CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Nelze ukladat ze scaneru na ex.disk
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Misla
Junior Member

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 250

Nelze ukladat ze scaneru na ex.disk Příspěvek č. 1 

Mam sitovou multifunkci, do dnesniho dne jsem pouzival pro scanovani externi disk WD My Book World Edition s 1 diskem kam jsem si ukladal scanovane dokumenty - pro zlepseni jsem si poridil 4diskovy WD ShareSpace 4TB (datove uloziste) a ted nastal problem, ze mi na nej nejde ukladat scanovane dokumenty - spise bych to popsal nasledovne - na disku se vytvori soubor (xxx.pdf) cca o velikosti 12k, ale je prazdny - dozvedel jsem se, ze scaner si vytvori soubor, ale uz do nej nezapise scanovane data - nevite nekdo kde by mohl byt problem kdyz na jedno diskove pole mi to funguje a na druhe ne ? Podotykam, ze jednodiskovy je naformatovan na FAT32 a ten 4diskovy na RAID5 - nemuze byt problem v tom ? Dekuji za kazdou radu.

__________________

Old Post 07.09.2010 v 06:48
Misla je offline   Click Here to See the Profile for Misla   Find more posts by Misla   Click here to Send Misla a Private Message     Visit Misla's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Somik
Moderator

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 537

Team Member: MOD

Re: Nelze ukladat ze scaneru na ex.disk Příspěvek č. 2 

typ sitove multifunkce?

ale v souborovem systemu zasadne chyba byt muze, bohuzel

Old Post 07.09.2010 v 22:06
Somik je offline   Click Here to See the Profile for Somik   Find more posts by Somik   Click here to Send Somik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aquarius
Team Leader
zastupce cloudu 10.254


Registrován: 20.07.2002
Příspěvků: 340

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 3 

RAID 5 ale neni souborovy system...

__________________

Old Post 07.09.2010 v 22:09
aquarius je offline   Click Here to See the Profile for aquarius   Find more posts by aquarius   Click here to Send aquarius a Private Message   Click Here to Email aquarius   Visit aquarius's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ludvik
Senior Member

Registrován: 04.12.2002
Příspěvků: 543

Re: Nelze ukladat ze scaneru na ex.disk Příspěvek č. 4 

Řekl bych, že tě filesystém, ani raid pod tím zajímat nemusí. Snad leda že by tam byla FAT16 :-)

Naopak tě zajímá, co je NAD TÍM. Tedy jakým stylem ten disk poskytuje data ven. Samba? FTP? NFS? Nebo snad i něco dalšího?
No a tam je možné, že máš špatně oprávnění. Teď z hlavy nevím, jak bych to definoval třeba na linux sambě, ale u windows máš samostatně oprávnění VytvářetSoubory/Zapisovat a VytvářetSložky/Připojovat. Tedy si umím představit situaci, že soubor vytvořit můžeš (to je ta tvoje 12k hlavička), ale po nascanování se to snaží přidat data do souboru. No a to už se nepovede.

Podobně jsem si kdysi naběhnul u Novellu :-) říkám si, proč by měli mít úředníčci právo mazat soubory, akorát něco podělají. Pro word to problém nebyl, ten si zapisoval/přepisoval v pohodě, ale excel byl horší - při každém uložení si vytvořil dočasný soubor, který pak přejmenoval. No a to už se mu samozřejmě nedařilo :-) (Nebo obráceně? Už nevím ...). Ale to jsem odbočil.

__________________

www.khnet.info

Old Post 08.09.2010 v 00:08
ludvik je offline   Click Here to See the Profile for ludvik   Find more posts by ludvik   Click here to Send ludvik a Private Message   Click Here to Email ludvik   Visit ludvik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Misla
Junior Member

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 250

Re: Re: Nelze ukladat ze scaneru na ex.disk Příspěvek č. 5 

__________________

Old Post 08.09.2010 v 07:42
Misla je offline   Click Here to See the Profile for Misla   Find more posts by Misla   Click here to Send Misla a Private Message     Visit Misla's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 6 

mas v obou zarizenich posledni FW???

L.

__________________

Old Post 08.09.2010 v 08:02
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ludvik
Senior Member

Registrován: 04.12.2002
Příspěvků: 543

Re: Re: Re: Nelze ukladat ze scaneru na ex.disk Příspěvek č. 7 

SMB a CIFS jsou dva názvy téhož ... I když ti nepovím, jestli se to něčím trochu liší, nebo ne (CIFS je nový název).

__________________

www.khnet.info

Old Post 08.09.2010 v 09:17
ludvik je offline   Click Here to See the Profile for ludvik   Find more posts by ludvik   Click here to Send ludvik a Private Message   Click Here to Email ludvik   Visit ludvik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Misla
Junior Member

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 250

Re: Re: Re: Re: Nelze ukladat ze scaneru na ex.disk Příspěvek č. 8 

__________________

Old Post 09.09.2010 v 07:43
Misla je offline   Click Here to See the Profile for Misla   Find more posts by Misla   Click here to Send Misla a Private Message     Visit Misla's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:56.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz