
bregalad je offline   Click Here to See the Profile for bregalad   Find more posts by bregalad   Click here to Send bregalad a Private Message   Click Here to Email bregalad   Visit bregalad's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavla
Newbie

Registrován: 20.01.2004
Příspěvků: 1

Lightbulb Lipence - možnost připojení? Příspěvek č. 152 

Krásný den,
můžete mi prosím poradit ohledně připojení na internet - Lipence, Praha 5, ale je to skoro až u chatové osady Kazín, ale na kopci. Otevřený výhled je na Černošice.
Potřebovala bych vědět, na koho se případně mohu obrátit o radu, jelikož jsem opravdu jenom uživatel internetu a těm věcem okolo ani trochu nerozumím.

Moc děkuji

Pavla

Old Post 20.01.2004 v 09:30
Pavla je offline   Click Here to See the Profile for Pavla   Find more posts by Pavla   Click here to Send Pavla a Private Message   Click Here to Email Pavla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiM
Newbie

Registrován: 12.09.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 153 

__________________

Míla

Old Post 20.01.2004 v 12:52
MiM je offline   Click Here to See the Profile for MiM   Find more posts by MiM   Click here to Send MiM a Private Message   Click Here to Email MiM     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lexa
Newbie

Registrován: 18.11.2002
Příspěvků: 15

Re: Lipence - možnost připojení? Příspěvek č. 154 

__________________

Lexa

Old Post 19.02.2004 v 16:44
Lexa je offline   Click Here to See the Profile for Lexa   Find more posts by Lexa   Click here to Send Lexa a Private Message   Click Here to Email Lexa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zabapuk
Newbie

Registrován: 27.02.2004
Příspěvků: 1

pripojeni Příspěvek č. 155 

Nazdárek mel bych pár otázek ohledne připojení. Asi hodinu pročítám stránky freenetu a musím říc že tomu moc nerozumím.
Může mi to někdo vysvetlit?
Bydlím na Zbraslavi přímo na náměstí v baráku co je spořitelna.
1. Jak mám postupovat při připojení ?
2. Jaké jsou pořizovací náklady?
3. Jaké jsou provozní náklady?
4. pry se mám kouknout ze strechy zda uvidím antenu a já nevím co mám hleda.
Díky žába

Old Post 02.03.2004 v 22:01
zabapuk je offline   Click Here to See the Profile for zabapuk   Find more posts by zabapuk   Click here to Send zabapuk a Private Message   Click Here to Email zabapuk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mist
Newbie

Registrován: 27.01.2003
Příspěvků: 17

Re: pripojeni Příspěvek č. 156 

__________________

student

Old Post 02.03.2004 v 22:21
Mist je offline   Click Here to See the Profile for Mist   Find more posts by Mist   Click here to Send Mist a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kneza
Member
zastupce cloudu 10.26


Registrován: 19.06.2002
Příspěvků: 59

Re: pripojeni Příspěvek č. 157 

__________________

Kneza
SouthPrague.Net Core Administrator
ZAP-03 Node Owner
CZFree.Net South Prague Admin & Mapper

Old Post 02.03.2004 v 22:22
kneza je offline   Click Here to See the Profile for kneza   Find more posts by kneza   Click here to Send kneza a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
staszek
Newbie

Registrován: 03.03.2004
Příspěvků: 1

Re: Lipence - možnost připojení? Příspěvek č. 158 

Old Post 03.03.2004 v 19:32
staszek je offline   Click Here to See the Profile for staszek   Find more posts by staszek         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Isidoro
Newbie

Registrován: 23.08.2004
Příspěvků: 1

Zbraslav - J. Vejvody Příspěvek č. 159 

Zdravím, rád bych se připojil, nejblíž mám ZAP-01, cca 150m, ale nevím jak sehnat jeho majitele "Chris", nebo na koho se obrátit, díky za info.
Moje adresa je J.Vejvody 1398 (Sluneční město)

Díkes
Isidoro

Old Post 23.08.2004 v 13:33
Isidoro je offline   Click Here to See the Profile for Isidoro   Find more posts by Isidoro   Click here to Send Isidoro a Private Message   Click Here to Email Isidoro     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kneza
Member
zastupce cloudu 10.26


Registrován: 19.06.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 160 

Isidoro: napsal jsem ti na mail

__________________

Kneza
SouthPrague.Net Core Administrator
ZAP-03 Node Owner
CZFree.Net South Prague Admin & Mapper

Old Post 26.08.2004 v 15:40
kneza je offline   Click Here to See the Profile for kneza   Find more posts by kneza   Click here to Send kneza a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:33.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 4567891011  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz