CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > 5GHz > CANOPY vs. šrot
« 234567891011121314
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
casio007
Newbie

Registrován: 12.02.2006
Příspěvků: 81

Příspěvek č. 113 

Mam v notasu Benq taky AR5007 a musim rict ze na Malte se mi to hodilo. Z balkonu apartmanu jsem se pripojil na nejake vzdalene AP ve meste. Az jsem nechtel verit vlastnim ocim jaky to ma dosah. Jine karty se vubec nechytaji.

Old Post 30.05.2009 v 21:36
casio007 je offline   Click Here to See the Profile for casio007   Find more posts by casio007   Click here to Send casio007 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 114 

Pocetl jsem si post 1Aerial a definoval bych to asi takto kde bylo canoopy když jsem začínal o potřeboval ho nikde kdesi v prčicích. Takže proč bych se ted měl zbláznit a honem letět do nejbližšího kvelbu ježíši je tu Canoopy honem mne ho podte dát na celou síť.
Druhá věc je to, že Veškerá jiná diskuze tu nemá cenu, protože Canoopy jak bylo psáno raptor13 jaksi evidentně neokusil slasti krabiček pigošů konektor bastlů a jiných sajrajtů kdy osoba neznalá dala klidně 20 metrů RG59 s útlumem 1 dB metr za andrew 24 a divila se, že to nejde. uznejte takovou srandu s Canoopy neužijete. Sterilní řešení nastavené jako každý druhý auto z fabriky co klidně pojede 190 km a nic mu to neudělá jenže tato verze se prodává jako 1,6 a to utaženější jako 1,4. Já osobně radši utahuju sám a myslím, že mne to přineslo dost což si myslím, že by mne to canoopy nedalo. Byl bych jen instalič haluze na střeše. Takže mne se líbí instalit si svoje haluze a raptor si instaluje zase svoje haluze a na tom se asi nic moc nezmění.
Co mne dalo Canopy je to dávat si pozor na obchodníky těchto verků a prověřovat vše nové co se na trhu objeví. Stačilo mne, že obchodník mne to byl ochoten prodat aniž v ČR na to existovalo GL. krásu Canoopy pak zastíní kec o tom, že když by něco náhodou tak oni to snad povolí atd. Canoopy za to nemůže, ale proč bych měl přidat na výplatu takovému smetákovy.

Co jsem dále nepochopil raptora13 to je zvrácená choutka nebo sadomasochismus či jak se jmenuje úchylka kterou člověk trpí, když se musí přemáhat k tomu, aby lezl na forum s sběrateli šrotů a jiných zařízení nehodných jedinečné a nenahraditelné technologie málem jak božstvo uctívané nazývajíc se Canoopy. Normálně řečeno uniká mne proč sem raptor13 leze když jsme vlastně sběrači šrotu nehodných jeho božských technologií. K.

Tento příspěvek není projevem kabelnet.cz, ale osobním názorem jednoho z techniků.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 31.05.2009 v 12:58

Old Post 31.05.2009 v 12:40
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VitisEK
Registered
zastupce cloudu 10.120


Registrován: 27.09.2004
Příspěvků: 283

User is Mapper

Příspěvek č. 115 

Mam pocit, ze predchozi prispevek skoro ani neni cesky.
Z velke casti nechapu, co tim chtel autori rici. Je tam asi hodne ironie, ale smysl vet a obcas jejich slovosled mi proste nedava logiku. (asi tak jako kdyz nekdo narve text do automatickyho prekladace)

__________________

Vitis
http://www.mh2net.cz

Old Post 31.05.2009 v 13:13
VitisEK je offline   Click Here to See the Profile for VitisEK   Find more posts by VitisEK   Click here to Send VitisEK a Private Message     Visit VitisEK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mnaga
Senior Member

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 1214

Příspěvek č. 116 

__________________

http://laser.webpark.cz

Old Post 31.05.2009 v 14:52
mnaga je offline   Click Here to See the Profile for mnaga   Find more posts by mnaga   Click here to Send mnaga a Private Message   Click Here to Email mnaga   Visit mnaga's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dade_Marfi
Senior Member

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 2371

Příspěvek č. 117 

to mnaga - nekde se setrit musi ... vzdy ten mountfield musel ty NB nakupit za babku ... kdyz je ddava zadara i ke krovinorezu za pet tisic ..

__________________

..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- freenet, education

Old Post 31.05.2009 v 14:59
Dade_Marfi je offline   Click Here to See the Profile for Dade_Marfi   Find more posts by Dade_Marfi   Click here to Send Dade_Marfi a Private Message   Click Here to Email Dade_Marfi   Visit Dade_Marfi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 118 

__________________

Naposledy upravil kabelnet 31.05.2009 v 16:11

Old Post 31.05.2009 v 16:05
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
Old Post 31.05.2009 16:23
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by danny) Příspěvek č. 119 
cipis
Old Post 31.05.2009 20:05
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by danny) Příspěvek č. 120 
casio007
Old Post 31.05.2009 21:22
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by danny) Příspěvek č. 121 
cipis
Old Post 31.05.2009 22:20
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by danny) Příspěvek č. 122 
Dade_Marfi
Old Post 31.05.2009 22:27
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by danny) Příspěvek č. 123 
mnaga
Old Post 01.06.2009 06:42
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by danny) Příspěvek č. 124 
VitisEK
Registered
zastupce cloudu 10.120


Registrován: 27.09.2004
Příspěvků: 283

User is Mapper

Příspěvek č. 125 

__________________

Vitis
http://www.mh2net.cz

Old Post 01.06.2009 v 11:50
VitisEK je offline   Click Here to See the Profile for VitisEK   Find more posts by VitisEK   Click here to Send VitisEK a Private Message     Visit VitisEK's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soooc
Senior Member

Registrován: 23.06.2005
Příspěvků: 745

Příspěvek č. 126 

__________________

Old Post 01.06.2009 v 12:05
soooc je offline   Click Here to See the Profile for soooc   Find more posts by soooc   Click here to Send soooc a Private Message   Click Here to Email soooc   Visit soooc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dulik
Junior Member

Registrován: 21.01.2003
Příspěvků: 269

Příspěvek č. 127 

Old Post 01.06.2009 v 12:17
dulik je offline   Click Here to See the Profile for dulik   Find more posts by dulik   Click here to Send dulik a Private Message   Click Here to Email dulik   Visit dulik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soooc
Senior Member

Registrován: 23.06.2005
Příspěvků: 745

Příspěvek č. 128 

Jeste dotaz - a co chipset 5006 v CM10? Ty karty se mi teda nezdaji nic moc, ale podle cislovani by tak nejak zapadaly do te rady ...

__________________

Old Post 01.06.2009 v 12:26
soooc je offline   Click Here to See the Profile for soooc   Find more posts by soooc   Click here to Send soooc a Private Message   Click Here to Email soooc   Visit soooc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:10.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 234567891011121314  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz