CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Dlink DWL-2100AP - resetuje se pořád dokola
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
LHosek
Junior Member

Registrován: 19.07.2005
Příspěvků: 108

Dlink DWL-2100AP - resetuje se pořád dokola Příspěvek č. 1 

Už je to tak rok co se nám stává, že klientské AP prostě vytuhnou a když dojdu k členovi sdružení, tak zjistím, že se resetuje pořád dokola a nejde s tím prakticky nic dělat. Už jsme jich vyreklamovali kolem 25ti za tu dobu, ale už mě to fakt nebaví. V síti jich máme přes 60 a co tejden to tejden je další a další.
Jediný co jsem vysledoval bylo to, že nejvíc vadných kusů je u revize A3. Kdyby toto zařízení nedělalo tento problém, tak si je neumím ani vynachválit, ale asi nic neni dokonalý.

Nemáte s tím někdo zkušennosti? Pomůže mi i sebemenší detail. Kdy se to stáva a tak?

Old Post 13.08.2007 v 19:39
LHosek je offline   Click Here to See the Profile for LHosek   Find more posts by LHosek   Click here to Send LHosek a Private Message     Visit LHosek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
casio007
Newbie

Registrován: 12.02.2006
Příspěvků: 81

Příspěvek č. 2 

podivej se do logu co se tam deje. me chodily z venku attacky (TearDrop), pravidelne se to zahlcovalo a zasekavalo.

Old Post 14.08.2007 v 09:14
casio007 je offline   Click Here to See the Profile for casio007   Find more posts by casio007   Click here to Send casio007 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LHosek
Junior Member

Registrován: 19.07.2005
Příspěvků: 108

Příspěvek č. 3 

V logu jsem nic nenašel. Prostě to AP skončí a do logu nic nepošle, ani reboot nebo tak něco.

Ale každopádně mám další podnět k tomu abysme začali routovat, aby se nám bordel v siti trochu filtroval.
Myslím, že to může mít na to taky dost vliv.

Old Post 14.08.2007 v 13:44
LHosek je offline   Click Here to See the Profile for LHosek   Find more posts by LHosek   Click here to Send LHosek a Private Message     Visit LHosek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p_a_l_o
Newbie

Registrován: 31.05.2002
Příspěvků: 61

Příspěvek č. 4 

Mam stejne spatne zkustenosti. Jako AP je zarizeni v provozu uspokojive, jako klient nespolehlive.

Old Post 14.08.2007 v 22:06
p_a_l_o je offline   Click Here to See the Profile for p_a_l_o   Find more posts by p_a_l_o   Click here to Send p_a_l_o a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LHosek
Junior Member

Registrován: 19.07.2005
Příspěvků: 108

Příspěvek č. 5 

No..měli by s tím hoši z Dlinku něco dělat, protože podle mě se jim víc jak polovina vrací zpět.
Dost by mě zajimalo, jak to dávaj dohromady když se to ani ne po 2-5sec resne.

Old Post 15.08.2007 v 02:38
LHosek je offline   Click Here to See the Profile for LHosek   Find more posts by LHosek   Click here to Send LHosek a Private Message     Visit LHosek's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:21.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz