CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > VF > Duveryhodnost housingu Pe3ny.net / SjSharka
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 49 

__________________

Old Post 11.01.2008 v 17:45
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
Old Post 11.01.2008 20:56
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by ptak) Příspěvek č. 50 
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: zloděj křičí chyťte zloděje Příspěvek č. 51 

Old Post 11.01.2008 v 22:05
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psanda
Member
zastupce cloudu 10.64


Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 303

User is Mapper

kecy hádky neshody Příspěvek č. 52 

Začíná me IRITOVAT stav tohohle fora HW SW kolem něho a neschopnost nikoho se dohodnout bez napadání, a kecy o tom jak ten druhý má špatné umysly.


Nabízím na základě tohoto Stroj s Páskovou mechanikou na 10mbps lince v serverovně na páteři GTS na Pankráci, veřejné IP.

Jedná se o placenou záležitost mého zamestnavatele a jsem schopen zapujčit na dočasnou dobu můj stroj a místo ve fy. Racku dohodnout s tím že si to tam přesunete než se RADA CZF dohodne kde to bude definitivně, zálohovat se bude na pásku pokud stačí 40G mechanika.


Pladbu za konektivitu zjistím řekněte kolik je cca potřeba a kolik tam tečou data .

A už mě přestante rozčilovat hádáte se tu o kravinách namísto rozumného využití svého času jak u blbejch.

__________________

s usměvem jde všecko líp

Old Post 12.01.2008 v 11:46
psanda je offline   Click Here to See the Profile for psanda   Find more posts by psanda   Click here to Send psanda a Private Message   Click Here to Email psanda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scippio
Member
zastupce cloudu 10.70


Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 24

Příspěvek č. 53 

Nevím jak tobě, ale mě bezpečnostní riziko nepřijde jako kravina.

__________________

Old Post 12.01.2008 v 15:02
scippio je offline   Click Here to See the Profile for scippio   Find more posts by scippio   Click here to Send scippio a Private Message   Click Here to Email scippio   Visit scippio's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sj-shark
Member

Registrován: 03.03.2003
Příspěvků: 385

Příspěvek č. 54 

takze
vsechny disky jsem odpojil
znova zapojil + jsem zapojil jeden disk co nebyl zapojeny
proc to nevim, asi zbyl v tom kompu a k pouziti reidu nebyl potreba
a pochybuju ze si to bude zajsoft nebo danny pomatovat kdyz jsme to delali
sel by snad pouzit jako dalsi back nebo co ja vim, proste pouzit na cokoliv
jinak ten disk facha, odzkouseno tady v kompu, asi blbej kontakt
trochu vic se hreje, mam tu pripraveny pridavny vetracky ktery bych tam namontoval, to udelam hned az mi da nekdo vedet zustane li tu forum ci nezustane li tu forum

dale se mi doneslo (nemam cas a po jistych debatach ani chut vsechno cist) ze se porad tvrdi ze je pc "moje", verejne jsem prohlasil ze ho predavam komunite! (za moje ho prohlasim pokud nebude komunite potreba, tj uz nebude vyuzity)

co se tyka pristupu, nenarokuji si ho, paklize bude padny duvod mi ho odebrat podporeny komunitou, necht pristup nemam, ale vyprosuji si jednany jako ma danny mi vzit accont jen tak protoze kopiruju back up, co se tyka osobnich udaju k tem mam stejne jako k pm pristup jako administrator, takze je to divne
+ jeste teda zmenil root heslo, tj po bootu jsem nemohl nic zkontrolovat, timpadem nemohu provadet pripadny servisni zasah

tot vse, pokud se neco zmeni, prosim o kontaktovani na icq nebo pm ci meil

co se tyka pe3ny.net nevidi zadny problem se zachovanim fora zde, hosting zdarma, konektivita zdarma, zitra + - bude po problemech doprevedena konektivita do zbytku czfree do osfp, tj i czfree dostupnost vlaknem do sitelu
ja osobne jsem schopny zajistit hw pro kompletni backup fora na 2 dalsich strojich vedle (jeden xeon ma disky v raidu) , + pripadny okamzity hosting na stejne ip v pripade poruchy stroje

ave
shark

__________________

... život je hra, hraní je život....
>>><www.gameparty.cz><<<
nejlepsi a nejvetsi herni server v srdci czfree.net

Naposledy upravil sj-shark 14.01.2008 v 12:50

Old Post 14.01.2008 v 12:45
sj-shark je offline   Click Here to See the Profile for sj-shark   Find more posts by sj-shark   Click here to Send sj-shark a Private Message     Visit sj-shark's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psanda
Member
zastupce cloudu 10.64


Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 303

User is Mapper

Příspěvek č. 55 

__________________

s usměvem jde všecko líp

Old Post 14.01.2008 v 12:52
psanda je offline   Click Here to See the Profile for psanda   Find more posts by psanda   Click here to Send psanda a Private Message   Click Here to Email psanda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 56 

nevim sice kdy se forum presunulo na pe3ny ani zda to s tim souvisi, nicmene z meho uzivatelskeho pohledu cca posledni rok chodi daleko spolehliveji a s mene rychlostnimi vykyvy nez drive. Pokud jde o ochranu osobnich udaju a obsahy PM zprav, nic extra zasadniho jsem po nich neresil, aby to pe3nam nebo komukoliv jinemu k necemu bylo, takze at si kdo chce zalohuje co chce (podotykam ze jsme s pe3nama temer sousedi, tudiz moje pmka by pro ne mela byt potencionalne vyrazne zajimavejsi, nez od lidi ze vzdalenejsich cloudu)
Spis nez ze ma k datum pristup nekdo kdo se o server stara po fyzicke strance(coz bude asi vzdy nekdo mit at uz bude server kdekoliv), me zarazi ze k pmkam a osobnim datum ma pristup nekdo kdo je z nejakeho duvodu v roli administratora(ani nevim kolik lidi tuto roli ma a kdo to je). Kazdopadne asi jen blazen by zdejsi PM pouzival k nejake supertajne komunikaci

__________________

Old Post 14.01.2008 v 17:24
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psanda
Member
zastupce cloudu 10.64


Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 303

User is Mapper

Příspěvek č. 57 

__________________

s usměvem jde všecko líp

Old Post 14.01.2008 v 19:53
psanda je offline   Click Here to See the Profile for psanda   Find more posts by psanda   Click here to Send psanda a Private Message   Click Here to Email psanda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scippio
Member
zastupce cloudu 10.70


Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 24

Příspěvek č. 58 

__________________

Old Post 15.01.2008 v 18:25
scippio je offline   Click Here to See the Profile for scippio   Find more posts by scippio   Click here to Send scippio a Private Message   Click Here to Email scippio   Visit scippio's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psanda
Member
zastupce cloudu 10.64


Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 303

User is Mapper

Příspěvek č. 59 

__________________

s usměvem jde všecko líp

Old Post 16.01.2008 v 07:07
psanda je offline   Click Here to See the Profile for psanda   Find more posts by psanda   Click here to Send psanda a Private Message   Click Here to Email psanda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scippio
Member
zastupce cloudu 10.70


Registrován: 21.10.2003
Příspěvků: 24

Příspěvek č. 60 

__________________

Old Post 23.01.2008 v 12:02
scippio je offline   Click Here to See the Profile for scippio   Find more posts by scippio   Click here to Send scippio a Private Message   Click Here to Email scippio   Visit scippio's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:21.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz