CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Node Monitor > Mapa bodu site CZFree.Net
12345
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
netdave
@Node #1

Registrován: 01.06.2002
Příspěvků: 77

Příspěvek č. 1 

__________________

: d at n . cz
: PMka nectu, kontaktujte me pouze mailem...

Old Post 17.07.2002 v 03:14
netdave je offline   Click Here to See the Profile for netdave   Find more posts by netdave   Click here to Send netdave a Private Message   Click Here to Email netdave   Visit netdave's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

proxy Příspěvek č. 2 

ahoj netdave,

vypada to bajecne, akorat takovou malou inspiraci -> neslo by to udelat nejak tak, aby se ty mapy cachovaly na proxy? tahat to porad znova pres modem docela zamrzi

mej se fajn
-F

Old Post 17.07.2002 v 03:41
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trenyrky
Newbie

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 32

nefunguje mi autorizace Příspěvek č. 3 

Old Post 17.07.2002 v 08:36
trenyrky je offline   Click Here to See the Profile for trenyrky   Find more posts by trenyrky   Click here to Send trenyrky a Private Message   Click Here to Email trenyrky   Visit trenyrky's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krynn
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 59

mapa Příspěvek č. 4 

Vynikajici DAVE,

gratuluju!!!!!!!

Krynn

(konstruktivni pripominky pozdeji) :-))

Old Post 17.07.2002 v 08:41
krynn je offline   Click Here to See the Profile for krynn   Find more posts by krynn   Click here to Send krynn a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netdave
@Node #1

Registrován: 01.06.2002
Příspěvků: 77

Příspěvek č. 5 

__________________

: d at n . cz
: PMka nectu, kontaktujte me pouze mailem...

Old Post 17.07.2002 v 08:59
netdave je offline   Click Here to See the Profile for netdave   Find more posts by netdave   Click here to Send netdave a Private Message   Click Here to Email netdave   Visit netdave's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netdave
@Node #1

Registrován: 01.06.2002
Příspěvků: 77

Příspěvek č. 6 

Prosim take vsechny, aby si zkontrolovali pozici svych nodu, protoze jsem musel aproximovat souradnice od misi-ho a obcas je neco lehce vedle (zvlaste pokud node neni v centru Prahy)... Pokud je node vedle, tak si ho zalozte znovu a poslete PMko - smazu ten, co tam je...

__________________

: d at n . cz
: PMka nectu, kontaktujte me pouze mailem...

Old Post 17.07.2002 v 09:04
netdave je offline   Click Here to See the Profile for netdave   Find more posts by netdave   Click here to Send netdave a Private Message   Click Here to Email netdave   Visit netdave's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trenyrky
Newbie

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 32

problem s cookies vyresen Příspěvek č. 7 

Old Post 17.07.2002 v 09:35
trenyrky je offline   Click Here to See the Profile for trenyrky   Find more posts by trenyrky   Click here to Send trenyrky a Private Message   Click Here to Email trenyrky   Visit trenyrky's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin2
Junior Member

Registrován: 30.05.2002
Příspěvků: 278

Nepouzitelne Příspěvek č. 8 

Ta mapa bez nakeho rozumneho podkladu je na nic !!!

Old Post 17.07.2002 v 10:00
Martin2 je offline   Click Here to See the Profile for Martin2   Find more posts by Martin2   Click here to Send Martin2 a Private Message   Click Here to Email Martin2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Node #1

Registrován: 21.12.2000
Příspěvků: 373

Příspěvek č. 9 

Martin2 > zapni si autorizaci a uvidis

Old Post 17.07.2002 v 10:04
Deu je offline   Click Here to See the Profile for Deu   Find more posts by Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Click Here to Email Deu   Visit Deu's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaha2x
Junior Member

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 246

Příspěvek č. 10 

Old Post 17.07.2002 v 10:43
jaha2x je offline   Click Here to See the Profile for jaha2x   Find more posts by jaha2x   Click here to Send jaha2x a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin2
Junior Member

Registrován: 30.05.2002
Příspěvků: 278

Kde si mam tu autorizaci zapnout ? Příspěvek č. 11 

Apropo muzel jsem si nastavit na svem emailu antispam filtr v profilu jse si vypnul zasilani hlasek o novych prispevcich ale ten tvuj web to proste ignoruje :(

Old Post 17.07.2002 v 12:35
Martin2 je offline   Click Here to See the Profile for Martin2   Find more posts by Martin2   Click here to Send Martin2 a Private Message   Click Here to Email Martin2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomáš Kapler
Newbie

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 26

asi jsem blbec Příspěvek č. 12 

asi sem blbec, ale já tu mapu vůbec nepochopil. Představoval jsem si mapu Prahy a na ní body, případně vyčerchované zhruba pokrytí - výhled. Jenže je to černá stránka s 20 modrými kolečky a když kliknu, tak uvidím ulici, ve které je kolečko, nicméně vše bez identifikace kde ten konkrétní bod je.
Situace - jsem zájemce o připojení a chci zjistit, jestli je moje místo pokryté, případně na který bod vidím. Lze to nějak použít, nebo to má celé nějaký jiný blíže nespecifikovaný smysl?

Old Post 17.07.2002 v 13:28
Tomáš Kapler je offline   Click Here to See the Profile for Tomáš Kapler   Find more posts by Tomáš Kapler   Click here to Send Tomáš Kapler a Private Message   Click Here to Email Tomáš Kapler   Visit Tomáš Kapler's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netdave
@Node #1

Registrován: 01.06.2002
Příspěvků: 77

cerna plocha s modrymi kolecky Příspěvek č. 13 

__________________

: d at n . cz
: PMka nectu, kontaktujte me pouze mailem...

Old Post 17.07.2002 v 16:35
netdave je offline   Click Here to See the Profile for netdave   Find more posts by netdave   Click here to Send netdave a Private Message   Click Here to Email netdave   Visit netdave's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomáš Kapler
Newbie

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 26

Red face Re: cerna plocha s modrymi kolecky Příspěvek č. 14 

Zalogovaný jsem (jak vidno z fóra), nicméně jsem se pro jistotu odhlásil a přihlásil. A čekalo mě tam ....


.... tak akorát úplně prd

Old Post 17.07.2002 v 16:57
Tomáš Kapler je offline   Click Here to See the Profile for Tomáš Kapler   Find more posts by Tomáš Kapler   Click here to Send Tomáš Kapler a Private Message   Click Here to Email Tomáš Kapler   Visit Tomáš Kapler's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netdave
@Node #1

Registrován: 01.06.2002
Příspěvků: 77

Příspěvek č. 15 

__________________

: d at n . cz
: PMka nectu, kontaktujte me pouze mailem...

Old Post 17.07.2002 v 18:39
netdave je offline   Click Here to See the Profile for netdave   Find more posts by netdave   Click here to Send netdave a Private Message   Click Here to Email netdave   Visit netdave's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomáš Kapler
Newbie

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 16 

sorry, už jsem to pochopil. sem fakt debil ;-)
já čekal, že se mi nějaká mapa ukáže rovnou. Nepochopil jsem, že musím kliknout, potom dám zoom na level 29 a tak vidím větší část prahy.
Je to fakt hezký, (ještě bych uvítal větší velikost - o 50% na všechny strany, aby se ta praha zobrazila fakt celá, takhle mi dělá dost problém se zorientovat ;-)
Ty fotky jsou fakt bomba. Našel jsem svůj baráček, možžná i své auto před ním. ;-)
Zajímalo by mě, jak je to staré, protože některé věci jsou tak řádově 5-10 let staré.

Old Post 17.07.2002 v 19:02
Tomáš Kapler je offline   Click Here to See the Profile for Tomáš Kapler   Find more posts by Tomáš Kapler   Click here to Send Tomáš Kapler a Private Message   Click Here to Email Tomáš Kapler   Visit Tomáš Kapler's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:44.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz