CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > Help - ACER drivers
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
peryfery
Newbie

Registrován: 18.02.2009
Příspěvků: 4

Help - ACER drivers Příspěvek č. 1 

Čus lidi, mám problém s ovladačem k wifině..

Typ notebooku: Acer Aspire 1410, Win XP.

Typ wifiny: Acer IPN2220 Wireless LAN card (3.07.02.2005, od Aceru)

Stáhnul jsem už asi 20 různých ovladačů včetně těch od Aceru, ale problém je ten, že podporují max WEP enkrypci:-(

Nemáte někdo fungující ovladače?

Díky, MArek

Old Post 08.04.2009 v 07:53
peryfery je offline   Click Here to See the Profile for peryfery   Find more posts by peryfery   Click here to Send peryfery a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marina
Newbie

Registrován: 20.08.2006
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 2 

S tímto ti nepomůzu, ale můžu poradit jinak. Co takhle vyměnit za nejakou rozumnější kartu, třeba něco s chipsetem Atheros. Tamta je tuším nějaká Intel. To bys pak našel ovladačů dost...

__________________

Old Post 08.04.2009 v 08:57
marina je offline   Click Here to See the Profile for marina   Find more posts by marina   Click here to Send marina a Private Message     Visit marina's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peryfery
Newbie

Registrován: 18.02.2009
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 3 

No, silně nad tím uvažuju, ale před reinstalací systému fungovala bezvadně...:-( Takže budu muset ukecat šéfa, ptž to je služební notes:-)

Old Post 08.04.2009 v 09:17
peryfery je offline   Click Here to See the Profile for peryfery   Find more posts by peryfery   Click here to Send peryfery a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pihhan
Member

Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 493

Příspěvek č. 4 

Můžeš prosím upřesnit na jaký systém ty ovladače chceš a jaká je to vlastně wifina? Není to spíš ipw2200 od intelu? Pokud ano, zkusil bych přímo od intelu stáhnout ovladač. Ale je to starší kousek, že by to neumělo WPA vůbec je sice nepravděpodobné, ale ne nemožné.

Zkus o tom vyšťourat id hardwaru. V linuxu lspci a lsusb, ve windows lze zjistit ve správci zařízení, ve vlastnostech zařízení, podrobnosti, id hardwaru nebo jak se to přesně jmenuje.

__________________

tisnov.czf

Old Post 08.04.2009 v 13:46
pihhan je offline   Click Here to See the Profile for pihhan   Find more posts by pihhan   Click here to Send pihhan a Private Message   Click Here to Email pihhan   Visit pihhan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peryfery
Newbie

Registrován: 18.02.2009
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 5 

Bohužel to není ta od Intelu, což mě mrzí, jinak by asi nebyl problém..
ID je: Foxconn T60N871.00

Našel jsem už spoustu ovladačů a přímo na Foxconnu jsem je nenašel, ale problém je trochu jiný, než jsem popsal..

Ovladač tak nějak funguje jenže:
Nejde se mi připojovat na zabezpečené sítě wifi, ale předtím nebyl problém.. Když se chci připojit, tak se mě to nezeptá na heslo a rovnou se bezhlavně připojuje.

Zkusil jsem to očůrat tak, že jsem tu síť zadal ručně v síťových připojeních, ale bez úspěchu:
Zadal jsem ji ručně, uložilo se to, chci se připojit a nic a z ručního nastavení se to vymazalo.. Takže jestli náhodou není problém ve widlích..

Mám Windows XP Home...

zatim díky

Old Post 08.04.2009 v 14:02
peryfery je offline   Click Here to See the Profile for peryfery   Find more posts by peryfery   Click here to Send peryfery a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:24.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz