CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 8 > Karlín
123456789 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Ha|
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 6

Re: Připojení Příspěvek č. 33 

__________________

Ha|

Old Post 06.11.2002 v 16:41
Ha| je offline   Click Here to See the Profile for Ha|   Find more posts by Ha|   Click here to Send Ha| a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alp
Junior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 153

oprava Příspěvek č. 34 

jak jsem psal zitra, tak je to mysleno dnes. tzn. ve stredu v osm )))

ales.alp

Old Post 06.11.2002 v 17:05
alp je offline   Click Here to See the Profile for alp   Find more posts by alp   Click here to Send alp a Private Message     Visit alp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepek
Newbie

Registrován: 06.11.2002
Příspěvků: 3

nestihnul Příspěvek č. 35 

Včera jsem to ten sraz nestihnul, úplně jsem zapoměl že mám ještě večer školu.... Prozradí někdo na čem jste se dohodli a o co všechno jsem přišel....

Old Post 07.11.2002 v 07:44
pepek je offline   Click Here to See the Profile for pepek   Find more posts by pepek   Click here to Send pepek a Private Message   Click Here to Email pepek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alp
Junior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 153

Suma sumarum Příspěvek č. 36 

Tak suma sumarum:
Pripojeni je mozne ve dvou rovinach - smerem od kostela na palmovku (+15stupnu -15stupnu) a smerem od opet (+15,-15 stupnu v obou osach).

Max. pocet ucastniku je 10. Zrychlovat se bude, ale az v budoucnu. Nyni kapacita pro vsechny (cca 5lidi) je 256kbit.

Neni to na pareni a pro notoricke stahovace. Ty at jdou na navstevu za telekomem.

Zarucene sluzby v soucasne podobe jsou min. pul roku, s tim ze pak se to nejspis bude kapku predelavat (rozsirovat).

Zrizovaci poplatek za pripojeni je 1.000,-. Tim ziskas pripojeni do CZF.
Ja neposkytuji konektivitu do inetu, to si budete muset dohodnout sami. (napr. s deuem)

K montazi je potrba antena na strechu (sito na stozar cca 40*50cm), VF kabel (doporuceno 10m) bezdratova PCI sitovka. - tohle vyjde do 7 tisic. Dale to dat do nejake linux popelnice (100pentium, 16mb ram,1gb hdd s pci slotama) a sitovkou si to privest do bytu. K umisteni je vhodny souhlas majitele domu.

Zprovoznovat se zacne pristi tyden a to v tom poradi v jakem jsme se predbezne dohodli.

Pokud se chce nekdo pripojit tak si to musi rozmyslet co nejdriv, protoze hw se blbe schani.
Jsem ho schopen zajistit za VC ceny se vsemi patricnymi doklady a zarukami. Samozrejme si ho muze kdokoliv zajistit sam.

S montazi samozrejme vypomuzu.

To je snad v souhrnu vsechno .... jestli ne, tak me doplnte ...

ales.alp

Old Post 07.11.2002 v 08:31
alp je offline   Click Here to See the Profile for alp   Find more posts by alp   Click here to Send alp a Private Message     Visit alp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiří R.
Newbie

Registrován: 25.10.2002
Příspěvků: 5

Question Karlín Příspěvek č. 37 

Je něco nového s AP na kostelu C&M v Karlíně

Old Post 14.11.2002 v 23:50
Jiří R. je offline   Click Here to See the Profile for Jiří R.   Find more posts by Jiří R.   Click here to Send Jiří R. a Private Message   Click Here to Email Jiří R.     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alp
Junior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 153

Příspěvek č. 38 

Momentalne probiha testovani a snazim se postupne vsechny obejit.
Pokud si kazdy z Vas bude schopen zajistit notebooka, tak to urychlite. Celou nedeli budu chodit a merit, tak vy kdoz mate notebooka s pcmcia tak si me zabooknete na pmku ....
cuz
ales

Old Post 15.11.2002 v 00:54
alp je offline   Click Here to See the Profile for alp   Find more posts by alp   Click here to Send alp a Private Message     Visit alp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
discovery
Junior Member

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 143

Příspěvek č. 39 

Ahoj. Muzu pomoci s testovanim, mam vlastni node a pripravuju AP u mercedesu, popripade konkurencni na Karlinskem nam. Dalsi mozny bod je 1.pluku (vedle GMe). Mam konektivitu na Inet. Prosim spravce tohoto AP o blizsi udaje do emailu. Pripojeni na KN je 512k, u mercedesu o mnoho a mnoho lepsi. Karlin JE potreba pokryt VOLNYM internetem, protoze pos***y UPC nejenomze neposkytuje v teto lokalite inet, ale po povodni nebylo schopne zatim ani nechat vyschnout zesilovace pro kabelovku - stastny lidi, kteri si nechali na strese alespon jednu terestrickou antenu na zizkov - kdyz se vypaci skrinka od UPC a nacpe se antena primo do rozvodu .... hura! A mate 4 programy :-) A sousedi vam libaj ruce...

Old Post 30.11.2002 v 20:55
discovery je offline   Click Here to See the Profile for discovery   Find more posts by discovery   Click here to Send discovery a Private Message   Click Here to Email discovery   Visit discovery's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alp
Junior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 153

Finalni spojeni Příspěvek č. 40 

HALOOOO lidi, to uz se nechcete nikdo pripojit ???? Mam tu uz ctrnact dni testovaci sadu, vsem jsem psal a nikdo (az na jednoho) se mi neozval !!!
To jste vsichni na dovoleny, nebo jak ????


alp

Old Post 01.12.2002 v 18:03
alp je offline   Click Here to See the Profile for alp   Find more posts by alp   Click here to Send alp a Private Message     Visit alp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stava
Newbie

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 19

pripojeni.... Příspěvek č. 41 

cau,
ja se chci pripojit! jsem na sokolovsky 82-jsou to potraviny..... a zajem mam! cetl jsem to tu uz drive, ale nejak bylo moc prace. obavam se ale, ze z toho baraku neni videt na kostel ( jeste jsem teda nebyl na strese, ale v ceste je takovej velkej barak.... muzem se domluvit na shuzce... delam v tech potravinych a jsem tam kazdy den cely dopoledne az do 3 odpo. Pokud mas testovaci sadu, tak budu VELICE! rad, kdyz se zastevis. Alespon to s nekym prodiskutuju, chci si zridit pripojeni taky doma. Zatim ahoj
Stava

Old Post 01.12.2002 v 18:31
stava je offline   Click Here to See the Profile for stava   Find more posts by stava   Click here to Send stava a Private Message   Click Here to Email stava   Visit stava's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomaton
Newbie

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 42 

Na nasem baraku v Invalidovne se rekonstruuje, takze neni pristupny ani balkon, z ktereho je videt Karlinsky kostel. Dal jsem stale ve financni tisni, tak se rad pripojim az v pulce ledna a uvazuju o AP pro kus Invalidovny.
Tomaton

Old Post 02.12.2002 v 08:41
tomaton je offline   Click Here to See the Profile for tomaton   Find more posts by tomaton   Click here to Send tomaton a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepek
Newbie

Registrován: 06.11.2002
Příspěvků: 3

připojení Příspěvek č. 43 

Zdravíčko,,

Kdo říká že se nechci připojit? Jasnačka že pořád čekám a jsem v pohotovosti. Byl jsem omrknout střechu a půdu ale nevypadá to tam moc vábně, asi bude problém se dostat úplně nahoru,, je tam železnej žebřík kterej je postavenej na strouchnivělejch prknech,, je to o život,, ale co by kdo neudělal pro net že

Takže pokud má někdo prosím nějaké info sem s ním, bydlím v Pernerově ul. č 8 dům hned kolmo na kostelu, ve výhledu z okna mám dům,, podrobnější info podám osobně či na vyžádání..

Old Post 02.12.2002 v 08:55
pepek je offline   Click Here to See the Profile for pepek   Find more posts by pepek   Click here to Send pepek a Private Message   Click Here to Email pepek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadlabak
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 44 

Hola,

bydlim v Pernerove 18, podkrovi, okna mam jenom na Vitkov, ale strechu na dosah ruky (doslova). Ze strechy by mela byt videt vez kostela, ale musim to jeste overit.
Jak vysoko na kostele je to APcko umisteny? Obavam se ale, ze se stejne nevejdu do tech +/- 15ti stupnu smerem k Palmovce (je to moc blizko ke kostelu).

Kdyz se pripadne bude na jare tenhle bod posilovat, pujde rozsirit uhel pokryti?

Muj znamej se ted stehuje do Pernerky 13 a predpokladam, ze bude mit taky zajem o ucast v czfree, ale ocividne je taky z uhlu...

Myslim, ze bych mohl pripojujicim se karlinakum prispet trochou computerove pomoci, pocitace mne zivi, rozjizdel jsem a spravuju hybridni sit s Macintoshema a Windows PCckama obsluhovanou Linuxovym serverem, i kdyz sitarina neni moje hlavni oblast zajmu (tim je digitalni audio a video).

Pavel

Old Post 20.12.2002 v 15:31
Nadlabak je offline   Click Here to See the Profile for Nadlabak   Find more posts by Nadlabak   Click here to Send Nadlabak a Private Message   Click Here to Email Nadlabak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaikie
Newbie

Registrován: 06.10.2002
Příspěvků: 22

Pripojeni Karlinske nam. Příspěvek č. 45 

Zdravim,

je tu nekdo, kdo uz je pripojenem pres APcko na Karlinaku? Ja se to snazim rozchodit, ale mam tam naky problemy s nastavenim. Jaky pouzivate nastaveni
gateway
DNS
essid
sifrovani? Je treba nstavit jeste neco?

Dik za info, Blaikie

Old Post 25.12.2002 v 08:43
Blaikie je offline   Click Here to See the Profile for Blaikie   Find more posts by Blaikie   Click here to Send Blaikie a Private Message   Click Here to Email Blaikie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alp
Junior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 153

Příspěvek č. 46 

GW : 10.10.42.2
DNS: 10.10.0.1
essid: CZFree.Net.kar
Wep: off
klic: zadny

Enjoy a hezke svatky

Old Post 25.12.2002 v 11:22
alp je offline   Click Here to See the Profile for alp   Find more posts by alp   Click here to Send alp a Private Message     Visit alp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pvl
Newbie

Registrován: 30.12.2002
Příspěvků: 15

new user Příspěvek č. 47 

Old Post 30.12.2002 v 18:10
pvl je offline   Click Here to See the Profile for pvl   Find more posts by pvl   Click here to Send pvl a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bts
Newbie

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 48 

Tez bych se rad pripojil. Me stanoviste je konec Krizikovy ulice tesne u rozhlasu. Jak jsem se tady ale docetl, bylo by vyhodne spojeni pomoci optickeho vzdusneho kanalu systemem Ronja. Nevim ale, ke komu bych se mohl pripojit. Nevite Karlinaci o nekom, kdo ma v Karline blizko rozhlasu uz pevne pripojeni do Internetu ?

Old Post 04.01.2003 v 20:07
bts je offline   Click Here to See the Profile for bts   Find more posts by bts   Click here to Send bts a Private Message   Click Here to Email bts     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:10.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz