CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 10 > Konec AP CZFree.Net.moskva ?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
majq
Newbie

Registrován: 17.03.2008
Příspěvků: 3

Thumbs down Konec AP CZFree.Net.moskva ? Příspěvek č. 1 

Ahoj, uz cca pres mesic se nemuzu pripojit na AP s ESS ID: CZFree.Net.moskva, ktery nekolik let bezelo na kanale 6. Bohuzel se mi ani nedari jakkoli kontaktovat Maxinohu, coz byl podle mych poslednich informaci spravcem tohoto AP. Nevite nekdo co se s Moskvou stalo, pripadne jak si mam prekonfigurovat pripojeni, pripadne jak kontaktovat spravce ?

Diky moc,

majkie

Old Post 15.04.2008 v 18:06
majq je offline   Click Here to See the Profile for majq   Find more posts by majq   Click here to Send majq a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 2 

__________________

Old Post 15.04.2008 v 18:34
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majq
Newbie

Registrován: 17.03.2008
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 3 

Omlouvam se, ale musim priznat, ze tebou uvedeny thread jsem cetl pred zalozenim tohoto noveho. Pokud jsem vse dobre pochopil tak v uvedenem threadu se resi AP CZFree.Net.Moskva.sever, dale jsem pochopil, ze na moskve se delaly "drobne upravy" (neni zde ale popsano jake), a ze pokud se uzivatel nemuze napojit na uvedeny AP, aby zkusil jiny co ma v nazvu Moskva.

Tento thread se zyka AP CZFree.Net.Moskva, na jiny AP jsem se zkousel napojit, ale nedostanu IP, kdyz zkousim zadat IP, kterou jsem mel pridelenou nekolik let (10.23.14.39) tak se nikam nepripojim, jediny AP na ktery se muzu pripojit je CZFree.Net.Moskva.vsesmer, cuz je sdileny, pomaly Internet s pulhodinovymi intervaly odpojovani :-(

Jeste jednou se omlouvam, nechtel jsem zaneradit forum dalsim threadem.

majkie

Old Post 15.04.2008 v 18:49
majq je offline   Click Here to See the Profile for majq   Find more posts by majq   Click here to Send majq a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 4 

Slo spis o to, ze pokud se to tyka stejneho site/node, pak to bude roztahane do nekolika vlaken(= neprehledne).
Tot vse. Omlouvat se nemusis, protoze neni za co

__________________

Old Post 15.04.2008 v 19:46
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majq
Newbie

Registrován: 17.03.2008
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 5 

Opravdu nikdo nemate kontakt na spravce AP moskva ?

Old Post 16.04.2008 v 11:08
majq je offline   Click Here to See the Profile for majq   Find more posts by majq   Click here to Send majq a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Příspěvek č. 6 

Old Post 02.09.2009 v 23:11
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Příspěvek č. 7 

Old Post 16.09.2009 v 13:44
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:24.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz