CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Farkáň
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Dancer
Junior Member

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 125

Farkáň Příspěvek č. 1 

__________________

Dancer, プラハ

Old Post 16.07.2008 v 12:28
Dancer je offline   Click Here to See the Profile for Dancer   Find more posts by Dancer   Click here to Send Dancer a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 2 

__________________

Naposledy upravil lazna 17.07.2008 v 07:40

Old Post 17.07.2008 v 07:29
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dancer
Junior Member

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 125

Příspěvek č. 3 

Ne, Jinonická je na druhé straně kopce.
Popravdě mi nejde ani tak o jakékoliv připojení, jako o připojení, které je "na úrovni doby". Rád bych například sledoval televizi (tím nemyslím kyslíkovu parodii na kabelovku, ale cizí stanice - japonské).

O radlické síti vím. Bohužel ani na ni není přímá viditelnost - je za záhybem údolí. Jistě by šlo se do ní připojit, ale konektivita do internetu mi přijde celkem nízká. Rád bych zrealizoval něco rychlejšího (Radlice.net končí s rychlostí na 3 Mbit), byť třeba na komerční bázi (ve smyslu dodavatele připojení, ne vlastního zisku).

Na druhou stranu je tohle jen mé vlastní "zadání" ze kterého vycházím při průzkumu možností. Realita bude zcela jistě jiná, ale člověk by si měl klát vyšší cíle, jinak nic nedokáže.

__________________

Dancer, プラハ

Old Post 17.07.2008 v 08:38
Dancer je offline   Click Here to See the Profile for Dancer   Find more posts by Dancer   Click here to Send Dancer a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 4 

__________________

Old Post 17.07.2008 v 10:25
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dancer
Junior Member

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 125

Příspěvek č. 5 

Nechápu - čím že jsem se provinil? Tím, že automaticky nechci využít dvou dostupných sítí, protože potřebuji vyšší datový tok než je nabízeno, tak jen dotaz na případný zájem v jedné velmi omezené lokalitě je zaplevelováním fóra? Fakt nechápu...

Edit: PS: Právě proto, že mám v úmyslu si dotáhnout do uvedených míst dobrou konektivitu, chtěl bych ji v době nevyužití dát k dispozici.

__________________

Dancer, プラハ

Naposledy upravil Dancer 17.07.2008 v 11:22

Old Post 17.07.2008 v 11:04
Dancer je offline   Click Here to See the Profile for Dancer   Find more posts by Dancer   Click here to Send Dancer a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
markus123
Newbie

Registrován: 02.07.2009
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 6 

mám ten samý problém, bydlím přímo na náměstí na farkáně. opravdu tu ADSL neběží neběží rychleji ja 2Mbit, mě to běží tak tak, ale je tu mnoho výpadků a chyb, někteří jsou na tom mnohem hůř. Vzhledem k tomu že se jedná o lokalitu s rodinnými domy, tak tu UPC nehrozí ani za sto let. myslím, že jedinou možností je nejaký bezdrát, nevim jestli něco je na komínu, nebo na Strahově, ale mám pocit že takový způsob připojení, nebude nejlevnější

Old Post 02.07.2009 v 14:11
markus123 je offline   Click Here to See the Profile for markus123   Find more posts by markus123   Click here to Send markus123 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:25.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz