CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > mikrotik a disabled ethernet
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
maraoo
Newbie

Registrován: 26.10.2007
Příspěvků: 15

mikrotik a velký problém Příspěvek č. 1 

zdarec lidi mám problém s mikrotikem rc133c : půjčil jsem to borcovi na nastavení a on mi disabloval eth1 tím pádem se ted nemůžu přihlásit přes winbox. Dá se to nějak dát znovu do ok stavu??? Mám tam cm9.

Jinak další problém na desce jak je reset tak tam není připájený jeden pin.

Prosím jinak napište na icq moc byste mi pomohli

Old Post 27.10.2007 v 17:09
maraoo je offline   Click Here to See the Profile for maraoo   Find more posts by maraoo   Click here to Send maraoo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maraoo
Newbie

Registrován: 26.10.2007
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 2 

tak ted jsem tam našel tlačítko reset a zmáčkl jsem ho, ale když vám winbox tak mi to nenajde žádnou mac adresu, nevíte někdo co stím? a když tam zadám mac adresu napřímo tak to vyhodí nějakou chybu timeout

Old Post 27.10.2007 v 20:09
maraoo je offline   Click Here to See the Profile for maraoo   Find more posts by maraoo   Click here to Send maraoo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vic
Junior Member

Registrován: 29.04.2003
Příspěvků: 123

Příspěvek č. 3 

Pripoj se pres seriovy kabel a v konzoli dej
/interface enable ether1

Old Post 27.10.2007 v 20:22
Vic je offline   Click Here to See the Profile for Vic   Find more posts by Vic   Click here to Send Vic a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maraoo
Newbie

Registrován: 26.10.2007
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 4 

máš stím nějaké zkušenosti?? nestalo se ti toto ?jako mám strach aby tím tu desku nějak nezkurvil. promin za to sprosté slovo ale fakt mě to štve,příště raději to dám nějaké odborníkovi.

Old Post 27.10.2007 v 20:25
maraoo je offline   Click Here to See the Profile for maraoo   Find more posts by maraoo   Click here to Send maraoo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Příspěvek č. 5 

omfg tak mu to dej hned, kazdopadne reset byti mel pomoc, tu cm9 co v otm mas, neni nastavene do apcka? ze by ses tam pripojil prez ni?

Old Post 27.10.2007 v 23:01
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maraoo
Newbie

Registrován: 26.10.2007
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 6 

komu to mám dát??to je moje zařízení doufám že ta konzola pomůže jinak jsem bezdradný

Old Post 28.10.2007 v 02:51
maraoo je offline   Click Here to See the Profile for maraoo   Find more posts by maraoo   Click here to Send maraoo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vic
Junior Member

Registrován: 29.04.2003
Příspěvků: 123

Příspěvek č. 7 

Routerboardy nastavuji vyhradne pres seriovou konzoli, zadna klikatka jako je WinBox nepouzivam. Neni se teda ceho bat.
Potrebujes seriovy kabel (null modem), samozrejme PC se seriovym portem a nejakou terminalovou aplikaci (pod linuxem napr. minicom). V ni nastavis spravne parametry pro prenos (rychlost, parita, pocet stopbitu), prihlasis se jako admin a nastavis si, co potrebujes.

Old Post 28.10.2007 v 07:58
Vic je offline   Click Here to See the Profile for Vic   Find more posts by Vic   Click here to Send Vic a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maraoo
Newbie

Registrován: 26.10.2007
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 8 

Old Post 28.10.2007 v 11:10
maraoo je offline   Click Here to See the Profile for maraoo   Find more posts by maraoo   Click here to Send maraoo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
standam
Senior Member

Registrován: 06.01.2005
Příspěvků: 512

Příspěvek č. 9 

Old Post 28.10.2007 v 11:36
standam je offline   Click Here to See the Profile for standam   Find more posts by standam   Click here to Send standam a Private Message   Click Here to Email standam     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maraoo
Newbie

Registrován: 26.10.2007
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 10 

Old Post 28.10.2007 v 14:33
maraoo je offline   Click Here to See the Profile for maraoo   Find more posts by maraoo   Click here to Send maraoo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcz
Junior Member

Registrován: 24.08.2007
Příspěvků: 174

Post Příspěvek č. 11 

Old Post 28.10.2007 v 15:30
mcz je offline   Click Here to See the Profile for mcz   Find more posts by mcz   Click here to Send mcz a Private Message     Visit mcz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcz
Junior Member

Registrován: 24.08.2007
Příspěvků: 174

Příspěvek č. 12 

str 64 je tam o tom něco psané

Old Post 28.10.2007 v 15:32
mcz je offline   Click Here to See the Profile for mcz   Find more posts by mcz   Click here to Send mcz a Private Message     Visit mcz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tom.stone
Junior Member

Registrován: 28.06.2007
Příspěvků: 111

Příspěvek č. 13 

__________________

... ide to spravit lacnejsie ...

Old Post 29.10.2007 v 06:58
tom.stone je offline   Click Here to See the Profile for tom.stone   Find more posts by tom.stone   Click here to Send tom.stone a Private Message     Visit tom.stone's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KUBA
Junior Member

Registrován: 13.06.2002
Příspěvků: 164

Příspěvek č. 14 

__________________

Old Post 29.10.2007 v 09:10
KUBA je offline   Click Here to See the Profile for KUBA   Find more posts by KUBA   Click here to Send KUBA a Private Message   Click Here to Email KUBA     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maraoo
Newbie

Registrován: 26.10.2007
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 15 

Old Post 29.10.2007 v 10:02
maraoo je offline   Click Here to See the Profile for maraoo   Find more posts by maraoo   Click here to Send maraoo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KUBA
Junior Member

Registrován: 13.06.2002
Příspěvků: 164

Příspěvek č. 16 

No hele, tak si radši manuál od Mikrotiku opravdu přečti...

Nejprve se tam musíš nalogovat.

__________________

Old Post 29.10.2007 v 10:15
KUBA je offline   Click Here to See the Profile for KUBA   Find more posts by KUBA   Click here to Send KUBA a Private Message   Click Here to Email KUBA     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:33.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz