CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > Zachraňme connected.czf !
1234567 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
simandl
Dealer s cizími osobními daty
zástupce 10.33

Zachraňme connected.czf ! Příspěvek č. 1 

Ahoj,
tímto zahajuji kampaň na záchranu connected.czf

Data má danny a odmítá je zpřístupnit. V connected.czf je ústava CZF, historie sestavování našich RFC, lokální fóra a seznam nákladů na infrastrukturu a mnoho dalšího co jsme společně vytvořili.

Je tam i můj příspěvek co jsem napsal v den co jsem se připojil do CZF. Moc se mi po něm stýská

Nenechme jednoho člověka cenzorovat názory druhých!

Třeba je nás víc, kteří o connected.czf stojíme...

hezký den

P.S. akční signatura neuškodí

Tak connected.prosek.czf a connected.czf máme. A co osvobodíme teď?
Navštivte wiki rady CZFree.Net a připomínky/návrhy k činnosti rady neváhejte napsat do konference rady
Petice Zrušme komunisty

Old Post 04.12.2007 v 16:37
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny
faultfinder :c)
zastupce cloudu 10.24

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 2 

Dekuji za tvuj prispevek, hned po prichodu celou nelegalne ziskanou zalohu smazu a poslu ti sem z teto operace screenshot. Tve chovani (zahajene pomlouvanim me osoby a zajsofta za nasimi zady) dokazuje, ze nema smysl se snazit cokoliv delat. Nestojim o podobne napadani z Tve strany, takze bude lepsi, kdyz nic mit nebudu.

Zalohu sis jako administrator Connected mohl poridit sam, ze ji nemas je tvoje neschopnost.

.: Beware, 'cos i'm your nitemare! | AS64524 admin with long fingers into another ASs :-) | Praha12.Net board member | CZF-Praha netmaster | mapper | nic.czf member | CZF-IRC operator :.
.: Internet shut down due to maintenance :. .: Dulezite upozorneni: osoba je dle vseho ztelesnenym zlem a nic dobreho od ni rozhodne necekejte :-) :.

Old Post 04.12.2007 v 16:45
danny je offline   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny   Click here to Send danny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duch
Junior Member

data Příspěvek č. 3 

Ahoj Danny,
prosim o zaslani vsech mych prispevku do connected fora, kdyby si to poslal i s odpovedmi na ne, bych bych ti vdecny(ty jsem ale ja nenapsal). Tez by mi hodne pomohlo, kdybys mi poslal soupis HW na routeru looser a routeru duch. Mame to tam oba dost pomichany a ja si to uz poradne nepamatuju.
Nejde mi o databazovou strukturu connected, jde mi jen o data.

Diky,
Duch

Old Post 04.12.2007 v 16:48
Duch je offline   Click Here to See the Profile for Duch   Find more posts by Duch   Click here to Send Duch a Private Message   Click Here to Email Duch   Visit Duch's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sten@stensoft
Member

Příspěvek č. 4 

Pokud jsem správně pochopil vaše (tvoje a dannyho) příspěvky, tak danny neodmítá zpřístupnit samotné příspěvky, ale databázi.

Nazývat dannyho cenzorem mi přijde přehnané – pokud vím, tak to je on, kdo za cenzuru odebírá moderátorská práva; navíc v tomto případě (pokud jsem jej dobře pochopil) nejde o cenzuru, ale o autorská práva, která k té databázi někdo má (a několikrát uvedenou informaci, že danny tu kopii nemá legálně).

GNU FDL bych se neoháněl, stejně jako všechny GNU licence nepřikazuje nic zveřejňovat – pouze opravňuje toho, kdo se k materiálu legálně dostal, jej dále používat (šířit a upravovat). Nicméně nikde na téhle stránce nevidím jedinou větu, že zveřejněný text je pod GNU FDL (podobnou informaci GNU FDL vyžaduje spolu se svým textem – nebo alespoň odkazem na něj), a pokud si dobře pamatuji, tak v connected fóru to bylo stejné, takže příspěvky v něm nemusí být (a většinou asi ani nebudou) pod GNU FDL – a pokud jej budeš chtít někde jinde zveřejnit, tak bys musel získat svolení od všech, kdo tam přispívali.

CZFree.Net is free as in ‘free speech’. You still have to pay for beer.

Old Post 04.12.2007 v 17:01
sten@stensoft je offline   Click Here to See the Profile for sten@stensoft   Find more posts by sten@stensoft   Click here to Send sten@stensoft a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny
zastupce cloudu 10.24

User is Mapper

Příspěvek č. 5

Jak jsem slibil, tak jsem ucinil. Daty connected jsem nikdy disponovat nemel a tedy pro me bude lepsi, kdyz je nebudu mit. Databazi i scripty fora jsem ze sveho domaciho pocitace odstranil, nestojim o podobne napadani, ktere Simandl predvedl jak na tomto foru, tak prvotne v emailu, ktery se puvodne zjevne nemel dostat do mych rukou a ve kterem me primo za mymi zady z neceho pred ostatnimi obvinuje, aniz by mi dal sanci se hajit. Neni zrejme, koho vsecko takto Simandl oslovil, ke me se jeho email dostal cestou z KLFree.Netu.

Simandl zapomel, ze by se o vecech (tedy i o connected) melo rozhodovat kolektivne a transparentne, tedy diskutovat a pripravit navrh pro hlasovani na urovni nove vznikle rady, ktere nasledne bude prohlasovane zastupci jednotlivych cloudu. A to presto, ze jsem jej v minulosti vyzval k vyckani na ustanoveni rady a nasledne reseni teto problematiky na jeji pude. Nestalo se tak. Namisto toho si tu hreje nejakou svou vlastni polivcicku a (minimalne nektere) cleny rady obchazi a vede tu nejake soukrome kampane, ve kterych druhe navic jeste napada.

Nehodlam byt cilem utoku, kde jsem oznacovan za cenzora. Ziskat data Connected me stalo nemalo usili a odmenou jsou tyto vypady. Snazil jsem se je ziskat proto, abych zachranil cenne texty tam publikovane, ale nenecham se vydirat jednotlivcem. Nemam silu jiz dale obhajovat, proc nechci celou databazi ziskanou do vlastnich rukou ne zrovna legalni cestou komukoliv "ad-hoc" na pozadani vydat, takze je lepsi ji nemit vubec. Jsem si vedom ztraty, kterou svym emotivne vedenym rozhodnutim zpusobuji, nicmene muj dusevni klid (vyrazne narusovany Simandlovymi vypady) je v tuto chvili prednejsi. Nestojim o oznaceni cenzora a podobne - navic od cloveka, ktery me sam za mymi zady pomlouva a nedokaze vest debatu o problematice CZFree.Net otevrene a verejne. A uz vubec nestojim o podobne kampane, jako je tato...

Simandl svym nesmyslnym utokem na nekolika paralelnich frontach (ve kterem neni ochoten diskutovat argumenty druhe strany a pripadne vyvratit svymi protiargumenty) docilil jen toho, ze veskere zdroje a data, ke kterym jsem se nedostal oficialni cestou, jsem proste znicil - tak aby nebyl duvod me napadat ze zadrzovani neceho, co bych vlastne ani nemel mit. Jedinou osobou, ktera oficialne disponuje databazi connected je Carlos, takze se prosim obracejte ve veskerych vecech na nej. Timto pro me cela tato kauza konci.

Predem jasne davam najevo, ze tento krok se tyka pouze neoficialne ziskane databaze Connected. V minulosti jsem se zavazal, ze se postaram o bezproblemovy chod tohoto portalu a svuj slib dodrzim.

PS: Duchovi (i ostatnim) se omlouvam, k odstraneni veskerych dat doslo drive, nez jsem precetl deni v teto diskuzi... nicmene nervy mam skutecne jen jedny.

.: Beware, 'cos i'm your nitemare! | AS64524 admin with long fingers into another ASs :-) | Praha12.Net board member | CZF-Praha netmaster | mapper | nic.czf member | CZF-IRC operator :.
.: Internet shut down due to maintenance :. .: Dulezite upozorneni: osoba je dle vseho ztelesnenym zlem a nic dobreho od ni rozhodne necekejte :-) :.

Old Post 04.12.2007 v 17:55
danny je offline Click Here to See the Profile for danny Click here to Send danny a Private Message Find more posts by danny Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101

Příspěvek č. 6 

Skoda tech prispevku, o connected moz nevim, nez jsem se na nej mohl dostat, bylo zruseno :(.

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 04.12.2007 v 18:51
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
Dealer s cizími osobními daty
zástupce 10.33

Příspěvek č. 7 

quote:
A to presto, ze jsem jej v minulosti vyzval k vyckani na ustanoveni rady a nasledne reseni teto problematiky na jeji pude.
tak ono vyzvání "k vyckani na ustanoveni rady a nasledne reseni teto problematiky na jeji pude" vypadadalo 16.10.2007 takhle:

quote:

quote:
Mám zájem o data connected a chci je opět zpřístupnit a pokud to technicky půjde na ně navázat v rámci jednoho czfree.net fóra. A ono to půjde uvidíš. Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod.
Ja ale jasne deklaroval ze nechci timhle ztracet cas, povazuji to za zbytecne. Tvuj zajem je mi - zvlast pri tvem dnesnim chovani - ukradeny. Nemuzes cekat, ze budu vyvijet aktivitu, ktera uspokoji tebe, kdyz ty se me snazis maximalne na**at...

s a r jsem prohodil za * a *

hezký connected večer

Tak connected.prosek.czf a connected.czf máme. A co osvobodíme teď?
Navštivte wiki rady CZFree.Net a připomínky/návrhy k činnosti rady neváhejte napsat do konference rady
Petice Zrušme komunisty

Old Post 04.12.2007 v 19:35
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny
zastupce cloudu 10.24

User is Mapper

Příspěvek č. 8 

quote:
Originally posted by simandl
tak ono vyzvání "k vyckani na ustanoveni rady a nasledne reseni teto problematiky na jeji pude" vypadadalo 16.10.2007 takhle:
quote:
Ja ale jasne deklaroval ze nechci timhle ztracet cas, povazuji to za zbytecne. Tvuj zajem je mi - zvlast pri tvem dnesnim chovani - ukradeny. Nemuzes cekat, ze budu vyvijet aktivitu, ktera uspokoji tebe, kdyz ty se me snazis maximalne na**at...

s a r jsem prohodil za * a *
Hezky vytahujes jednu vetu z kontextu (ne zrovna kratke) soukrome debaty, ale to je u tebe typicke. Precti si vetu v kontextu cele te dlouhe komunikace a nezverejnuj jednotlive vytrzene vety ucelove, jak se ti to zrovna hodi. Vytahnul si neco, kde ti potreti odpovidam na totez...

Old Post 04.12.2007 v 20:15
danny je offline   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny   Click here to Send danny a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JKLIR
Unreal][
zastupce cloudu 10.32

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 9 

Dobry den,

at uz bylo mezi vama cokoliv, tak hodne uzivatelum (zvlaste APckarum) connected forum pomahalo. Vemte jenom tu moznost vkladani prispevku na rozvoj site. Informace zahucely do formatu a bylo jich velka skoda.

Nechci se nekomu rejpat ve svedomi, ale myslim si, ze to ublizilo vetsine uzivatelu, kteri o connected meli povedomi.

Necht je mu zem lehka, bude se zapijet...

.:: node Unreal "kdesi" na okraji Kobylis ::.
Žiju v Unreal světě, ale můj život je CZFree.Net . Sorry, no beige ;-)
http://www.jklir.net - programátor, šílenec a možná i blázen v jedné osobě. Všechno jde... ;-)

Old Post 04.12.2007 v 20:17
JKLIR je offline   Click Here to See the Profile for JKLIR   Find more posts by JKLIR   Click here to Send JKLIR a Private Message   Click Here to Email JKLIR   Visit JKLIR's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny
zastupce cloudu 10.24

User is Mapper

Příspěvek č. 10 

Jelikoz nejsem pritelem vytrhavani veci z kontextu, tady davam k dispozici celou diskuzi, ze ktere Simandl veci vytrhava....:

---------------------------------------------------------------------------

Ahoj
mam dve veci
Bylo by mozne ziskat komplet kopii connected.czf tak aby se to dalo rozjet? Chtel bych rozjet komplet stav v jakem to je a pokud to
pujde, bylo by dobre to po rozjeti nechat vystavene treba na connected.czfree.net nebo tak nejak. Proste aby connected data
byly k dispozici. Urcite bych ale chtel diskuse, ktere byly pro prosek a kobylisy prenest a uschopnit tak, aby se v nich dalo pokracovat.
Taky mame v databazi veci co mame
173183900 Thu Oct 11 2007 22:22:15
na proseku - tedy infrastrukturu a to by bylo taky dobre aby to bylo k dispozici

Dalsi vec je ohledne licence fora. Nikde jsem nevidel oznameni ze by se koupila licence vbulletinu a tak asi
forum stale jede "nacerno" Podle me to tak nemusi byt. Koukal jsem na ceny a stoji to asi, jak to chapu, 85$ (leased)
a nebo 185$ koupe coz neni moc. Neplanoval jsi nakup licence?

hezky vecer

A co cekas? Ze tu licenci pobezim koupit sam na sebe a pak to nekde budu troubit... a pak zas budu poslouchat podobne kecy, jako jsem si vyslechnul zrovna od tebe v pripade domeny? Dekuji, nechci, jednou mi to stacilo - zkusenost s tebou je vice nez odrazujici.

Zrovnatak to nebudu chtit podobny akt od tebe - abys pak na zaklade vlastnictvi te licence nemel potrebu zavadet nejaka "nova" pravidla, ktera vyhovi tobe a zalepi ta kuri oka, na ktere ti bylo v dobe nedavne slapnute... pro me uz nereprezentujes neutralniho cloveka, ktery haji nejake zasady - jednoduse proto, ze ses historicky v ruznych (podobnych) situacich zachoval jinak - podle toho, zda slo o tebe osobne ci nikoliv.
Licenci musi poresit az ten subjekt, ktery forum zastresi, a ten subjekt nevznikne ze dne na den. Vydrzelo to takto mnoho let, takze par tydnu/mesicu uz nehraje roli... Cokoliv jineho bude jen zdrojem dalsich "politickych" problemu uvnitr - to cos predvedl ty sam v nedavne minulosti toho je toho dukazem.

Pokud jde o connected - nemam osobne zajem rozbihat dalsi paralelni forum, ktere provede jen k tristeni toho co je (a opet bez licence, po ktere tak najednou volas). A je to nazor, na kterem se shodnem i se Zajsoftem. Connected jsem neprovozoval, takze jestli neco chces, dozen si laskave toho, kdo ho mel na starosti. Zes s tim dotycnym mel lepsi vztahy nez ja je snadno prokazatelne, tak nechapu, proc s tim otravujes zrovna me, pokud neco chces, obrat se na ty sve kamarady, kteri ti drive dali admin prava...

quote:
Asi takhle Licence stojí pár dolarů a ty se toho ujmeš a zorganizuješ její nákup na sebe aby sis uvědomil co vlastně v té doméně máš. Cos čekal ty? Až zahřmí? Fakt k neuvěření. Jsem ochoten na ten nákup přispět a pomoct ti případně to zorganizovat. Aspoň se konečně zůčastníš něčeho komunitního, zatím tu jen sóluješ. Ani na doménu jsi mě nenechal letos přispět a sobecky jsi si to zaplatil sám. Já už si z toho musím dělat legraci protože vážně se to brát nedá....
Zes na ni neprispel v minulych letech? Zes neudelal nic, co by viditelne zabranilo problemum, ktere tu byly. Ta moznost tu byla - a byla potreba v casech, kdy domena byla expirovana a lidi se diky tomu na ni dostat nemohli vubec. S deuem ses strasne moc kamaradil. Najednou jses strasne chytrej a mas plnou hlavu mouder na tema "jak veci delat nejlepe"... nevsim sem si, ze bys takto "poucoval" deua, naopak tvoje lezeni jemu do prdele prehlednout neslo...
Ja se na to take muzu vysrat, hodit to na hlavu vsecko tobe (ac vim, a sam to dokazujes, ze _NEJSI_ schopen to jako celek zvladnout) a cekat, az nekde neco poseres... a pak te v tom nalezite verejne vykoupat. Jen vedomi, ze v siti nejsou jen magori jako ty me motivuje v tom co delam pokracovat. Nicmene prave i tvoje kecy se podilely na tom, ze jeden clovek, co mi delal cast veci pro ripe.czf na to dnes uz nema chut.
Klidne tu licenci kup a "venuj" to, kdyz citis jako ujmu, zes nemohl zaplatit domenu. Licence vyjde na $160. Nic ti v tom nebrani, pane chytry... nebo snad ano?

quote:
Mým cílem je komunitní projekt a oba se určitě shodnem, že jeden člověk komunita není. Řešil bych to nfx.
Můj osobní názor je ten, že doménu bys měl převést na nfx ihned.
A neexistuje důvod proč to tak neudělat. Pokud někdo z CZF nebude souhlasit a navrhne jinou lepší alternativu pro doménu czfree.net, tak mu jí nfx rádo předá, nemyslíš?
Nejpozději bys to měl předat v prosinci ale opravdu nechápu proč a na co čekat.

Opet, najednou mas plnou hubu komunity. Vic jak pet let to mel pod palcem jeden clovek, ktery verejnou debatu na podobne temata vubec nepripoustel A TOBE TO VUBEC NEVADILO! Brali se tu lidem administratorska prava, v pripade connected se dokonce potlacoval jejich projev. Problem licence se take tahne uz od dob, co tohle forum existuje. A tomu vsemu si ty sam necinne prihlizel - a TED NAJEDNOU si hrajes na velkeho obrance komunitnich zajmu...
Jiste ze existuje duvod, proc ten prevod neni TED, byl uveden i verejne a dokazujes tim maximalne to, ze neumis cist ci nemas v poradku zrak. Chybi souhlas clenu NFX s takovym krokem. Ten souhlas dnes neexistuje a to tema neni jen o tom ze se posle jeden kratky email - to je tema na osobni debatu se zastupci clenu NFX a s ohledem na geografickou rozprostrenost neni moc realne pachat nejake schuzky v drivejsim terminu, nez je prosincova VH (to neni tak, jak si ty predstavujes sve pragocentriticke schuzky svolane par dni predem v pulce tydne nekde v Praze, kde se za dve hodiny vyresi fungovani sveta). Nelze to prevest (a defacto vnutit) bez jejich vedomi/souhlasu.
Domena ani forum ani ted neni zavisle na jednom cloveku a jednom serveru (z pohledu bezneho provozu), tak jak tomu byvalo v minulosti. Jedine co jsem resil bylo zaplaceni, ktere proste bylo potreba a do rijna pristiho roku s tim neni treba resit nic. To je dost prostoru na reseni, ktere nebude zase jen na tri mesice.
Kdybys cetl to, co pisu verejne, tak bys takove picoviny, co mi sem pises ted vubec nepsal - ale to je asi duvod tvych PM...
Vis, narozdil od tebe nepotrebuju kolem "komunitnich" veci vytvaret obrovske "marketingove cmoudy". Ja ty veci proste delam, coz se o tobe rict moc neda, ty ses zaprdelil na jablonce a navenek za tebou _realna_ prace videt neni zadna, a vlastne ani moderatora na foru pridat neumis. Jen spousta blbych kecu. V minulosti uz probehla treba podobna debata na tema co s ripe.czf a nevsim sem si, ze bys tam prilozil ruku k dilu. Lidi co se ozvali spocitam na prstech ruky a moc dobre vim, kdo to byl...
Uprimne - tvuj soukromy nazor me ani moc nezajima, sve stanovisko a planovany postup jsem zverejnil a nevsim sem si ze strany KOMUNITY, ktere mas porad plnou hubu, nejakych vyhrad. Zajima me nazor lidi, kteri dokazou konstruktivni zajem podlozeny nejakou praci (a tim opravdu nemyslim nejake sepisovani dlouhych romanu o nicem).

quote:
Navíc už proběhla jedna nfx v.h. a naskýtá se tu otázka v čem ta prosincová bude jiná aby to stačilo k předání domény?
Valne hromady nfx byly jen letos uz tri, to jen pro poradek. A na zadne z nich se zajisteni chodu domeny czfree.net a veci s tim spojene neresily, nebyly na programu. Sam jsem to tam resit nemohl, protoze formalne jsem clenem od rijna, posledni vh byla v zari. Neformalne to - s temi, co mam sanci videt - predjednane nejak uz je. Opet jen dokazujes, ze mumlas o necem, a pritom ani nevis jak to funguje uvnitr, osobni kontakt je tam dulezity - protoze nazory na jsou ruzne a je potreba prodiskutovat s lidmi pro i proti. Vsimni si, ze jednani VH NFX jsou docela dlouhe, to posledni trvalo "pouhych" dvanact hodin...

quote:
A pravidel se neboj, neuškodí protože budou přijatá většinou a to není zlé, ne?
Prave ze pozorovatelny nazor vetsiny je takovy, ze vymyslis neco, co skoro nikdo - krome tebe - vlastne nechce. Dolozitelny nazor vetsiny, podivej se do fora, co ti lide pisou obcas do reakci. A nedokazes si to pripustit, kdyz to reknu nahlas a otevrene. Kdybys aspon sledoval reakce lidi kolem a nemel klapky na ocich, ale to je asi vec, kterou neumis...

quote:
Jo a connected. Psal jsem ti o ty data přestože jsem věděl že nejspíš budeš proti. Mám dotaz. Opravdu nezměníš názor a neumožníš mi připojit connected data do VF? Ideální by bylo aby zase connected.czf bylo viditelné uvnitř i z venku na connected.czfree.net a bylo součástí databáze a aby fungovalo vyhledávání v obou.

Provozovat dve fora je nesmysl, zvlast v dobe, kdy moc lidi realne neprispiva ani sem. A sloucit dve databaze do jedne jednoduse nejde, ani nemam chut riskovat ohrozeni integrity teto (na tohle vcelku nachylne) dabaze jen proto, ze tobe neco chybi (za ty dva roky vypnuti bude pulka dat v connected stejne obsolete)... nevsim sem si, ze chybelo nejak plosne - spis pozoruju prevladajici nazor, ze na connected nikdo moc nelezl, protoze z pohledu site tam byla mizerna dostupnost. Pro me to neni vec, ktere bych byl ochotny venovat byt pet minut (jako ze z toho kouka prace na hodiny).

quote:
Ideální by bylo se sejít a opět si vše probrat osobně v klidu.

Dokazu zabit cas mnohem efektivneji a konstruktivneji. Debata na kladenskem grilovani mi ukazala jedine, ze se s tebou da zabit spousta casu na debate, ktera moc nikam ve vysledku nevede. Me si tim zkazil pulku puvodne uplne jinak zamysleneho vecera... a fakt nevidim duvod, proc slapnout znovu do podobneho *****. Az mi skutecne dokazes, ze to muze byt jine, pak o tom zacnu uvazovat. Ale tyhle PM me presvedcuji jen o tom, ze s tebou ta debata je porad stejna - o nicem.

A uz me neotravuj na PM, jestli mas neco globalniho na srdci, res to verejnou diskuzi. Neni mi jasne, co svou snahou o privatni schuzky / debaty sledujes a ja fakt nemam na tenhle styl komunikace vubec naladu.

quote:

Obecně
Ty máš teď v rukou vše cos kdy za těch minulých pět let chtěl dělat. Udělej to prosím.

Mam v rukou jen to, co mi jini vecpali a neodmitnul jsem to jen proto, ze nemam povahu to nechat padnout na hubu... jestli nevis, jakym zpusobem jsem k pravum vubec prisel, tak se zeptej zajsofta. Ja o ne nikterak neusiloval, jen jsem investoval svuj volny cas do toho, aby to tu vubec (po technicke strance) fungovalo. A to na urovni prepisu casti aplikaci do novych syntaxi mysql/php.
Nemam potrebu se jakkoliv zodpovidat tobe v soukromych zpravach. Jednak proto, zes historicky byl skrytou pravou rukou Deua a jako davny administrator jses svym zpusobem spoluzodpovedny za bordel, ktery tu je. Druhak pro to, ze za tebou zadna prace videt neni - ackoliv tu moznost si kolikrate mel. Jen spousta kecu zabalenych do hezkych vet...

quote:
Neopakuj chyby z minula. Zatím se ti to nedaří.

Nedopoustim se zadnych chyb. Jen nepostupuju podle toho jak TY osobne piskas. A ani nehodlam... ja si svoje kroky verejne obhajit dokazu, pokud se nekomu nelibi.

quote:
Vše zveřejňuj a bude vše v pořádku.

Zverejnene je vse, co zverejnene byt ma. A nema zase smysl vest vselidovou debatu s lidmi, kteri problematice nerozumi. Na sve routery taky neumoznis pristup komukoliv (tak, ze bys psal heslo na web)...

quote:
Nezneužívej admin práva a neponižuj a neurážej druhé.

Mam pravo na svuj projev. Pokud mas problem zkousnout toto, tak se zamysli nad svou patickou o komunistech... protoze komunisti se chovali uplne stejne jako ty ted - snazili se diktovat, co a jak smi clovek rict. Na to v demokratickem systemu pristupovat nebudu jen proto, ze jsem nejak "ohvezdickovan".

quote:
Předpokládej to, že to ten druhý myslí dobře - hodně věcí je jednodušších.

U nekterych lidi uz predpokladam opak. Jednoduse proto, ze je znam a soudim dle jejich minuleho chovani... vrah neprestane byt vrahem jen proto, ze namisto monterek si vezme zrovna drahy smoking.

quote:
Co se týče minula a mé osoby tak přidat se k tobě a neustále kritizovat Deua a spol mi přišlo dost nechutný zvlášť kvůli kvalitě diskuse jakou jste to vedli a v této kvalitě, jak se můžeš sám přesvědčit, dále pokračuješ.

Tys ale do diskuze neprispel nijak. Dnes mas plnou hubu komunity a pritom ses tehda ani nevyjadril, a uz vubec nebranil nejakym nepravostem - jen tise prihlizel (tedy s tim souhlasil!). To, ze se to snazis zabalit za nejakou nechutnost je irelevantni - jen tim dokazujes, zes selhal nejen jako clovek - ktery "neumi" vyslovit svuj nazor, ale i jako moderator (nechutne veci si mel prece moderovat).

quote:
Jak ti dojdou argumenty tak jsi vulgární a to se mi nelíbilo, nelíbí a nebude líbit

Me je ukradene co se tobe nelibi. Me se nelibi to, ze me vecne otravujes na PM a pokud s tim neprestanes, tak je proste prestanu od tebe prijimat.

quote:
Pokud budeš neustále trvat na bipolárním vidění světa a dělit lidi v CZF na ty co byli _vždy_ s tebou a ty co ne, tak děláš chybu. Zůstaneš za chvíli sám, protože jednotlivých druhů lidí v CZF je víc a shoda je jen někdy a jen na něčem.

Pletes se, jak takhle lidi nedelim. Rozdeluju lidi podle toho, zda maji zajem na komunitni siti (a neco take delaji, a tim nemyslim hrani si na svem piskovisti) a nebo jen parazituji, pripadne maji plnou hubu blbych kecu, ale k praci se nemaji. Tohle vsecko nepotrebuje kecy o tom, co jak delat (coz je jedina vec, kterou "umis") - potrebuje lidi, co neco skutecne udelaji.

quote:
Neuvažoval jsi někdy o tom, že mezi tebou a Deuem není de facto žádný rozdíl? Zajímavá úvaha že jo? Ono to tak samozřejmě 100% není ale jisté je, že teď opakuješ jeho chyby.

Rozdil je tam jeden zasadni. Ja do czfree neprisel jako do neceho, co mi pomuze rozjet moje podnikani. Narozdil od tebe ci Deua mam prehled o tom, jak dnesni czfree vypada a komunikuju s lidma z ruznych komunit, jenze o tom ty moc nemuzes vedet. Narozdil od tebe vedu debatu verejne, ty se neceho "bojis" a porad otravujes jen na PM. Tedy presne to co delal Deu, delas i ty sam... zamet si pred vlastnim prahem, nez budes soudit druhe, svinciku tam mas sam dost. I kdyz to bude podobnem jako kdyz zlodej krici 'chytte zlodeje'...

quote:
Mohl bys prosím zkusit napsat kolik lidí se s tebou tento měsíc radilo o tom co a jak dělat na fóru a poslat mi odkaz na veřejné závěry ke kterým jste došli? IMHO nic takového není. Možná se mýlím. Komunita je stále potlačovaná.

Co ja vim kolik lidi. Nevedu si denicek, potkavam se s radou lidi i osobne na ruznych mistech - a navic s lidmi, kteri co do poctu lidi zastupuji vice nez ty - a pochybuju ze "tva" komunita vi, co delas... Jestli je neco potlacovane, tak je to tvoje osoba, ale neber si do huby komunitu jako celek. Odpoved, proc je tvoje osoba potlacovana najdes vyse.

quote:
Přenos domény na NFX a legalizace licence.

Prenos domeny do NFX je davno se zucastnenymi rozjednan. Jenze ty si to predstavujes jako hurvinek valku a myslis si, ze proste staci prepsat neco na NFX a pritom to s nima neprojednat. S nima = se cleny NFX, protoze timto krokem NFX vzniknou nejake zavazky. A protoze jde o docela vaznou debatu, je treba ji vest osobne. Uz ted se objevuji nazory, ktere z prevodem do NFX nesouhlasi (a to nejen zvenci, ale i zevnitr), i o tom jsem uz psal (verejne). A nejblizsi osobni setkani NFX probehne v prosinci. Tvuj problem je, ze to chces TED HNED - a nedokazes pochopit, ze ja jim nechci neco vnutit bez radneho souhlasu clenske zakladny, kde se pokud mozno i na papir deklaruji nejake veci kolem...
Licenci muzes koupit, nic ti v tom nebrani. Kazdopadne nepocitej s tim, ze diky takovemu kroku ziskas ty nebo kdokoliv navic nejakou vysadu navic. Ja ji kupovat neminim, prevzal jsem to tu "as-is" (a jeste ne zrovna formalne) - viz vyse. Cena je znama, $160... Kdyz mas plnou hubu komunity, tak zacni neco sam delat a neprud jen druhe na tema, co maji delat oni, kdyz sam delas hovno.
Opet se jen opakuje to, co jsem uz rekl drive - a dokonce i verejne. Takze se nauc cist a lepe pouzivat mozek, i to uz jsem ti jednou psal.

quote:
Mám zájem o data connected a chci je opět zpřístupnit a pokud to technicky půjde na ně navázat v rámci jednoho czfree.net fóra. A ono to půjde uvidíš. Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod.
Ja ale jasne deklaroval ze nechci timhle ztracet cas, povazuji to za zbytecne. Tvuj zajem je mi - zvlast pri tvem dnesnim chovani - ukradeny. Nemuzes cekat, ze budu vyvijet aktivitu, ktera uspokoji tebe, kdyz ty se me snazis maximalne nasrat...

Old Post 04.12.2007 v 20:21
JKLIR
Unreal][
zastupce cloudu 10.32

User is Mapper

Příspěvek č. 11 

jak mali kluci.....

IMHO: Nema to cenu ani cist. Znam vas relativne oba a myslim si o vas to nejlepsi. Myslim, ze byste to uz meli hodit za hlavu, kdyz uz neni o co bojovat. Zvlast ted pred vanocema.

http://www.jklir.net - programátor, šílenec a možná i blázen v jedné osobě. Všechno jde... ;-)

Old Post 04.12.2007 v 20:24
JKLIR je offline   Click Here to See the Profile for JKLIR   Find more posts by JKLIR   Click here to Send JKLIR a Private Message   Click Here to Email JKLIR   Visit JKLIR's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny
zastupce cloudu 10.24

User is Mapper

Příspěvek č. 12 

quote:
Originally posted by JKLIR
Dobry den,
at uz bylo mezi vama cokoliv, tak hodne uzivatelum (zvlaste APckarum) connected forum pomahalo. Vemte jenom tu moznost vkladani prispevku na rozvoj site. Informace zahucely do formatu a bylo jich velka skoda.
Nechci se nekomu rejpat ve svedomi, ale myslim si, ze to ublizilo vetsine uzivatelu, kteri o connected meli povedomi.
Necht je mu zem lehka, bude se zapijet...

Me ublizuje spousta veci.

Connected pomahalo v cem? Co connected umelo a tohle forum neumi? Pojdme se bavit o tom, ktere funkce by bylo dobre mit tady... to je podle me jedina rozumna cesta.

Old Post 04.12.2007 v 20:32
JKLIR
Unreal][
zastupce cloudu 10.32

User is Mapper

Příspěvek č. 13 

quote:
Originally posted by danny
Me ublizuje spousta veci.

Connected pomahalo v cem? Co connected umelo a tohle forum neumi? Pojdme se bavit o tom, ktere funkce by bylo dobre mit tady... to je podle me jedina rozumna cesta.

Chces verejne vypisovat financni prispevky na chod AP a rozvoj site? Myslim, ze je to pouze vec pripojenych lidi v siti. Mohly se tam resit i veci, ktery se normalne ani "verejne" resit nedaji. Treba sousedske komercni firmy a ruseni nebo reseni infrastruktury uvnitr site - veci, ktere se momentalne resi tady venku a pak z toho jsou problemy.

Navic by me zajimalo jak pocitate proinvestovane penize v siti a pocet APcek a klientu... Vsechno by bylo jednodussi s connected.

Old Post 04.12.2007 v 20:38
stybla
Senior Member

Příspěvek č. 14 

quote:
Chces verejne vypisovat financni prispevky na chod AP a rozvoj site? Myslim, ze je to pouze vec pripojenych lidi v siti. Mohly se tam resit i veci, ktery se normalne ani "verejne" resit nedaji. Treba sousedske komercni firmy a ruseni nebo reseni infrastruktury uvnitr site - veci, ktere se momentalne resi tady venku a pak z toho jsou problemy.

Navic by me zajimalo jak pocitate proinvestovane penize v siti a pocet APcek a klientu... Vsechno by bylo jednodussi s connected.

promin, ale vzhledem k *dostupnosti* czf, at uz budu mit jeden nebo 10 spoju, mi bude nejake connected.czf v Praze na dve veci. stejne tak nechapu, proc by nekoho z czf melo zajimat, kolik clenove naseho os plati, kolik a kam investujeme. nejsou to samozrejme tajnosti, a pokud to nekoho zajima, rad se o tyto informace podelim. nicmene mi vazne unika pointa toho, co jsi prave napsal. pokud me bude zajimat, kam cpe prachy Dannyho zspo, nfx, plzen, hk, atd., tak se jich mozna i zeptam. zprvu me napadlo, ze by napr. byl nekdo v czf, a vyuzival pouze spojeni do czf, takze by se nemohl dostat na tohle forum. ale to, jestli si spravne pamatuji, neni pravda, protoze tohle forum je dostupne jak verejne, tak v ramci czf.

I'm doing bounty hunt for Jabba the Hutt
Posilat PM je zbytecne. E-mail i jabber jsou dohledatelne eg. googlem. Na irc sitich: ircnet, freenode a czf.
Nikde se neschovavam, jenom nejsem zde.

Old Post 04.12.2007 v 21:09
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny
zastupce cloudu 10.24

User is Mapper

Příspěvek č. 15 

quote:
Chces verejne vypisovat financni prispevky na chod AP a rozvoj site? Myslim, ze je to pouze vec pripojenych lidi v siti. Mohly se tam resit i veci, ktery se normalne ani "verejne" resit nedaji. Treba sousedske komercni firmy a ruseni nebo reseni infrastruktury uvnitr site - veci, ktere se momentalne resi tady venku a pak z toho jsou problemy. Navic by me zajimalo jak pocitate proinvestovane penize v siti a pocet APcek a klientu... Vsechno by bylo jednodussi s connected.

Vzhledem k tomu, ze sdruzeni ve Strasnicich ma transparentni ucet (kam chodi veskere prispevky) a veskere zapisy z rad sdruzeni jsou take verejne pristupne (tedy je zrejme i rozhodovani o jednotlivych investicich) s tim zverejnovanim sam ani problem nemam. Nemyslim si, ze je duvod tyhle veci tajit, zastavam otevrenost - jak v zalezitostech chodu, tak i v techto financnich vecech.
Utajovani problem s okolni "komerci" stejne podle me neresi, zarusit AP neni problem bez ohledu na to, zda o nem neco (ne)zverejnis... nase sdruzeni takto "transparentne" funguje dele jak dva roky a zadny problem tohoto typu aspon pokud vim ja nebyl. Takze mi popravde ani neni jasne, v cem by mohl byt problem.

Old Post 04.12.2007 v 21:16
belgarat
Senior Member

Příspěvek č. 16 

IMHO je zcestny prohlasovat forum, ktere vyuzivalo minimum lidi za vec, co se musi udrzovat (nebo restaurovat) spolecnyma silama.

Pani Simandle & spol. - pokud vam zalezi na funkcich connected, tak si maknete a SAMI doprogramujte...

Old Post 04.12.2007 v 21:17
belgarat je offline   Click Here to See the Profile for belgarat   Find more posts by belgarat   Click here to Send belgarat a Private Message   Click Here to Email belgarat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:38.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás