CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Střední Čechy > Český brod
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
TrUs
Newbie

Registrován: 05.02.2003
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 17 

tak kdy ?

dnes ?

pizza 19:00 ? (drive nemuzu)

mobil na me mate oba, tak mi pripadne poslete SMS - uz dnes asi nebudu online.... to vite - modem....

__________________

Old Post 16.02.2003 v 10:22
TrUs je offline   Click Here to See the Profile for TrUs   Find more posts by TrUs   Click here to Send TrUs a Private Message   Click Here to Email TrUs   Visit TrUs's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TrUs
Newbie

Registrován: 05.02.2003
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 18 

ps : proc nemate zapnute ICQ ? .....

__________________

Old Post 16.02.2003 v 10:25
TrUs je offline   Click Here to See the Profile for TrUs   Find more posts by TrUs   Click here to Send TrUs a Private Message   Click Here to Email TrUs   Visit TrUs's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..10..
Newbie

Registrován: 23.02.2003
Příspěvků: 5

Kostelec n.Č/l. Příspěvek č. 19 

Ahoj lidi,zajímalo by mne zda už někdo s někým komunikuje.Já jsem ochoten udělat bod v Kostelci, mám pěkný přímý výhled na Č.Brod.Směr Praha je pro mne,ale hodně hodně špatný.Další bod bych rád udělal v Hradeníně což je cca 10Km směrem na Kolín poblíž Plaňan.

Old Post 23.02.2003 v 22:32
..10.. je offline   Click Here to See the Profile for ..10..   Find more posts by ..10..   Click here to Send ..10.. a Private Message   Click Here to Email ..10..     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aznoh
Newbie

Registrován: 06.09.2002
Příspěvků: 9

re: Kostelec n.Č/l. Příspěvek č. 20 

Old Post 24.02.2003 v 07:11
aznoh je offline   Click Here to See the Profile for aznoh   Find more posts by aznoh   Click here to Send aznoh a Private Message   Click Here to Email aznoh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..10..
Newbie

Registrován: 23.02.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 21 

ahoj,ani jsem nečekal tak rychlou odpoveď. Máš pravdu,že nejvíc je to zavislé na síle signálu.Asi bych to viděl tak,že bychom se mohli někde srazit a rozebrat to.Klidně rád přijedu. Honza. Taky bych rad mluvil s tím človíčkem z Kostelce?

Old Post 24.02.2003 v 21:26
..10.. je offline   Click Here to See the Profile for ..10..   Find more posts by ..10..   Click here to Send ..10.. a Private Message   Click Here to Email ..10..     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aznoh
Newbie

Registrován: 06.09.2002
Příspěvků: 9

dalsi sraz Příspěvek č. 22 

No nic nebrani tomu usporadat dalsi sraz. Staci se jen dohodnout a je to
Honza

Old Post 26.02.2003 v 11:52
aznoh je offline   Click Here to See the Profile for aznoh   Find more posts by aznoh   Click here to Send aznoh a Private Message   Click Here to Email aznoh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
..10..
Newbie

Registrován: 23.02.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 23 

Tak navrhni kdy a kde.Mne by se to hodilo v nedeli.

Old Post 26.02.2003 v 11:59
..10.. je offline   Click Here to See the Profile for ..10..   Find more posts by ..10..   Click here to Send ..10.. a Private Message   Click Here to Email ..10..     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aznoh
Newbie

Registrován: 06.09.2002
Příspěvků: 9

re: dalsi sraz Příspěvek č. 24 

No nejvic je nas v C.Brode. A vetsinou chodime posedet do Besedy. Domluvim to se zbytkem a dam vedet.
Honza

Old Post 26.02.2003 v 12:03
aznoh je offline   Click Here to See the Profile for aznoh   Find more posts by aznoh   Click here to Send aznoh a Private Message   Click Here to Email aznoh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vilik
Newbie

Registrován: 28.02.2003
Příspěvků: 1

Question Ceský Brod Příspěvek č. 25 

Ahoj lidi.Jsem z Českého Brodu,ulice Kollárova.Mám zájem o více informací.Můžete mě někdo poradit?Jak se zkontaktovat a založit si přípojný bod.Díky

Naposledy upravil vilik 28.02.2003 v 20:02

Old Post 28.02.2003 v 19:57
vilik je offline   Click Here to See the Profile for vilik   Find more posts by vilik   Click here to Send vilik a Private Message   Click Here to Email vilik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TrUs
Newbie

Registrován: 05.02.2003
Příspěvků: 64

Cesky Brod Příspěvek č. 26 

AP na strechu hodim, ma nekdo chut se propojit a pripadne pripojit ?

__________________

Naposledy upravil TrUs 27.04.2003 v 21:18

Old Post 27.04.2003 v 21:05
TrUs je offline   Click Here to See the Profile for TrUs   Find more posts by TrUs   Click here to Send TrUs a Private Message   Click Here to Email TrUs   Visit TrUs's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TrUs
Newbie

Registrován: 05.02.2003
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 27 

Jsem z CB, AP na strechu dat muzu.

__________________

Old Post 27.04.2003 v 21:35
TrUs je offline   Click Here to See the Profile for TrUs   Find more posts by TrUs   Click here to Send TrUs a Private Message   Click Here to Email TrUs   Visit TrUs's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
samir
Newbie

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 17

Kostelec Příspěvek č. 28 

Old Post 28.05.2003 v 19:46
samir je offline   Click Here to See the Profile for samir   Find more posts by samir   Click here to Send samir a Private Message   Click Here to Email samir   Visit samir's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TrUs
Newbie

Registrován: 05.02.2003
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 29 

2 samir - minimalne jednoho zajemce znaleho v kompech bych tam mel

__________________

Old Post 29.05.2003 v 10:00
TrUs je offline   Click Here to See the Profile for TrUs   Find more posts by TrUs   Click here to Send TrUs a Private Message   Click Here to Email TrUs   Visit TrUs's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
foxer
Newbie

Registrován: 30.05.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 30 

já bych zájem měl. bydlím v lázeňský, výhled na kostel (ale když je zabranej, tak by třeba šel městský úřad nebo ten obecní dům vedle, anebo zámek, na něj mám taky dobrej výhled (kdybychom do dali třeba na ty věže))

Old Post 30.05.2003 v 12:19
foxer je offline   Click Here to See the Profile for foxer   Find more posts by foxer   Click here to Send foxer a Private Message   Click Here to Email foxer     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vidlak
Newbie

Registrován: 18.06.2003
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 31 

Budu pres prazdniny v Brode a potreboval bych nejake pripojeni k netu. Mohl bych se pripojit k nejakemu z vasich AP (pokud je neco kolem namesti)?

Dik Pida

Old Post 19.06.2003 v 13:53
vidlak je offline   Click Here to See the Profile for vidlak   Find more posts by vidlak   Click here to Send vidlak a Private Message   Click Here to Email vidlak   Visit vidlak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TrUs
Newbie

Registrován: 05.02.2003
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 32 

__________________

Old Post 21.06.2003 v 21:21
TrUs je offline   Click Here to See the Profile for TrUs   Find more posts by TrUs   Click here to Send TrUs a Private Message   Click Here to Email TrUs   Visit TrUs's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:11.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz