CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Jižní Morava > Prostějov
« 181920212223242526272829
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
MakiPV
Newbie

Registrován: 02.10.2003
Příspěvků: 2

INFOS Příspěvek č. 369 

Ju ju, je to tak, asi přejdu k někomu jinému, možná že to spojení bylo nestabylní, ale dokážu si živě představit týpka naproti v paneláku z WIFI kartou. Jak to pěkně frčí. Trochu mě to lidičky rozčílilo, nesmíte se divit prachy nekradu, a když jsem zjistil že se bylo možné připojit k síti INFOSU takhle bez poplatků, tak je to fakt nářez a asi taky začnu uvažovat o PVFREE... ale ještě uvidím, napsal jsem do INFOSu, tak jsem zvědav jak mi odpoví (protože mi docela ujela huba). Každopádně skupina PVG se opravdu nachází v kolonce okolní počítače na mém stroji a s těmito borci už jsem několikrát Chatoval (jsou to šílení pařani Quake 3, Counter-Strike, Warcraft 3 atd.) ty filmy co tam byli byli s části od RADKA nebo ode mě MAKIPV ... No jak říkám jsem zvědav jak mi odpoví infos, protože to co mám doma a platím za to ... Hmm - > je to lepší než modem ale .... však to znáte! Každopádně jak už jsem psal INFOSu... studuji v Uherském Hradišti firma Hitech Media nám na kolejích připojuje internet Mikrovlnou, máme tady 24dB anténku a router, to jak si to rozházíme na pokoje je už naše věc, každopádně (jak jsem se dozvěděl od technika Hitechu) neexistuje, že by někdo cizí vlezl do jejich sítě, natož tak bez přihlášení. Možná má infos hodně práce. Třeba mi odpoví, tak že šlo o jakýsi druh testovacího provozu (který mají teď dělat) a že je možné se připojit k síti bez přihlášení. Možná mi ani neodpoví, co já vím. No nic lidičky jsem hrozně rozčílenej ... (musíte to pochopit nevím kolik platíte vy na pvfree???) každopádně vám fandím hrozně mě fascinuje anténa typu PLECHOVKA s KOSTELECkýMI PÁRKY atd. už jsme to tu zkoušeli v Uherském Hradišti a nějak nám to nejelo. ale je to nářez. Přeju hodně úspěchu. Zatím čau

MaKIPV

Old Post 02.10.2003 v 14:29
MakiPV je offline   Click Here to See the Profile for MakiPV   Find more posts by MakiPV   Click here to Send MakiPV a Private Message   Click Here to Email MakiPV     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lander
Newbie

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 53

Příspěvek č. 370 

2 MakiPV:
....
OK, tato část mého příspěvku je smazána!
....

Mě bohatě stačí GPRS Data nonstop od Eurotelu a můžu být kdekoli připojený na internetu.

Naposledy upravil lander 03.10.2003 v 06:12

Old Post 02.10.2003 v 22:34
lander je offline   Click Here to See the Profile for lander   Find more posts by lander   Click here to Send lander a Private Message   Click Here to Email lander   Visit lander's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyon667
Junior Member

Registrován: 14.05.2003
Příspěvků: 116

Příspěvek č. 371 

MakiPV: svoje soukromi si musis chranit sam, je sice veci Infosu, ze maji deravou sit, ale je vec tvoje, aby se ti nikdo nedostal k datum!

Lander: trochu to prehanis, ten prispevek plz zmirni!!

__________________

www.pvfree.net

Old Post 03.10.2003 v 03:22
lyon667 je offline   Click Here to See the Profile for lyon667   Find more posts by lyon667   Click here to Send lyon667 a Private Message   Click Here to Email lyon667     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charon
Newbie

Registrován: 18.09.2003
Příspěvků: 2

INFOSovic sí? Příspěvek č. 372 

Mno musím konstatovat, že mnoho zde napsaného o infosu je pravda ... :( Sí? mají opravdu hodně děravou a ani přez nespokojenost PLATÍCÍCH zákazníků ze strany home netu s tím nehodlají zdá se nic moc dělat. Mám z infosem taky svoje zkušenosti pádž máme právě od nich připojení v práci a přesto, že jde o tzv. "profi" připojení pro firemní zákazníky tak i tohle nejni zrovna nic moc :( Je to jistě z velké části tím, že hold pásm 2,4 GHz není dost široké na takový provoz jaký v PV je, no ale s tím asi nic nenaděláme :( Nicméně mám snad i dobrou zprávu... Infos uvažuje o přesunutí části svých aktivit do jiného pásma Zda tak učiní nebo ne se uvidí, ale dobré je, že o tom aspoň uvažují a snad ne jako jediní z tzv. "poskytovatelů"

No dost už na toto bezpředmětné téma ...

Teď z jiného soudku ... Už sem se před časem zmiňoval, že bych se rád zapojil do rozvoje CZFree netu v PV a vůbec dění okolo. Je to momentálně jen otázkou financí abych si pořídil nejnutnější ...

A na závěr ještě něco ...

V okamžiku kdy se zde propojí alespoň nějaká část lidí a vybuduje základní část sítě dalo by se možná zkusit domluvit připojení sítě do Inetu přez Přerováky ... Co sem slyšel mají to tam za docela rozumný ceny ...

Zatím přeju hodně úspěchů a pevný nervy ))

Old Post 13.10.2003 v 07:42
charon je offline   Click Here to See the Profile for charon   Find more posts by charon   Click here to Send charon a Private Message   Click Here to Email charon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJBuldog
Newbie

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 30

TECHNOLOGIE 802.11g Příspěvek č. 373 

Old Post 19.10.2003 v 17:04
DJBuldog je offline   Click Here to See the Profile for DJBuldog   Find more posts by DJBuldog   Click here to Send DJBuldog a Private Message   Click Here to Email DJBuldog   Visit DJBuldog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yenik
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 84

802.11g Příspěvek č. 374 

Old Post 20.10.2003 v 11:18
yenik je offline   Click Here to See the Profile for yenik   Find more posts by yenik   Click here to Send yenik a Private Message   Click Here to Email yenik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJBuldog
Newbie

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 375 

Hm..... dík za info!!!
Tak to je teda docela škoda..... Ještě v neděli jsem přece jen sehnal nějakou tu druhou 802.11g sí?ovku a naměřil 2000KB/s (tak na 2m).

Zatím

Old Post 21.10.2003 v 13:33
DJBuldog je offline   Click Here to See the Profile for DJBuldog   Find more posts by DJBuldog   Click here to Send DJBuldog a Private Message   Click Here to Email DJBuldog   Visit DJBuldog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlad
Newbie

Registrován: 16.07.2003
Příspěvků: 6

MAC adresa Příspěvek č. 376 

Old Post 23.10.2003 v 15:07
hlad je offline   Click Here to See the Profile for hlad   Find more posts by hlad   Click here to Send hlad a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yenik
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 84

komu patří Příspěvek č. 377 

Old Post 24.10.2003 v 09:48
yenik je offline   Click Here to See the Profile for yenik   Find more posts by yenik   Click here to Send yenik a Private Message   Click Here to Email yenik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJBuldog
Newbie

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 378 

No toto....... nějak to tady vázne......
ze začátku se to tady tak rozjelo a teď vůbec nic...

Old Post 07.11.2003 v 06:55
DJBuldog je offline   Click Here to See the Profile for DJBuldog   Find more posts by DJBuldog   Click here to Send DJBuldog a Private Message   Click Here to Email DJBuldog   Visit DJBuldog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlad
Newbie

Registrován: 16.07.2003
Příspěvků: 6

HW Příspěvek č. 379 

Old Post 07.11.2003 v 07:46
hlad je offline   Click Here to See the Profile for hlad   Find more posts by hlad   Click here to Send hlad a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJBuldog
Newbie

Registrován: 26.05.2003
Příspěvků: 30

Příspěvek č. 380 

Rady od amatera:

No.... čím kabel kratší, tím je to samozřejmě lepší, ale když to nejde jinak, tak těch 17m můžeš klidně použít.... já mám doma 12m (obyč, né toho nízkoútlumového) a jede to s mojí plechovkou celkem v pohodě........

Jinak doma mám taky kartu od SMC a řekl bych, že si si měl spíš koupit tu Zcom 626, protože je skutečně lepší (drží líp signál).

No a to bude asi tak všechno............

Old Post 10.11.2003 v 07:17
DJBuldog je offline   Click Here to See the Profile for DJBuldog   Find more posts by DJBuldog   Click here to Send DJBuldog a Private Message   Click Here to Email DJBuldog   Visit DJBuldog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank
Newbie

Registrován: 12.11.2003
Příspěvků: 1

PV WIFI Příspěvek č. 381 

Old Post 12.11.2003 v 07:19
Frank je offline   Click Here to See the Profile for Frank   Find more posts by Frank   Click here to Send Frank a Private Message   Click Here to Email Frank     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekpv
Junior Member

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 127

Příspěvek č. 382 

ahoj,
mám dojednán přístup na internet 128 Kb, provoz omezen na 18-6 hodin + soboty a neděle. Zatím ale není připojen. Cenu zatím vidím tak na 100 Kč uživatel/měsíc .

Jinak sídliště svobody by mohla pokrývat Italská.

V brzké době se chystám protáhnout sí? do Ohrozimi ( pokud technika a počasí dovolí).

radekpv

__________________

Radek Kohout
radekpv@pvfree.net

Old Post 12.11.2003 v 08:07
radekpv je offline   Click Here to See the Profile for radekpv   Find more posts by radekpv   Click here to Send radekpv a Private Message   Click Here to Email radekpv     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyon667
Junior Member

Registrován: 14.05.2003
Příspěvků: 116

Příspěvek č. 383 

__________________

www.pvfree.net

Old Post 12.11.2003 v 08:58
lyon667 je offline   Click Here to See the Profile for lyon667   Find more posts by lyon667   Click here to Send lyon667 a Private Message   Click Here to Email lyon667     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radekpv
Junior Member

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 127

Příspěvek č. 384 

ahoj
2lyon: privátní sí?ové adresy (10.132.3....), připojení přes fw, nat nebo proxy - ještě si nejsem zcela jist.
ten kámoš není ještě připojen - řeším nyní problém malé citlivosti bodu Italská.

Smržice by se snad daly připojit přes Ohrozim - je to vidět.

2frank: pokud to myslíš vážně a chceš se propojit s pvfree, prosím spoj se se mnou a? se můžem zkoordinovat.

radekpv

__________________

Radek Kohout
radekpv@pvfree.net

Old Post 12.11.2003 v 09:41
radekpv je offline   Click Here to See the Profile for radekpv   Find more posts by radekpv   Click here to Send radekpv a Private Message   Click Here to Email radekpv     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 181920212223242526272829  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz