CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Alphawave P24-PCI
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
tumič
Newbie

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 18

Alphawave P24-PCI na Intel 430 Příspěvek č. 17 

Muze mi nekdo rict, jestli bude Alphawave P24-PCI fungovat na desce s chipsetem Intel 430? Nejlip nekdo, komu to tak doma bezi ;-) Intel 430 je PCI 2.1 ale jak tady ctu, tak to prej muze fungovat i v PCI 2.1, lec na "novejsich deskach". Takze, co je to "novejsi deska"?

Jestlize to fungovat nebude, muzete mi poradit nejakou adekvatni nahradu za tuhle kartu? Neco podobnejch parametru a hlavne podobny ceny, co funguje i v PCI 2.1

Dik

Old Post 10.03.2003 v 13:05
tumič je offline   Click Here to See the Profile for tumič   Find more posts by tumič   Click here to Send tumič a Private Message   Click Here to Email tumič     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
druid
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 18 

...ehm...no...asi jsem levej, ale pod w2k se mi to rozhodne rozjet nepovedlo, coz mi sice trosku zkomplikovalo zivot, ale na to se neumira......blby ale je, ze nejede ani v mym starym p120, ktery na router bohate staci (626 mi spokojene frci jak ve woknech, tak ve starym zeleze)...cili jednoduse receno....chapu proc je tak levna...

Old Post 11.03.2003 v 09:36
druid je offline   Click Here to See the Profile for druid   Find more posts by druid   Click here to Send druid a Private Message   Click Here to Email druid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guli
BSD Guru

Registrován: 15.05.2002
Příspěvků: 93

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 19 

__________________

Guli / Praha12.net Core Administrator ASN64527
mapper(oblast Prahy 12),
AP Platan owner
ICQ: 14215363

Naposledy upravil guli 11.03.2003 v 10:35

Old Post 11.03.2003 v 10:22
guli je offline   Click Here to See the Profile for guli   Find more posts by guli   Click here to Send guli a Private Message   Click Here to Email guli   Visit guli's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mISHA
Junior Member

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 102

Příspěvek č. 20 

__________________

pro kalhotky je tenhle svět o brunetách... i když... ;-)

Old Post 11.03.2003 v 18:17
mISHA je offline   Click Here to See the Profile for mISHA   Find more posts by mISHA   Click here to Send mISHA a Private Message   Click Here to Email mISHA     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 21 

Bohuzel, Deu to opet trochu nevychytal. Na svoji strance alphawave ma sice neco, co nazyva ovladacema pro Win9x,NT a XP, ale ovladace to nejsou, je to jen nejaka utilitka na nastaveni karty. wokna mi tudiz nasly "sitovy adapter", ale tim to konci. Kde mam najit nejnovejsi OVLADACE = neco s priponou *.INF?

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 11.03.2003 v 18:50
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mISHA
Junior Member

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 102

Příspěvek č. 22 

kurnik, tak presne to ted taky resim. dokelu ze sem si radsi nevzal 626ku...

snad se mi to povede najit.

__________________

pro kalhotky je tenhle svět o brunetách... i když... ;-)

Old Post 11.03.2003 v 19:03
mISHA je offline   Click Here to See the Profile for mISHA   Find more posts by mISHA   Click here to Send mISHA a Private Message   Click Here to Email mISHA     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 23 

Jde pouzit ten ovladac od IBM, ale je potreba to nekam rozbalit a nainstalovat natvrdo. Dat spravce zarizeni, vybrat ten sitovy adapter s vykricnikem, vlastnosti,aktualizovat ovladac, instalovat ze zadaneho umisteni a nevyhledavat, zvolit ovladac (pro WinXP). Potom to funguje, ale nemohu zjistit, jestli opravdu, protoze nemam antenu, protoze mi nejakej Deuv kolega d alphawave prodal R-SMA samce misto potrebne samice, nebo vubec netusim, jak ten kabel na to napajet, kdyz je oboji do spicky.

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 11.03.2003 v 19:26
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mISHA
Junior Member

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 102

Příspěvek č. 24 

tak to ja jsem teda zkousel to natvrdo pres adresar w2k a tam to proste neslo. tak ja zkusim jeste to winxp. jinak ja spravny pigtail mam, ale zase nemam antenu... kurnik

__________________

pro kalhotky je tenhle svět o brunetách... i když... ;-)

Old Post 11.03.2003 v 19:29
mISHA je offline   Click Here to See the Profile for mISHA   Find more posts by mISHA   Click here to Send mISHA a Private Message   Click Here to Email mISHA     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mISHA
Junior Member

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 102

Příspěvek č. 25 

tak nic nefakci. to jsem uz i nasel primo vyrobce jakoz i zadavatele a nikde zadne blizsi informace. skoro bych si myslel, ze nikdo nepocital s pouzitim pod w2k KURNIK
tak ted zkousim spoustu lidi :-/

__________________

pro kalhotky je tenhle svět o brunetách... i když... ;-)

Old Post 11.03.2003 v 21:16
mISHA je offline   Click Here to See the Profile for mISHA   Find more posts by mISHA   Click here to Send mISHA a Private Message   Click Here to Email mISHA     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 26 

Tak bohuzel, tato wifi karta skutecne potrebuje PCI 2.3 nebo 2.2, v mojim intel 430TX PCI 2.1 boardu nefunguje, tedy alespon Win95 ji vubec nenasly, ale muze to byt chyba woken. Kdybych mel fungujici linux s hostAP, mozna by bezela, ale nemam.

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 11.03.2003 v 23:01
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
druid
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 4

to guli Příspěvek č. 27 

diky moc za nabidku pomoci, ale pod okenicema jsem ji potreboval rozjet akorat docasne (nemel jsem po ruce vhodne zelezo na router a KDE jsem momentalne nemel v takovem stavu aby je baba mohla pouzit.. )...cili po mnoha marnych pokusech jsem okna opet zahodil a radsi vyladil x-ka v linuchu pod kterym karta bezi vyborne...nicmene v mem pripade je to prvni karta kterou jsem rozjel pouze pod linuxem... ...dost mi vadi ze to nejde strcit i do stareho zeleza, coz treba 626 jde, cimz prichazime o jednu z bajecnych vlastnosti linuxu ( myslim tim jako ze snad bezi i na kulickovym pocitadle.. ) ...inu...nic pro klikace a pro vetesniky...

Old Post 11.03.2003 v 23:53
druid je offline   Click Here to See the Profile for druid   Find more posts by druid   Click here to Send druid a Private Message   Click Here to Email druid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mISHA
Junior Member

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 102

Příspěvek č. 28 

tak chlapi, snad se mi to povedlo vyresit po badani v cem je problem a proc se ta karta nehlasi tak jak by mela.

no stahnete si to co psal GULI a rozbalte to nekam. no bude tam adresar DRIVERS ve kterem si najdete svuj system.

pak otevrete INF soubor a nekde na zacatku jsou dva radky, ktere obsahuji toto

PCI\VEN_1260&DEV_3873&SUBSYS_02501014

tak je upravte nasledujicim zpusobem ( staci klavesa DEL :-) )

PCI\VEN_1260&DEV_3873

a karta by se mela hlasit. me to uz tak funguje, bohuzel nemam antenu na vyzkouseni...

__________________

pro kalhotky je tenhle svět o brunetách... i když... ;-)

Old Post 12.03.2003 v 11:08
mISHA je offline   Click Here to See the Profile for mISHA   Find more posts by mISHA   Click here to Send mISHA a Private Message   Click Here to Email mISHA     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 29 

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 12.03.2003 v 11:11
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mISHA
Junior Member

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 102

Příspěvek č. 30 

no ja nevim. ja mam asus a7v133 a ten podporuje PCI 2.2. Jinak je fakt, ze pro dalsi problemky bych uz ted asi zvolil 626ku...

__________________

pro kalhotky je tenhle svět o brunetách... i když... ;-)

Old Post 12.03.2003 v 18:18
mISHA je offline   Click Here to See the Profile for mISHA   Find more posts by mISHA   Click here to Send mISHA a Private Message   Click Here to Email mISHA     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
druid
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 31 

..mnjo...blahopreji mISHovi k uspesne instalaci karty pod okna, nicmene kdyz to tak testuju, jevi se mi jako docela zasadne min citliva nez kuprikladu moje pcmcia planeta...a to tak ze dost...porad se nemuzu zbavit pocitu, ze to je (jak rikame my fonetici) very bad shit...

Old Post 12.03.2003 v 22:32
druid je offline   Click Here to See the Profile for druid   Find more posts by druid   Click here to Send druid a Private Message   Click Here to Email druid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mISHA
Junior Member

Registrován: 23.12.2002
Příspěvků: 102

Příspěvek č. 32 

no ja nevim, zatim jsem to nemohl vyzkouset a i kdyby tak to nemam s cim porovnat. Ted to vypada, ze budu mit yaginu 17dB ( doufam ) za solidnich 1500 s DPH tak uvidime...

__________________

pro kalhotky je tenhle svět o brunetách... i když... ;-)

Old Post 13.03.2003 v 19:22
mISHA je offline   Click Here to See the Profile for mISHA   Find more posts by mISHA   Click here to Send mISHA a Private Message   Click Here to Email mISHA     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:11.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz