CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > male kleste na UTP
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

male kleste na UTP Příspěvek č. 1 

Posledni dobou se mi parkrat stalo ze jsem se nahodou nachomejtnul nekam kde bylo treba precvaknout UTP konektor ale ja byl bez klesti. Nevite nekdo o nejakejch "malejch" UTP klestich se kterejma se treba i nepohodlne dela ale jsou treba v polovicni velikosti (nebo i mensi) co kleste normalni a daly by se furt tahat v kapse/ledvince/batohu? Ja nic kloudnyho nenasel.

L.

__________________

Old Post 24.03.2010 v 09:26
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Ahoj, Příspěvek č. 2 

zahlédl jsem v (nesmějte se) Hornbachu takové malé kleště. Jestli si to pamatuju dobře měli snad kratší rukojeť, nevím přesně už je to delší doba. Nevzal jsem si je jelikož to na mne působilo, že vydrží tak maximálně na 100 konektorů. Je fakt, že když se udělá pár koncovek denně tak to asi smysl má. Chodím tam celkem pravidelně tak se podívám a dám vědět. K.

__________________

Old Post 24.03.2010 v 10:17
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 3 

Taky uz me to napdalo, podle me by slo vymyslet nejaky mechanismus ve velikosti krabicky od sirek vcetne pouzdra treba na 2 konektory. Nikde jsem ale nic takovyho nenasel

__________________

Old Post 25.03.2010 v 09:55
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 4 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 25.03.2010 v 09:59
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 5 

Takže malé kleště jsou malé protože jsou jen na stripování kabelů Takže mýlka omlouvám se. K.

__________________

Old Post 25.03.2010 v 10:47
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wty123
Newbie

Registrován: 21.09.2017
Příspěvků: 31

Příspěvek č. 6 

Old Post 21.09.2017 v 09:11
wty123 je offline   Click Here to See the Profile for wty123   Find more posts by wty123   Click here to Send wty123 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valentino11
Newbie

Registrován: 26.11.2017
Příspěvků: 18

http://www.uggoutlet.us.org Příspěvek č. 7 

__________________

ugg outlet

Old Post 27.11.2017 v 05:54
valentino11 je offline   Click Here to See the Profile for valentino11   Find more posts by valentino11   Click here to Send valentino11 a Private Message     Visit valentino11's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:45.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz