CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Nový klient 2,4Ghz - WABOX
12345
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
FCCC
Newbie

Registrován: 27.05.2006
Příspěvků: 64

Nový klient 2,4Ghz - WABOX Příspěvek č. 1 

Old Post 21.10.2007 v 14:17
FCCC je offline   Click Here to See the Profile for FCCC   Find more posts by FCCC   Click here to Send FCCC a Private Message     Visit FCCC's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BezdraT
Newbie

Registrován: 25.10.2007
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 2 

Prave jsem se tady registroval, protoze jsem nasel zminku o WABOXu...vcera jsem byl na INVEXu a videl jsem stanek PROWAX dost se mi to libilo...vypada to jako pokus o uplne jinej pristup k vyrobe anten...problem s konektorem mi PROWAXove hned priznavali a pry se tykaji prvnich 50ti kusu...ukazovali mi dalsi kusy a ty uz to maji opraveny, navic priznavali jeste jednu mouchu s pruchodkami, ze nejdou uplne utesnit, ale ten opraveny kus mel uz jinou, ktera se jevila v pohode.....mluvil tam se mnou ten malej chlapik bez vlasu a prislo mi, ze vi o cem mluvi...aniz bych se v tom stoural sam zminoval i nevyhody a to je mi na nich dost sympaticky, nedelal ramena a libilo se mi, jak mluvil o konkurenci-nikoho nepomlouval a neshazoval jak to vetsinou vsichni delaji, dost ve mne vzbudil duveru...docela jim preju aby se prosadili, vypada to, ze to mysli vazne....kdybyste nekdo mel nejake zkusenosti, rad je uslysim, delam wifinu teprve par mesicu, mam asi 30 klientu, ale rozdil mezi antenama uz jsem si vyzkousel v praxi :-) ...mmchdm co to znamena ladena kabelaz? ...diky a sorry, jestli se ptam jak pitomec :-/

Old Post 26.10.2007 v 00:40
BezdraT je offline   Click Here to See the Profile for BezdraT   Find more posts by BezdraT   Click here to Send BezdraT a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr_bear
Senior Member

Registrován: 07.12.2003
Příspěvků: 674

Příspěvek č. 3 

__________________

S.k.y.p.e.: medapeta77

Old Post 26.10.2007 v 06:14
petr_bear je offline   Click Here to See the Profile for petr_bear   Find more posts by petr_bear   Click here to Send petr_bear a Private Message     Visit petr_bear's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Re: Nový klient 2,4Ghz - WABOX Příspěvek č. 4 

__________________

Owner rpt+Echolink OK0BEZ
http://www.ok0bez.com
http://www.ok1mjo.com
http://aprs.fi/?call=a%2FOK1OEM-1

Old Post 26.10.2007 v 06:52
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FCCC
Newbie

Registrován: 27.05.2006
Příspěvků: 64

Re: Re: Nový klient 2,4Ghz - WABOX Příspěvek č. 5 

Old Post 26.10.2007 v 10:01
FCCC je offline   Click Here to See the Profile for FCCC   Find more posts by FCCC   Click here to Send FCCC a Private Message     Visit FCCC's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Re: Re: Re: Nový klient 2,4Ghz - WABOX Příspěvek č. 6 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 26.10.2007 v 11:15
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr_bear
Senior Member

Registrován: 07.12.2003
Příspěvků: 674

Re: Re: Re: Re: Nový klient 2,4Ghz - WABOX Příspěvek č. 7 

__________________

S.k.y.p.e.: medapeta77

Old Post 26.10.2007 v 12:47
petr_bear je offline   Click Here to See the Profile for petr_bear   Find more posts by petr_bear   Click here to Send petr_bear a Private Message     Visit petr_bear's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BezdraT
Newbie

Registrován: 25.10.2007
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 8 

Old Post 26.10.2007 v 15:34
BezdraT je offline   Click Here to See the Profile for BezdraT   Find more posts by BezdraT   Click here to Send BezdraT a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr_bear
Senior Member

Registrován: 07.12.2003
Příspěvků: 674

Příspěvek č. 9 

__________________

S.k.y.p.e.: medapeta77

Old Post 26.10.2007 v 16:34
petr_bear je offline   Click Here to See the Profile for petr_bear   Find more posts by petr_bear   Click here to Send petr_bear a Private Message     Visit petr_bear's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

Příspěvek č. 10 

Videl jsem to na invexu nazivo. Vsechny tyhle boxy s antenou jsou pekny az na jeden detail, ty anteny jsou k nicemu. 14dB s uhlama cca 30x30 bych uz nikde nikam nenasadil. Jako minimum pouzivam 19dB, samozrejme s regulaci (WRT-312).

Pokud mi nekdo nabidne 19dB box s kvalitni antenou na urovni elboxu nebo tehle prowaxu (jinym neverim) a s inteligentni wifinou uvnitr (to jeste regulace a kupa nasatveni, neco ala WRT-31x, ne bazmek 2204) a prilozenym poe za cenu cca 2200Kc, tak to beru hned.

Zdenek

__________________

Old Post 26.10.2007 v 21:48
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
telefon
Newbie

Registrován: 01.03.2007
Příspěvků: 25

Laděná kabeláž Příspěvek č. 11 

__________________

váš telefon

Old Post 27.10.2007 v 19:42
telefon je offline   Click Here to See the Profile for telefon   Find more posts by telefon   Click here to Send telefon a Private Message     Visit telefon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vpmsite
Newbie

Registrován: 27.10.2007
Příspěvků: 16

Nový klient 2,4Ghz - WABOX Příspěvek č. 12 

zdravim, co se tyce invexu taky sem se zastavil na stanku Prowaxu a dost se snimi diskutoval. Antenam opravdu rozumi a co se tyce techniky urcite moznosti taky maji. Konkretne u WABOXU. Primarne je to klient na 2,4 GHz, 2204 nemusi vyhovovat kazdymu nicmene jako klient je plne dostacujici (z vlastni zkusenosti). Sekani radia jako takoveho vlivem teplot maji vyreseno docela chytre a to tak, ze je chipset (8186)
pomoci heatpipe propojen primo se zady panelky (13 dBi) a tudiz slouzi zaroven i jako chladic. Je to klientske zarizeni takze nepotrebujes velky uhly, je to zbytecny potrebujes aby to videlo jen tvoji sit a ne sousedy. A pokud se jedna o zisk anteny 13 dBi je dostatecny ze dvou duvodu. Primarne je podle nich koustruovana na klienty do vzdalenosti cca 2 - 2,5 km (mam klienta asi 4 km a nemam problem), za druhe pri plnym vykonu radi neprekrocis stanoveny limity. A pokud potrebujes antenu na AP maji i model s 80-ti stupni. Chcete to trochu koukat a bavit se primo s vyrobcem kdyz mas tu moznost.

Old Post 27.10.2007 v 19:49
vpmsite je offline   Click Here to See the Profile for vpmsite   Find more posts by vpmsite   Click here to Send vpmsite a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vpmsite
Newbie

Registrován: 27.10.2007
Příspěvků: 16

Nový klient 2,4Ghz - WABOX Příspěvek č. 13 

Naposledy upravil vpmsite 27.10.2007 v 20:22

Old Post 27.10.2007 v 19:52
vpmsite je offline   Click Here to See the Profile for vpmsite   Find more posts by vpmsite   Click here to Send vpmsite a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
telefon
Newbie

Registrován: 01.03.2007
Příspěvků: 25

Re: Laděná kabeláž Příspěvek č. 14 

__________________

váš telefon

Old Post 27.10.2007 v 19:53
telefon je offline   Click Here to See the Profile for telefon   Find more posts by telefon   Click here to Send telefon a Private Message     Visit telefon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
telefon
Newbie

Registrován: 01.03.2007
Příspěvků: 25

Re: Laděná kabeláž Příspěvek č. 15 

__________________

váš telefon

Old Post 27.10.2007 v 19:59
telefon je offline   Click Here to See the Profile for telefon   Find more posts by telefon   Click here to Send telefon a Private Message     Visit telefon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

Příspěvek č. 16 

Zdravim maleho chlapka bez vlasu. Videli jsme se chvili na invexu, ptal jsem se na 2.4 paraboly a dostal jsem tu tabulku PSV.

----

Vyse uvedene rceni ze 13dB antena je dobra na 2-2.5km klienty je dost pritazene za vlasy. S takovouhle antenou bych na takovou dalku to AP snad ani nechytil. Do 400-500m davam 19dB panelky a na vetsi vzdalenosty velkou parabolu od DComu. Vse samozrejme s regulaci, i kdyz netvrdim ze se krotim na limit, spis aby mel klient dostatecnej signal ale nemel ho na AP zbytecne moc.

Nebo snad delam neco blbe?

__________________

Old Post 27.10.2007 v 23:31
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:09.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz