CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Moderování příspěvků > Definice moderátora
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Definice moderátora Příspěvek č. 1 

Zde bych rád viděl od každého diskutujícího v tomto threadu JEHO návrh pravidel pro moderaci na tomto fóru.

Pokud nejste schopni nebo ochotni takový návrh sepsat a zveřejnit tak sem do této diskuse nepište, protože to není diskuze pro Vás.

Můj návrh je přesný opis pravidel s projektu phpBB a řídí se jím asi dost lidí, a já jsem zatím jiná pravidla neviděl. Slyšel jsem, že existují i jiná, ale ten kdo o nich mluvil, mi je zatím nenapsal.

Navrhuji toto:
"
Kdo jsou moderátoři?
Moderátoři jsou jednotlivci (nebo skupiny jednotlivců), jejichž práce je starat se o chod fóra každý den. Mají právo upravovat nebo mazat příspěvky, zamykat/odemykat, přesouvat, mazat a rozdělovat témata, která spravují. Obecně řečeno, moderátoři jsou od toho, aby lidé nepřispívali mimo téma nebo nepřidávali otravný materiál.
"

těším se na Vaše návrhy

__________________

Old Post 15.06.2007 v 12:27
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

off topic Příspěvek č. 2 

Vy jste tady všichni off topic.

Četl někdo z Vás první příspěvek a název této diskuse?

Mohli byste to prosím po sobě uklidit?

hezký den

__________________

Old Post 18.06.2007 v 16:15
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Old Post 18.06.2007 16:22
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by simandl) Příspěvek č. 3 
hwsoft
Old Post 18.06.2007 16:23
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by simandl) Příspěvek č. 4 
danny
Old Post 18.06.2007 16:55
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by simandl) Příspěvek č. 5 
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz