CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Beacon Interval > 1000
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Beacon Interval > 1000 Příspěvek č. 1 

Dnes jsem ucinil zkusenost s nastavenim hodnoty Beacon Interval na HWAP s chipsetem RTL8186. O tehle hodnote vim ze je to doba v ms po ktere se AP prepne do rychlosti 1MB a odvysila SSID. Snizuje to propustnost a tudiz je zahodno ji mit nastavno na co nejvyssi hodnotu. Mam to vesmes vsude na 1024 co je dle manualu toho HWAP nejvyssi povolena hodnota. Dneska se mi stalo ze se nekdo pripojoval na tohle AP pomoci AirCa PRO a APcko nevidel, ackoliv ho dle mistni situace videt proste MUSEL a AP prokazatelne fungovalo, viseli tam jini klienti. Jal jsem se tedy menit hodnoty v nastaveni a AP zacalo byt pro AirCu viditelne, pote, co jsem shodil Beacon Interval pod 1000.

Narazil jsste na to uz nekdo? Je to spise vada AirCy nebo toho HWAP??? resi tohle nejak norma 802.11 ???

L.

__________________

Old Post 17.07.2008 v 20:34
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 2 

ted me jeste napadlo mrknout se do AirCy a ta tam ma uvedenu jako maximalni hodnotu 1000....

L.

__________________

Old Post 17.07.2008 v 20:42
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hapi
Junior ISP

Registrován: 25.01.2004
Příspěvků: 498

Příspěvek č. 3 

řekl bych že 100ms je tam asi kvuli něčemu dobrý. Taky jsem s tim kdysi manipuloval a když jsem to měl moc vysoký, tak to klidně i jelo v pohodě ale za 10 minut se to najednou rozpojilo.

__________________

ja to nebyl

Old Post 17.07.2008 v 22:17
hapi je offline   Click Here to See the Profile for hapi   Find more posts by hapi   Click here to Send hapi a Private Message   Click Here to Email hapi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:12.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz