CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > AP klient - roter?
12

Které řešení je nejlepší?
You do not have permission to vote on this poll.
2a 7 25.00%
2b 0 0%
2c 2 7.14%
Udělal bych to úplně jinak 19 67.86%
Total: 26 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Mirek007
Newbie

Registrován: 20.11.2003
Příspěvků: 76

Re: kabel NE Příspěvek č. 17 

Old Post 17.08.2010 v 14:31
Mirek007 je offline   Click Here to See the Profile for Mirek007   Find more posts by Mirek007   Click here to Send Mirek007 a Private Message   Click Here to Email Mirek007     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 18 

Zdravím,
přijde mne zvláštní diskuze co je Větší prasárna jestli net přes 220V nebo WiFina ono to svítí do éteru oboje akorát každý na jiným kmitočtu. Co mne zarazilo úplně, že WiFi neprojde vatou na půdě nevím, ale takový TP-Link 543G nebo CC2204 s izolací na půdě určitě problém neměla a to nám jich po půdách leží na přání klientů ani nevím kolik. Vzpoměl jsem si ještě na jedno řešení a to Hajzl Net. Každý záchůdek je ukončen na střeše výdechem pokud jste jedli a máte zkušenost přeskočte občas bych se poblil z toho co se tam vydýchává. Ten specifickej smrad zná asi hodně z nás. Super je když děláte na střeše a klient si odskočí a nabyl dojmu, že to nejenže neucítíte, ale ani neuslyšíte to někdy nevím jestli mu tam mám nablejt a nebo smrady spadnut ze střechy. No k Věci většina znalých asi vím kam mířím. Kabel od rádia bych nahnal do výdechu a dole vytáhl. Nikdo nemůže na nic přijít. Na diskuzi je jaký kabel osobně bych použil asi FTP 5 s dvojitým pláštěm. Tento typ se doporučuje například k Sumitům.
Zdravím Karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 01.09.2010 v 04:43

Old Post 01.09.2010 v 04:36
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nanotop
Junior Member

Registrován: 11.04.2005
Příspěvků: 198

Střecha Příspěvek č. 19 

Tak moment!
Něco mi tady nehraje.
Pánovi dovolí dělat na střeše špumprnágle s wifinou,
dovolí mu dotáhnout tam drát s 220V (jak jinak by mohl všechno napájet) a nedovolí mu tam natáhnout UTP?
To jako bude doplácet na něčí wifinu celý barák?
Tak 220V tam natáhnout jde a UTP se tahat nesmí?
Nějak mi na celém "případu" je něco podezřelého.
Podle mě nás tady někdo pěkne "lakuje", nebo je línej se dohodnout.
Montovat WIFI anténu na střechu, a dělat montáže na půdu je dovolené a tahat kabel se nesmí?
Něco mi na tu jaksi nehraje!!!
Co se mi to kdo pokouší nakecávat?
Na té střeše podle všeho bude pěknej "ansámbl".
Takže všechny kabely se mohou tahat, jen né UTP?
Co to je za bláboly pánové?
Pokud někdo neumí, nebo nemúže dělat sítě, tak by to neměl dělat.
My to děláme pod značkou nějaké společnosti, s razítkem,
cerifikací a zárukou - a zároveň taháme s datovým kabelem i
telefon a na telefon má každý právo. Nějaké kecičky majitele, že
někomu bude zakazovat telefonní linku nemohou absolutně obstát.
Pozvi si firmu pod záminkou opravy (nebo zřízení) telefonní linky.
Já bych ti ten kabel natáhnul raz dva - bys viděl, jak by pan majitel
zkrotnul.

Old Post 21.11.2010 v 03:42
nanotop je offline   Click Here to See the Profile for nanotop   Find more posts by nanotop   Click here to Send nanotop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mirek007
Newbie

Registrován: 20.11.2003
Příspěvků: 76

Re: Střecha Příspěvek č. 20 

Old Post 21.11.2010 v 18:38
Mirek007 je offline   Click Here to See the Profile for Mirek007   Find more posts by Mirek007   Click here to Send Mirek007 a Private Message   Click Here to Email Mirek007     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:08.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz