CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Má ještě někdo k mání FW ke Straightcore WRT-311? Prosím.
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
anonyfous
Newbie

Registrován: 19.09.2014
Příspěvků: 2

Má ještě někdo k mání FW ke Straightcore WRT-311? Prosím. Příspěvek č. 1 

Ahoj, mám WRT-311 a jako obvykle se mi po 1000 sekundách blokuje po reflashi na novou verzi, tu starou jsem přepisoval kvuli bugu, který mě otravoval, ale AP aspon fungovalo. Bohuzel starsi verzi FW bez overovani zarizeni jsem nikde nenasel, vetsina linku nefunguje. Popripade jestli nekdo zna nejake jine reseni jak overeni obejit co opravit a nebo poradi s instalaci jineho FW, OpenWRT atp. nemám s tím zkusenosti, byl bych velice vdecny.. Prosim.. :-(
Diky

Lukas

Old Post 19.09.2014 v 15:12
anonyfous je offline   Click Here to See the Profile for anonyfous   Find more posts by anonyfous   Click here to Send anonyfous a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vic
Junior Member

Registrován: 29.04.2003
Příspěvků: 123

Thumbs up FW 1.5.3 pro WRT-311 Příspěvek č. 2 

Naposledy upravil Vic 21.09.2014 v 09:35

Old Post 21.09.2014 v 09:30
Vic je offline   Click Here to See the Profile for Vic   Find more posts by Vic   Click here to Send Vic a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anonyfous
Newbie

Registrován: 19.09.2014
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 3 

Skvěle, to by měla být právě ta poslední verze bez ochrany.. Díky.

Old Post 22.09.2014 v 09:42
anonyfous je offline   Click Here to See the Profile for anonyfous   Find more posts by anonyfous   Click here to Send anonyfous a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:08.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz