CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > VF > Až budu velký budu moderátorem na CZFree fóru :)
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Až budu velký budu moderátorem na CZFree fóru :) Příspěvek č. 1 

Zatímco legislativa se vleče, fórum se postupně zanáší bordelem. Spoustu fejmů a off-topic diskuzí. Nepořádek ve vláknech a struktuře. Líní moderátoři, kteří si nezmoderují kolikrát ani vlastní offtopic.

Než zástupci mezicloudů dají dohrpmady právní aparát, který postaví nové bojovníky rád bych touto formou připomenul léty osvědčený a dobře fungující systém "Kdo chce dělat dělá, kdo nechce žvaní na fóru".

Konkrétní nápady/požadavky tlačte sem. Mluvte prosím sami za sebe (doporučuji použít alespoň jednou tvrzení "já udělám" - nejlépe s termínem)

__________________

Old Post 14.12.2008 v 01:17
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 2 

odebrat uzivatele stybla z moderatoru a zastupcu cloudu. prvni pro neaktivitu, druhe pro pozbyti platnosti.

__________________

Old Post 21.01.2009 v 16:58
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 3 

Me take odeber z moderatoru. Beztak jsem mel moderacni prava jen na sekci rady a uz mi vyprsel mandat.

diky L.

__________________

Old Post 21.01.2009 v 23:06
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4 

já jsem ochoten více využívat moderátorské pravomoci a rád bych si je ponechal.
ale vadí mi velké množství vláken které jsou pro mě uzavřené, a přitom to ani není nikde viditelně označené a vlákna probublávají na titulní stránku...

rád bych aby v podstatě pokud existují uzavřené debaty, aby s nimi nebyli vůbec obtěžováni lidi, který se netýkají.

__________________

Old Post 22.01.2009 v 14:50
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 5 

Old Post 22.01.2009 v 15:14
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 6 

neříkám aby ty debaty nebyly veřejně přístupné. jednoduše nechci, aby se pro mě uzavřené debaty objevovaly v té liště napravo, kde se objevují debaty s novými příspěvky. může existovat nějaký jiný pohled na debaty, nebo by to mohlo být konfigurovatelné (web 2.0)

já si prostě nechci číst nic, co se debatuje ve vláknech, které jsou pro mě jako pro řadového člena uzavřená a nemohu do nich přispívat - je to tak složité na pochopení ? nemám na to čas, a vůbec brát tato vlákna na vědomí mi zabírá čas, který bych mohl věnovat diskuzím ve vláknech, která jsou pro mě otevřená. je to forma spamu, v podstatě: určité skupiny tím využívají CZF fórum k demonstraci své politické moci.

__________________

Old Post 22.01.2009 v 15:58
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 7 

Old Post 22.01.2009 v 16:21
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8 

Byla to zmínka, která souvisí i s tím, kdo má nebo nemá mít moderátorská práva.

Systém moderací byl mj. i na základě mých přípomínek původně navržen tak, aby byla na fóru možná volná diskuze, bez výraznějšího dělení na členy první a druhé kategorie. Moderace totiž byla původně ALTERNATIVOU k existenci uzavřených klubů (uzavřená diskuze měla probíhat na Connected fóru) a tvrdému promazávání příspěvků. Měla představovat "měkkou alternativu" a občas to i fungovalo.. bohužel, je využívána méně, než by bylo dobré, což je možná i moje chyba.

Existence uzavřených klubů, které mě ale přitom obtěžují informacemi o existenci nových nepřečtených příspěvků a nejsou odklizené někde stranou, v nějaké postranní části webu, je pro mě obtěžující - fórum tímto směřuje k tomu stát se jakousi hlásnou troubou určitých skupin, které se zrovna nějak prodraly k formální moci. Pro mě jakožto pro moderátora je čtení uzavřených klubů pochopitelně jen ztráta času.

Dále mi tu chybí možnost, aby uzavřenou diskuzi (buď veřejnou nebo neveřejnou, ale ideálně asi veřejnou) mohl rovnocenně založit každý registrovaný uživatel fóra.

Samozřejmě mě nepřekvapí, když tenhle můj názor vyustí v to, že o moderátorská práva přijdu. Nicméně nevzdávám se jich dobrovolně, a soudím, že by někde měla existovat stránka s přehledem moderátorů, statistikami toho, kolik toho kdo zmoderoval, seznamy moderovaných příspěvků, apod. Bylo by to velice přehledné.

__________________

Old Post 22.01.2009 v 16:58
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 9 

__________________

Old Post 22.01.2009 v 17:02
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 10 

__________________

Old Post 22.01.2009 v 17:40
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 11 

__________________

Old Post 23.01.2009 v 13:17
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
solny
Team Leader
zastupce cloudu 10.11


Registrován: 19.10.2003
Příspěvků: 273

Příspěvek č. 12 

__________________

http://gandalf.brevnov.czf
http://search.brevnov.czf

Old Post 23.01.2009 v 14:18
solny je offline   Click Here to See the Profile for solny   Find more posts by solny   Click here to Send solny a Private Message   Click Here to Email solny     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 13 

__________________

Old Post 23.01.2009 v 14:27
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 14 

__________________

Old Post 23.01.2009 v 17:22
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 15 

__________________

Old Post 23.01.2009 v 17:44
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 16 

Já nemám čas to sledovat, ale nevidím důvod, proč to sledování necrowdsourcovat.

__________________

Old Post 23.01.2009 v 18:04
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:16.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz