CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 6 > Dejvice
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
stepik
Junior Member

Registrován: 24.06.2002
Příspěvků: 152

Sraz! Příspěvek č. 49 

schůzka:

Nazdárek.... Po skoro 3týdnech na squatu ŠafránkA jsem opět na netu:-)))

Takk: sraz bude nejspíš (99%) 23.08.2002 od 20:00 (pátek) zase v Sochařské ulici...

Je to v praze 7 Sochařská ulice Je to takovej neoznačenej podnik, je to po pravý straně, když jdete od hlavní ulice V okně je pokus o umění nebo umění... Dveře maj tokový mříže.. Je to tedy uplně při zemi.... Je to asi za 3. vchodem... Normálně vemte za dveře a sejděte schody a u baru (pokud mě nepoznáte) se ptejte na štěpíka....Přijďte v hojném počtu:-))) jo a dostanete se tam tramvají na letenské náměstí (je to názef stanice)

cca program:
-Registrace zájemců o Ap hadofka
-plán tech realizace
-diskuse nad číkoli kolem AP hadofka

tak se zatím mějte, štěpík...


stepik@csaf.cz
icq: 71042560
czfree.csaf.cz

od 20:00

Old Post 08.08.2002 v 11:33
stepik je offline   Click Here to See the Profile for stepik   Find more posts by stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Click Here to Email stepik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Junior Member

Registrován: 24.06.2002
Příspěvků: 152

POZOR, Změna datumu!! Příspěvek č. 50 

Vše při starém, ale o den dřív:

22.8.2002 na 20:00

Old Post 11.08.2002 v 20:13
stepik je offline   Click Here to See the Profile for stepik   Find more posts by stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Click Here to Email stepik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
month
Newbie

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 58

ČTVRTEČNÍ SEZENÍ Příspěvek č. 51 

__________________

MONTH - Praha 6 - Vokovice

Old Post 23.08.2002 v 12:22
month je offline   Click Here to See the Profile for month   Find more posts by month   Click here to Send month a Private Message   Click Here to Email month     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Junior Member

Registrován: 24.06.2002
Příspěvků: 152

Příspěvek č. 52 

Po dlouhé diskusi s monthem jsem zjistil, že mu jde o trovhu něco jiného než mě.. Pokud jde jen o internet, a o to, kdo jak bude komu kdy platit, tak lituju, ale to jsem nikdy od czf neočekával.... Czf má daleko hlubší podstatu a je to opravdu v něčem jinym.. Omlouvám se, ale asi dávám od hadovky ruce pryč, jednak z finančních důvodů a za druhé z důvodů jak jsem vejš napsal...

ICQ na typa z hadovky (had) je: 148902486, teď ale bude měsíc mimo...

Old Post 25.08.2002 v 11:13
stepik je offline   Click Here to See the Profile for stepik   Find more posts by stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Click Here to Email stepik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liquid
SPAMMER

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 62

Unhappy Příspěvek č. 53 

No jak tak koukám, tak se to nějak rozpadá.

Abych pravdu řekl, taky jsem do czfreenetu nechtěl být připojenej zdůvodu inetu. Jsem připojenej 128 a bohatě mi to stačí, ale chtěl jsem komunikovat a být zapojenej do Pražské metropolitní sítě, čímš CZfreenet bezesporu je a bude. Připojení do INETu mi připadá přinejmenším až druhořadá záležitost.

Připadá mi, že mnoho z nás, kteří se chtěli připojit přes Hadovku, moc o mikrolných spojích nevědí a proto vyvstává mnoho otázek na které si nedokážeme odpovědět, a ty brzdí naše rozhodování či připojit se na Hadovku, či ne.

Souhlasím s tím, že budování AP Hadovka by nemělo být "živelné" a ze dne na den, ale prodiskutované a rozepsané na body, které jsou potřeba udělat aby jedno na druhé navazovalo a nenastaly situace, kdy budem mít nakoupen HW, ale nebudem mít povolení na jeho umístění, nebudem mít homologace, nebudem vědět jak to vlastně bude fungovat, jak se přenášení vlastě data, neucpem to, je to duplex, není to duplex.... atd.

Neberte moje řádky nějak směrodatně, jen jsem sem vypsal nějaké svoje postřehy.

Old Post 25.08.2002 v 13:03
Liquid je offline   Click Here to See the Profile for Liquid   Find more posts by Liquid   Click here to Send Liquid a Private Message   Click Here to Email Liquid   Visit Liquid's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liquid
SPAMMER

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 62

Lightbulb HW snad s homologací Příspěvek č. 54 


Askey WireLess Lan - IEEE 802.11b, 2,4GHz, 11Mbps, DSSS: PC Magazine's Editors Choice !


1-9 ks

WLC-010
Askey Wireless LAN PCMCIA card, 40-bit WEP Encription, WiFi compatible

Super !
2295

WLL-013
Askey Wireless LAN USB adapter, 40-bit WEP Encription, WiFi compatible

Super !
2420

RTW-020
Askey Wireless LAN Access Point / Bridge, 40-bit WEP Encription, WiFi compatible

Super !
3725

RTW-010
Askey Wireless LAN Access Point, 40-bit WEP Encription, WiFi compatible

Super !
4545

RTW-010: incl. RS-232 port for connect to Internet by analog modem or ISDN

Ceny jsou bez daně, a distributor je prodává v ČR takže by měli být homologované.

Old Post 25.08.2002 v 13:12
Liquid je offline   Click Here to See the Profile for Liquid   Find more posts by Liquid   Click here to Send Liquid a Private Message   Click Here to Email Liquid   Visit Liquid's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Droopi
Junior Member

Registrován: 23.07.2002
Příspěvků: 235

Příspěvek č. 55 

No nevim jestli ty ceny jsou proti Avaye tak dobrý, nelíbí se mi u tehle Askeyů citlivost, řádově nižsí než má Avaya.

Old Post 25.08.2002 v 15:21
Droopi je offline   Click Here to See the Profile for Droopi   Find more posts by Droopi   Click here to Send Droopi a Private Message   Click Here to Email Droopi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tillda
Newbie

Registrován: 24.08.2002
Příspěvků: 2

AP? Příspěvek č. 56 

Zdárec,
Chtěl jsem se zeptat jak věc pokračuje v lokalitách Strešovice, Dejvice, Červeny vrch, Hanspaulka... Jsem zde nový a IMHO mam ideální místo pro AP - pod ZŠ Norbertov. Vidím Vokovice, Červený vrch, věžák na Evropský, Siemens, část Hanspaulky, FEL&ostatní vejšky v Dejvicích, Kula?ák, Spartu, Matfyz Troja, Holešovice, Libeň, sídliště Prosek... Node tillda, fotky budou brzo k dispozici. Asi bych udělal nějaké místní setkání, abychom se dohodli. Pak bych potřeboval někoho kdo se vyzná v HW, o tom nemam moc páru...
Tillda

__________________

________________________
Tillda <michal.till@krypta.cz>
-Praha 6, Stresovice, Dejvice, Hanspaulka

Old Post 25.08.2002 v 15:28
tillda je offline   Click Here to See the Profile for tillda   Find more posts by tillda   Click here to Send tillda a Private Message   Click Here to Email tillda   Visit tillda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
month
Newbie

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 58

Příspěvek č. 57 

__________________

MONTH - Praha 6 - Vokovice

Old Post 25.08.2002 v 23:38
month je offline   Click Here to See the Profile for month   Find more posts by month   Click here to Send month a Private Message   Click Here to Email month     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yokotashi
Newbie

Registrován: 03.05.2002
Příspěvků: 34

HW/dejvice Příspěvek č. 58 

>Halooo.. pomůžete nám někdo s HW?

s hw pomuzu

Kdyby bylo videt nekam na lotysak, tak tam mam node UCW Labs

__________________

kdyz nekdo bude chtit, tak se propojim. Momentalne nemam penize na mikrovlnu ani cas na stavbu optiky, dlouhodobe planuji 100Mbit defocusovanym laserovym svazkem.

Old Post 27.08.2002 v 12:36
Yokotashi je offline   Click Here to See the Profile for Yokotashi   Find more posts by Yokotashi   Click here to Send Yokotashi a Private Message   Click Here to Email Yokotashi   Visit Yokotashi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yokotashi
Newbie

Registrován: 03.05.2002
Příspěvků: 34

sorry, nekoukam ... Příspěvek č. 59 

... a odpovidam na prastare dotazy, protoze jsem si nevsiml, ze to ma vice strawnek ...

nicmene pokud nekdo uvidite UCW Labs, tak se ozvete

__________________

kdyz nekdo bude chtit, tak se propojim. Momentalne nemam penize na mikrovlnu ani cas na stavbu optiky, dlouhodobe planuji 100Mbit defocusovanym laserovym svazkem.

Old Post 27.08.2002 v 12:51
Yokotashi je offline   Click Here to See the Profile for Yokotashi   Find more posts by Yokotashi   Click here to Send Yokotashi a Private Message   Click Here to Email Yokotashi   Visit Yokotashi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tillda
Newbie

Registrován: 24.08.2002
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 60 

__________________

________________________
Tillda <michal.till@krypta.cz>
-Praha 6, Stresovice, Dejvice, Hanspaulka

Old Post 02.09.2002 v 20:33
tillda je offline   Click Here to See the Profile for tillda   Find more posts by tillda   Click here to Send tillda a Private Message   Click Here to Email tillda   Visit tillda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phiL
Junior Member

Registrován: 21.10.2002
Příspěvků: 120

Lightbulb DEJVICE - moznost pripojeni Příspěvek č. 61 

Ahoj vsem,

s nejvetsi pravdepodobnosti (jeste to zavisi na dnesnim jednani, ktery ale pravdepodobne dopadne dobre) se bude budovat na node Phil (v mape) AP. Vyhled je na pomerne velkou cast dejvic a kousek letny.

AP bude pripojeno na Winel (tzn. 2 hopy od internet gatewaye v Brevnove (ceny od 15.11. jsou o polovinu nizsi, tzn. 64kbit/250kc, 128kbit/500kc atd. !!).

ZAROVEN ale bude AP pripojeno na JH bohnice, coz bude znamenat i z dejvic konecne lepsi spojeni na paterni sit CZFree, ktera tady dosud neni takove, jak by melo byt.

Zatim jeste neni jasne, jaky bude aktivacni prispevek na infrastrukturu. Je to zavisle na finalnim poctu zajemcu. Odhad je cca 1500-2000kc. Vic to urcite nebude.


Kdo by mel zajem o pripojeni, at se mi prosim ozve. Pocet mist je omezen.

Old Post 09.10.2003 v 14:17
phiL je offline   Click Here to See the Profile for phiL   Find more posts by phiL   Click here to Send phiL a Private Message   Click Here to Email phiL   Visit phiL's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phiL
Junior Member

Registrován: 21.10.2002
Příspěvků: 120

news Příspěvek č. 62 

Old Post 13.10.2003 v 22:02
phiL je offline   Click Here to See the Profile for phiL   Find more posts by phiL   Click here to Send phiL a Private Message   Click Here to Email phiL   Visit phiL's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukas34
Newbie

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 13

Pripojeni Příspěvek č. 63 

Ahoj

muzete prosim nekdo poradit? Znama se chce pripojit do CZF bydli Na Hutich 1. Nameril jsem neco ze strechy a odhaduji ze na toto by se dalo pripojit.

Nalezena AP pri mereni
----------------------
MAC 00:02:2D:8A:CA:6C
MAC 00:09:92:00:2D:F2
MAC 00:60:B3:6A:65:88
MAC 00:60:B6:6B:AB:6F
MAC 00:90:4B:A0:5D:30
MAC 00:09:92:00:2D:F2

Diky Ahoj Lukas

Old Post 13.11.2003 v 11:15
Lukas34 je offline   Click Here to See the Profile for Lukas34   Find more posts by Lukas34   Click here to Send Lukas34 a Private Message   Click Here to Email Lukas34     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tobka
Newbie

Registrován: 13.11.2003
Příspěvků: 3

odpověď Příspěvek č. 64 

měl bych zájem o ten net...bydlim na puškinobě nám. Sem ochotnej to částečně sponzorovat...ozvi se mi a dohodnem se...Sem sice bliž u winela, ale ten ma asi plno, myslíš, že by šlo se připojit pres něj a ty bys mu dal support? Každopádně se ozvi. Díky. ICQ:233810874

Old Post 13.11.2003 v 12:01
Tobka je offline   Click Here to See the Profile for Tobka   Find more posts by Tobka   Click here to Send Tobka a Private Message   Click Here to Email Tobka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:26.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz