CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 10 > Strašnice - ulice Novostrašnická 13
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ledo
Newbie

Registrován: 29.08.2008
Příspěvků: 2

Question Strašnice - ulice Novostrašnická 13 Příspěvek č. 1 

Old Post 08.10.2008 v 01:37
ledo je offline   Click Here to See the Profile for ledo   Find more posts by ledo   Click here to Send ledo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 2 

Zkus oslovi spis nejakw mistni poskytovatele. Ve vršovicích chytám nějaký airwaynet a a mraky wendulka.net

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 08.10.2008 v 10:02
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ledo
Newbie

Registrován: 29.08.2008
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 3 

Díky, mrknul jsem na spojovaci.net a poslal zprávu na support. Hned mi odpověděli, že se dá připojit na AP Radon. Tak si pudu koupit směrovku a jdu zkoušet.

P.S.: Jaké by jste doporučili wifi zařízení od směrové antény k notebooku?

Naposledy upravil ledo 12.10.2008 v 22:23

Old Post 12.10.2008 v 20:12
ledo je offline   Click Here to See the Profile for ledo   Find more posts by ledo   Click here to Send ledo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalousj
Newbie

Registrován: 27.12.2003
Příspěvků: 97

Příspěvek č. 4 

Old Post 08.03.2009 v 19:50
kalousj je offline   Click Here to See the Profile for kalousj   Find more posts by kalousj   Click here to Send kalousj a Private Message   Click Here to Email kalousj     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:16.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz