CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > WL-5460 a DHCP od www.802.cz
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mirajs
Newbie

Registrován: 06.08.2007
Příspěvků: 3

WL-5460 a DHCP od www.802.cz Příspěvek č. 1 

Chci se připojit ve WISP módu k síti 802, tak abych mohl pak připojit kabelem dvě PC na Internet.

1. přepl jsem mód na WISP
2. WAN port DHCP client
3. SECURITY - NONE
3. SITE SURVEY - našel/vybral jsem/ CONNECT - připojeno
4. TCP/IP DHCP server

Spojil se mi s AP 802ky, ale DHCP server mu nepřidělí adresu, visí tam pořád "Getting IP from DHCPserver"
Řešil to už někdo? Proč mi ten jejich mezek nechce dát IP?

Old Post 06.08.2007 v 21:14
mirajs je offline   Click Here to See the Profile for mirajs   Find more posts by mirajs   Click here to Send mirajs a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: WL-5460 a DHCP od www.802.cz Příspěvek č. 2 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 06.08.2007 v 21:31
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirajs
Newbie

Registrován: 06.08.2007
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 3 

s WL5460kou mi asi neporadí, ptám se jenom jestli někdo u WISPu něco podobného taky neřešil

Old Post 06.08.2007 v 21:50
mirajs je offline   Click Here to See the Profile for mirajs   Find more posts by mirajs   Click here to Send mirajs a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

Příspěvek č. 4 

asi proto, že tato síť nedovoluje jakékoli sdílení připojení.

Old Post 07.08.2007 v 03:22
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
standam
Senior Member

Registrován: 06.01.2005
Příspěvků: 512

Příspěvek č. 5 

Nemaji IP rezervovanou podle MAC?

Old Post 07.08.2007 v 06:40
standam je offline   Click Here to See the Profile for standam   Find more posts by standam   Click here to Send standam a Private Message   Click Here to Email standam     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirajs
Newbie

Registrován: 06.08.2007
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 6 

Nic nemají "statického", připojím se z různých PC v různých lokalitách s různýma MAC, DHCP od 802 mu přidělí IP, až v prohlížeči proběhne ověření jménem a heslem. Jakoby nechtěl jenom přidělit IP tomu APečku ve WISP mode. Já jenom jestli se tady nevyskytuje někdo kdo má WL-5460 a hrabal se taky trochu v jeho módech. Třeba mám jenom někde v nastavení nějakou botu.

Old Post 07.08.2007 v 08:08
mirajs je offline   Click Here to See the Profile for mirajs   Find more posts by mirajs   Click here to Send mirajs a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 7 

Kontaktuj technickou podporu 802.cz....

Old Post 07.08.2007 v 08:56
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:22.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz