CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Nokia 6300i, wifi a nastavení vlastního VoIP
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kalousj
Newbie

Registrován: 27.12.2003
Příspěvků: 97

Re: Příspěvek č. 17 

Toto jsem zatim nezaznamenal pac ucet pouzivam prevazne abych volal, ne prijimal hovor. Ted jsem pozadal kamarada, ktereho mam v seznamu, aby mi zavolal a je to stejne jako u vas. Jak to napravit zatim netusim.

Old Post 24.06.2009 v 16:42
kalousj je offline   Click Here to See the Profile for kalousj   Find more posts by kalousj   Click here to Send kalousj a Private Message   Click Here to Email kalousj     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Looser
Team Leader

Registrován: 04.01.2003
Příspěvků: 316

Team Member: MOD

Příspěvek č. 18 

6300i uz bohuzel nemam,po reklamaci nebyli schopni to opravit a vratili mi prachy,nicmene si pamatuju,ze mi to nejak fungovalo,mel jsem novejsi firmware,ale uz si nepamatuju v jakem formatu jsem mel ulozene ty cisla v seznamu.

BTW: s novym firmwarem mi vydrzela asi 2 mesice,pak jsem ji jednou nechal s pripojenou wifi a zapnutou operou do rana pres noc a bylo po telefonku )))).Dodnes nevim cim to bylo...

Old Post 25.06.2009 v 08:17
Looser je offline   Click Here to See the Profile for Looser   Find more posts by Looser   Click here to Send Looser a Private Message   Click Here to Email Looser   Visit Looser's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalousj
Newbie

Registrován: 27.12.2003
Příspěvků: 97

Příspěvek č. 19 

Ma zkusenost: kdyz se parkrat pripojim na wifi a voip a potom nerestartuju tak se pak treba pri normalnim volani kousne az do vyndani baterky. wifi polyka dost energie a pri volani pres voip, svina jedna, topi jak kaminka :-) ale jinak docela dobry, trapim ji takhle uz skoro rok

Old Post 25.06.2009 v 08:41
kalousj je offline   Click Here to See the Profile for kalousj   Find more posts by kalousj   Click here to Send kalousj a Private Message   Click Here to Email kalousj     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:59.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz