CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 6 > Bubenec/Dejvice: AP Node Winel
« 212223242526272829
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
fatboy_slim
Newbie

Registrován: 01.10.2005
Příspěvků: 2

Unhappy Příspěvek č. 417 

Takze Davl jeste neni pripojen, to by nebyl problem jak rikas mu pak uz jenom hodit UTP z okna o par pater dolu. Je mozny dostat na covexe nejakej lepsi kontakt? Ja ze bych mu poslal predbezne co za MAC adresu budem mit na testovacim zarizeni a tak. Bod do mapy uz sem zanesl.

Old Post 02.10.2005 v 11:59
fatboy_slim je offline   Click Here to See the Profile for fatboy_slim   Find more posts by fatboy_slim   Click here to Send fatboy_slim a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freegol
Newbie

Registrován: 10.02.2004
Příspěvků: 34

arachne Backbone Příspěvek č. 418 

ahoj,
mám dotaz ohledně internetové konektivity. Jsem připojen na Winel (node Freegol) a doteď jsem využíval jen té 32 kb rychlosti připojení. teď jsem koukal na nové ceny a chtěl bych si zaplatit jednu z rychlostí. Můžu využít rychlosti pro připojení k privátní síti Backbone přes Winel?

__________________

freegol

Old Post 02.10.2005 v 12:33
freegol je offline   Click Here to See the Profile for freegol   Find more posts by freegol   Click here to Send freegol a Private Message   Click Here to Email freegol     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freegol
Newbie

Registrován: 10.02.2004
Příspěvků: 34

Smile hlad po informacích Příspěvek č. 419 

a taky jsem se chtěl zeptat, jestli v rámci winelu nechodíte někam do hospody v okolí. rád bych se trošku vzdělal ve wifi technologii a sítích obecně.
dík
Freegol

__________________

freegol

Old Post 02.10.2005 v 12:38
freegol je offline   Click Here to See the Profile for freegol   Find more posts by freegol   Click here to Send freegol a Private Message   Click Here to Email freegol     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Re: arachne Backbone Příspěvek č. 420 

__________________

Old Post 02.10.2005 v 13:18
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aquarius
Team Leader
zastupce cloudu 10.254


Registrován: 20.07.2002
Příspěvků: 340

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: Re: arachne Backbone Příspěvek č. 421 

__________________

Old Post 02.10.2005 v 21:29
aquarius je offline   Click Here to See the Profile for aquarius   Find more posts by aquarius   Click here to Send aquarius a Private Message   Click Here to Email aquarius   Visit aquarius's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaYa.KV
Newbie

Registrován: 18.10.2005
Příspěvků: 2

Question Připojení - Václavkova, Dejvice Příspěvek č. 422 

Bydlím v ulici Václavkova a měl bych zájem o připojení na internet. Chytám signál ze stanice wuchterlova, ale nevím, co to je za signál. Nemůžete mi poradit?

Old Post 18.10.2005 v 19:08
PaYa.KV je offline   Click Here to See the Profile for PaYa.KV   Find more posts by PaYa.KV   Click here to Send PaYa.KV a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Příspěvek č. 423 

__________________

Old Post 18.10.2005 v 19:15
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaYa.KV
Newbie

Registrován: 18.10.2005
Příspěvků: 2

Smile Příspěvek č. 424 

Moje ID je 14731.

Old Post 18.10.2005 v 19:44
PaYa.KV je offline   Click Here to See the Profile for PaYa.KV   Find more posts by PaYa.KV   Click here to Send PaYa.KV a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Příspěvek č. 425 

__________________

Old Post 18.10.2005 v 20:17
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bukkake
Newbie

Registrován: 27.06.2005
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 426 

Old Post 18.10.2005 v 20:18
bukkake je offline   Click Here to See the Profile for bukkake   Find more posts by bukkake   Click here to Send bukkake a Private Message   Click Here to Email bukkake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VictorieJuvenil
Newbie

Registrován: 10.11.2005
Příspěvků: 6

dotaz Příspěvek č. 427 

chytam na dejvicich signal tyhle site, nevim kam se mam zanyst do te mapy aby mi bylo prideleno IP ??? diky za radu

Old Post 10.11.2005 v 08:36
VictorieJuvenil je offline   Click Here to See the Profile for VictorieJuvenil   Find more posts by VictorieJuvenil   Click here to Send VictorieJuvenil a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phiL
Junior Member

Registrován: 21.10.2002
Příspěvků: 120

Re: dotaz Příspěvek č. 428 

__________________

___________________
PHOENIX AP | 10.18.9.1
phoenix.dejvice.czf

Old Post 10.11.2005 v 08:42
phiL je offline   Click Here to See the Profile for phiL   Find more posts by phiL   Click here to Send phiL a Private Message   Click Here to Email phiL   Visit phiL's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VictorieJuvenil
Newbie

Registrován: 10.11.2005
Příspěvků: 6

dotaz Příspěvek č. 429 

jsem zahlcena informacemi tohoto servru a vubec nevim jak se mam zanest do te mapy aby mi bylo prideleno ip,faq jsem cetla ale nechapu to z toho, bydlim u zastavky na podbabe, muzete mi s tim poradit

Old Post 11.11.2005 v 07:38
VictorieJuvenil je offline   Click Here to See the Profile for VictorieJuvenil   Find more posts by VictorieJuvenil   Click here to Send VictorieJuvenil a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aquarius
Team Leader
zastupce cloudu 10.254


Registrován: 20.07.2002
Příspěvků: 340

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: dotaz Příspěvek č. 430 

__________________

Old Post 11.11.2005 v 07:40
aquarius je offline   Click Here to See the Profile for aquarius   Find more posts by aquarius   Click here to Send aquarius a Private Message   Click Here to Email aquarius   Visit aquarius's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VictorieJuvenil
Newbie

Registrován: 10.11.2005
Příspěvků: 6

Smile Příspěvek č. 431 

o to se snazim ale nemuzu najit svuj dum

Old Post 11.11.2005 v 07:46
VictorieJuvenil je offline   Click Here to See the Profile for VictorieJuvenil   Find more posts by VictorieJuvenil   Click here to Send VictorieJuvenil a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aquarius
Team Leader
zastupce cloudu 10.254


Registrován: 20.07.2002
Příspěvků: 340

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 432 

__________________

Old Post 11.11.2005 v 07:51
aquarius je offline   Click Here to See the Profile for aquarius   Find more posts by aquarius   Click here to Send aquarius a Private Message   Click Here to Email aquarius   Visit aquarius's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:46.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 212223242526272829  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz