CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Moderování příspěvků > nekdo mi zmenil text pod nickem "danny"
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
hapi
Junior ISP

Registrován: 25.01.2004
Příspěvků: 498

nekdo mi zmenil text pod nickem "danny" Příspěvek č. 1 

když se podíváte pod můj nick je tam "Junior ISP". Člověk co mění jenom tak někomu profil by neměl spravovat administraci fora.

Bude se to nějak řešit?

__________________

ja to nebyl

Old Post 27.02.2008 v 20:45
hapi je offline   Click Here to See the Profile for hapi   Find more posts by hapi   Click here to Send hapi a Private Message   Click Here to Email hapi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 2 

navrhuji verejny lynch nezname osoby.

__________________

Old Post 27.02.2008 v 21:34
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bafi
Newbie

Registrován: 27.02.2008
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 3 

Old Post 27.02.2008 v 22:01
bafi je offline   Click Here to See the Profile for bafi   Find more posts by bafi       Visit bafi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hapi
Junior ISP

Registrován: 25.01.2004
Příspěvků: 498

Příspěvek č. 4 

mě to tam moc nevadí, je mi jedno co tam kdo má. Spíš mě štve, že někdo může cokoliv změnit a nedá vědět proč. Dneska tohle, zejtra přístupový heslo a pozejtří mi zruší registraci...

navíc tam nemusel psát Junior ISP ale jenom ISP.

__________________

ja to nebyl

Old Post 28.02.2008 v 05:32
hapi je offline   Click Here to See the Profile for hapi   Find more posts by hapi   Click here to Send hapi a Private Message   Click Here to Email hapi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 5 

a kdo?

__________________

Old Post 28.02.2008 v 06:06
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hapi
Junior ISP

Registrován: 25.01.2004
Příspěvků: 498

Příspěvek č. 6 

nechci na někoho ukazovat ale podle zdrojů v tom má prsty danny, taky sem se s nim chytnul v jednom threadu a od tý doby to tam mám.

__________________

ja to nebyl

Old Post 28.02.2008 v 06:08
hapi je offline   Click Here to See the Profile for hapi   Find more posts by hapi   Click here to Send hapi a Private Message   Click Here to Email hapi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 7 

__________________

Old Post 28.02.2008 v 06:11
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hapi
Junior ISP

Registrován: 25.01.2004
Příspěvků: 498

Příspěvek č. 8 

hele já nevim kdo to udělal, ale někdo jo. simandl mě na to upozornil s tím že to nejspíš byl on. Prej to dělá s toho důvodu, že přesně tohle mu dělal dříve někdo taky takže se mstí na dalších.
Nechtěl sem to vytahovat na světlo ale když vidim, že danny dělá problémy tak co s nim....

__________________

ja to nebyl

Old Post 28.02.2008 v 06:42
hapi je offline   Click Here to See the Profile for hapi   Find more posts by hapi   Click here to Send hapi a Private Message   Click Here to Email hapi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 9 

__________________

Old Post 28.02.2008 v 06:59
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hapi
Junior ISP

Registrován: 25.01.2004
Příspěvků: 498

Příspěvek č. 10 

a zase odbíháme od tématu, když seš tak chytrej, kdo to udělal a kdo to vrátí zpátky?

__________________

ja to nebyl

Old Post 28.02.2008 v 07:01
hapi je offline   Click Here to See the Profile for hapi   Find more posts by hapi   Click here to Send hapi a Private Message   Click Here to Email hapi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 11 

odbihame od tematu? jestli si to nepochopil, tak tematem je to, ze tu ukazujes prstem na vinika, aniz bys mel nejake dukazy. rika se tomu "krive obvnineni", tusim.

__________________

Old Post 28.02.2008 v 07:04
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
belgarat
Senior Member

Registrován: 13.05.2004
Příspěvků: 777

Příspěvek č. 12 

to nevadi, kdyby to byla lez, a 100x to zopakuje v ruznych threadech, tak na to zdejsi obecenstvo rado skoci

Old Post 28.02.2008 v 07:17
belgarat je offline   Click Here to See the Profile for belgarat   Find more posts by belgarat   Click here to Send belgarat a Private Message   Click Here to Email belgarat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hapi
Junior ISP

Registrován: 25.01.2004
Příspěvků: 498

Příspěvek č. 13 

jak mi vysvětlíš, že se mi to změnilo zrovna v tu dobu kdy jsme se hádaly v threadu s dannym, je to sice nepřímí důkaz ale když ne on, tak to udělal někdo jenom tak? docela prasárna ne?

__________________

ja to nebyl

Old Post 28.02.2008 v 07:35
hapi je offline   Click Here to See the Profile for hapi   Find more posts by hapi   Click here to Send hapi a Private Message   Click Here to Email hapi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
belgarat
Senior Member

Registrován: 13.05.2004
Příspěvků: 777

Příspěvek č. 14 

pro zajimavost - ve kterem threadu ? (hadalI se pise s mekkym I - jestli jsi holka Ty nevim, ale Danny neni)

Old Post 28.02.2008 v 08:23
belgarat je offline   Click Here to See the Profile for belgarat   Find more posts by belgarat   Click here to Send belgarat a Private Message   Click Here to Email belgarat     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 15 

prasarna je, z meho pohledu, hazet na nekoho blato bez dukazu.
btw tvuj popisek ocividne odpovida realite.

__________________

Old Post 28.02.2008 v 08:28
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 16 

Tak predne ano, byl jsem to ja. Nekdy kolem 15.10.2007. Nevidim duvod to skryvat, v admin-logu to ostatne jde dohledat.

Ale nikoliv proto, ze bych si hojil nejaka stigmata z mladi, jak o me za zady (zda se) tvrdi Simandl, podobne pomluvy ostatne siri rad. Je opravdu az neuveritelne, jak na dobre podanou blbost naivne kazdy skoci a siri dal.

Duvod je jediny a prosty - vzdy mi vadilo a vadi masivni zneuzivani fora malymi ISP, kteri pro sit CZFree nic nedelaji, dokonce do ni nejsou ani pripojeni a jen se chodi sem vyptavat co a jak... jinymi slovy si toto forum pletou s obecnou poradnou pro sve podnikatelske problemy. Nic jineho za tim neni. Domnivam se, ze by tu meli byt odliseni lide skutecne se zajmem o spojeni v CZFree od toho zbytku. Tak aby kazdy vedel, zda se bavi s clovekem ze sousedniho freenetu, nebo s nekym, kdo mu ve finale jen rusi jeho APcka kvuli svemu vlastnimu zisku.
Pokud zastupujes nejaky freenet a prehlidnul jsem to, muzes me nasmerovat. Staci prozradit IP rozsah pouzivany uvnitr tve site. Podle stranky, kterou sis uvedl ve svem profilu a dalsich informaci, ktere jde dohledat volne na internetu jsem ale usoudil, ze se siti CZFree nic spolecneho nemas. Pokud se pletu, rad se verejne omluvim.
Simandl toto vse vyse uvedene moc dobre vedel, vymenili jsme na toto tema spolu v te dobe nekolik PM a vyjadril jsem se mu tam ve stejnem duchu. Docela by me zajimalo, jakym zpusobem te Simandl upozornil a co vlastne psal, kdyz ty tu pises o nejake mste. Kdybych se skutecne chtel mstit, tak zacnu u lidi, se kteryma jsem mel skutecne nejake zavazne spory - coz jsou lide z rad byvalych administratoru - a to vcetne osoby, ktera te upozornila.

A je zajimave, ze vec cca z poloviny rijna lonskeho roku se vytahuje na svetlo bozi az na konci unora roku letosniho. O napravu si mohl pozadat jiz tehdy - jak me osobne, tak i kohokoliv z ostatnich administratoru - mezi ktere v te dobe patril i Simandl (a rada dalsich osob). Moznost zmenit toto ma kterykoliv z administratoru. Ale dle vseho si tak neucinil. Je jen otazkou proc se chovas zrovna takto...
Pripada mi to tu jako v politice, kdy se take ceka na vhodny okamzik, aby se mohla zacit vytahovat nejaka spina z minulosti. A obavam se, ze ty ses stal jen nastrcenym bilym konem v politicke hre nekoho jineho...

Old Post 28.02.2008 v 08:42
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:34.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz