CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > České Budějovice > České Budějovice?
12345
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
maximus
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 33 

Znám člověka který přenáší pomocí DWL-520+ se směrovkama bez potíží do vzdálenosti 5-10km od AP samozřelmě na přímou viditelnost. Přístup na jedno AP je 250 lidí tak v čem je trobl? AP ovladá LINUX.
Řekněte už někdo kde se scházíte, to je třeba probravt v klidu u pivka.
maximus@volny.cz
sms na 777 052 015
Díky

Old Post 08.11.2002 v 09:55
maximus je offline   Click Here to See the Profile for maximus   Find more posts by maximus   Click here to Send maximus a Private Message   Click Here to Email maximus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Saliven
Newbie

Registrován: 06.11.2002
Příspěvků: 9

Cool Pic Příspěvek č. 34 

to Wont:

...ale to je přece smysl ne ? propojit komunity. Ve svym okolí seženu třeba 5 lidí a nebudu každýmu rvát Apáčko za 8 litrů nebo já nevim za kolik. Připojim těchle pět lidí a spolu s nima se připojim k centru, kde bude gateway do netu...a myslim že stejně tak to udělaj i ostatní...prostě sloučíme bunky do velký sítě.

to maximus:

...mno jesli je to takle, tak by to šlo...Dlink je celkem dost levnej. A do toho piva bych šel...což udělat nějakej informační sraz, kde bysme to probrali u půllitru :-), třeba v pátek (15.11.2002) vod šesti (18:00) v nákej hospodě v centru ? Co na to vostatní ?

Čuz a přeju pjeknej vejkend :-)

Old Post 08.11.2002 v 16:26
Saliven je offline   Click Here to See the Profile for Saliven   Find more posts by Saliven   Click here to Send Saliven a Private Message   Click Here to Email Saliven   Visit Saliven's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
x-racer
Newbie

Registrován: 08.11.2002
Příspěvků: 13

Wink Příspěvek č. 35 

No ja vo tom zase tolik nevim, ale na to pivo pudu )

Old Post 08.11.2002 v 18:30
x-racer je offline   Click Here to See the Profile for x-racer   Find more posts by x-racer   Click here to Send x-racer a Private Message   Click Here to Email x-racer     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyzar
Newbie

Registrován: 06.11.2002
Příspěvků: 2

Talking Příspěvek č. 36 

Old Post 11.11.2002 v 09:13
lyzar je offline   Click Here to See the Profile for lyzar   Find more posts by lyzar   Click here to Send lyzar a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krabik
Newbie

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 29

Příspěvek č. 37 

Ahoj.
Bydlím v Borovanech, je to asi 15km od Č.B. Zrovna jsme si s kamošem pořídili wifi karty (TEW-303PI). Udělal jsem anteny z plechovek od párků, chodí to dobře. Ale net mame dial-up :-(, proto mě zajímá vaše aktivita. Zajímá mě, jestli je naděje, že by se vaše sí? mohla dostat až k nám. Bydlím vedle fabriky (Calofrig), která používá taky wifi a mám jí v dosahu, ale nabourat se k nim by asi nebylo to pravý....

__________________

Krabik

Old Post 12.11.2002 v 00:08
Krabik je offline   Click Here to See the Profile for Krabik   Find more posts by Krabik   Click here to Send Krabik a Private Message   Click Here to Email Krabik   Visit Krabik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HonP
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 38 

Cau, s tema Borovanama a Budejcema to bude asi problem, pac je tady u tech mikrovlnejch spoju jeden(no, asi vic) problem. Musis mit primou viditelnost. To asi u tebe neprichazi v uvahu, coz? Navic 15km je docela hodne hodne.
H.

Old Post 12.11.2002 v 08:59
HonP je offline   Click Here to See the Profile for HonP   Find more posts by HonP   Click here to Send HonP a Private Message   Click Here to Email HonP     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Saliven
Newbie

Registrován: 06.11.2002
Příspěvků: 9

pivo Příspěvek č. 39 

Furt ste eště nikdo neřekli co bude s tim pivem, že bysme vo tom poklábosili. Takže jesli si chcete vo tom pokecat přijdte v pátek 15. do hospody na plovárně, je tam sraz xchatu vod nějakejch, tak se na mě pozeptejte (Saliven) a hodíme vo tom slovo...jinak se nedoberem ničeho.

Old Post 13.11.2002 v 11:38
Saliven je offline   Click Here to See the Profile for Saliven   Find more posts by Saliven   Click here to Send Saliven a Private Message   Click Here to Email Saliven   Visit Saliven's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
x-racer
Newbie

Registrován: 08.11.2002
Příspěvků: 13

Lightbulb pivo Příspěvek č. 40 

to Saliven:

ja tam budu taky, tak ja se na tebe pozeptam ;-)

Old Post 13.11.2002 v 11:41
x-racer je offline   Click Here to See the Profile for x-racer   Find more posts by x-racer   Click here to Send x-racer a Private Message   Click Here to Email x-racer     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeanvaljean
Newbie

Registrován: 21.11.2002
Příspěvků: 5

Ceske Budejovice <-> Strizov<->xxx Příspěvek č. 41 

Vazeni, jsem ze Strizova u Ceskych Budejovic. Vzdusnou carou cca. 10 km a mame vyhled na Budejovicka sidliste. Ze Strizova je videt prakticky na cele okoli - Doudleby, Strazkovice, Komarice, Pasinovice... Taky bych se chtel nejak zapojit, ozvete se.
Jean

Old Post 21.11.2002 v 09:35
jeanvaljean je offline   Click Here to See the Profile for jeanvaljean   Find more posts by jeanvaljean   Click here to Send jeanvaljean a Private Message   Click Here to Email jeanvaljean     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maximus
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 6

Budějice Příspěvek č. 42 

Old Post 21.11.2002 v 12:25
maximus je offline   Click Here to See the Profile for maximus   Find more posts by maximus   Click here to Send maximus a Private Message   Click Here to Email maximus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fanda
Newbie

Registrován: 15.09.2002
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 43 

Ahoj Budějčáci, dnes tj. 27.11.2002 v 19,00 porada v restauraci U Švejka v Krajinské ul. (tuším čp.27).
Nápady a zkušenosti vezměte s sebou.
FR

Old Post 27.11.2002 v 11:50
fanda je offline   Click Here to See the Profile for fanda   Find more posts by fanda   Click here to Send fanda a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maximus
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 44 

Kolik nás asi bude?
Opět nikdo, nebo jeden?
Napište prosím Všichni kdo určitě půjdou, abych veděl jestli to má cenu opět někde čekat na nikoho...díky.

PS:V hospůdce neprší

Old Post 27.11.2002 v 11:59
maximus je offline   Click Here to See the Profile for maximus   Find more posts by maximus   Click here to Send maximus a Private Message   Click Here to Email maximus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Opet zpatky.. Příspěvek č. 45 

Zdravim,
tak po dlouhy dobe jsem zase zpatky. Testoval jsem karty orinoca,nejsou spatny, ale bohuzel nejede na nich hostAP, takze jsou dobry akorat pro klienty(az zbytecne moc dobry).
Ted se chystam koupit od i-TECu ten jejich AP silver, je levnej, malej, parametry prumerny, ale hlavne je to desne jednoduchy. Zasel bych nekdy na to pivko, ale v CB jsem jenom v patek.
Pokud by nekdo mel zajem, tak prodam tu Orinoco PCMCIA silver s redukci na ISA(2 slotiky) a ze jse budejcaci, tak za 2800. Nebo vymenim za nejakou PCI ci ISA kartu s prism 2.5 chipsetem.
Petr

Old Post 27.11.2002 v 12:10
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ienik
Newbie

Registrován: 12.12.2002
Příspěvků: 6

... budejovice online ;) ... Příspěvek č. 46 

zdravim,

vidim ze je tu celkem slusenej chaos - alespon tak se mi to jevi - ta konfera je celkem neprehledna - chtelo by to stromovitou strukturu - takhle jeden prekrikuje pres druhyho.. ale to je trochu OT takze k veci...

Jinak jsem taky z CB a sice neuvazuju o pripojeni protoze na to proste nemam (ale casem bude) ale muzu nabidnout nektere prakticke zkusenosti s linuxem (konfigurace, rozbihani atd..) a kartami jako napriklad Prism2.5 kterou neni problem rozbehnout jako AP - a pri te cene.. Takze pokud nekdo potrebuje radu ci pomoc, tak se na me obratte..

jsem na icq (63699529) nebo na ircNet-u : #pisek

__________________

Old Post 12.12.2002 v 14:42
ienik je offline   Click Here to See the Profile for ienik   Find more posts by ienik   Click here to Send ienik a Private Message   Click Here to Email ienik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nairobi
Newbie

Registrován: 28.11.2002
Příspěvků: 2

Existuje neco jako sznam lidi z Budejic? estli ne sel bych do toho Příspěvek č. 47 

Old Post 11.01.2003 v 11:39
nairobi je offline   Click Here to See the Profile for nairobi   Find more posts by nairobi   Click here to Send nairobi a Private Message   Click Here to Email nairobi   Visit nairobi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spaze
Newbie

Registrován: 15.10.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 48 

tak v tej hospe se asi uchlastali )

celkem by me zajimalo, kde tu bezi nejaky ty apcka, jakou maji konektivitu ven (if any apod.. mozna by to chtelo nahodit nejakej web bo tak neco..

jinak jsem z ceskyho vrbnyho, viditelnost od globusu pres vltavu, gomel, prazsky sidliste, spar, budvar a kdybych vylezl o nejakej metr vejs tak i makro sem pripojenej breezem na gomel ke skynetu (drive setup) za strasny prachy a se strasnou rychlosti :( jenze je potreba a da se odepsat jinak na skynetu cb jsou nejaky znamosti.

takze...?

Old Post 19.01.2003 v 01:31
spaze je offline   Click Here to See the Profile for spaze   Find more posts by spaze   Click here to Send spaze a Private Message     Visit spaze's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:59.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz