CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Schuzka ohledne pripojeni na czfree v Ostrave
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
d-h-s
Newbie

Registrován: 08.10.2002
Příspěvků: 13

GIS + místo schůzky Příspěvek č. 17 

Old Post 05.02.2003 v 16:03
d-h-s je offline   Click Here to See the Profile for d-h-s   Find more posts by d-h-s   Click here to Send d-h-s a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StB
Team Leader

Registrován: 05.06.2002
Příspěvků: 221

Re: navrh planu schuzky Příspěvek č. 18 

__________________

StB<Standa@Bobřík>

Old Post 06.02.2003 v 16:44
StB je offline   Click Here to See the Profile for StB   Find more posts by StB   Click here to Send StB a Private Message   Click Here to Email StB   Visit StB's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

Příspěvek č. 19 

Mistnost na VSB zajistuje CVT, takze by v tom nemel byt problem.
Co se tyce financi to je urcite dobra pripominka. Finance hybou vsim zejo

Old Post 06.02.2003 v 16:50
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

misto konani Příspěvek č. 20 

Takze misto konani je na VSB, objekt rektoratu, mistnost B1. Rezervovano je to od 15:00, na vratnici by s tim meli byt obeznameni. Heslo ke vstupu je neco na styl: "Pasmo prednasek o impelemtaci projektu CZ.Free v Ostrave" :-)

Kazdopadne plati ten sraz na alsaku pod hodinama v 15:00, odkud se asi v 15:15 hromadne presunem na VSB ..
Projistotu jeste jednou kontakt na me je 777234254, takze opozdilci muzou zavolat a ja je nejak navedu ..
Cao zitra

Old Post 07.02.2003 v 13:17
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Webový portál pro Ostravu Příspěvek č. 21 

Jak uz jsem Shakeho (jak se to skloňuje?) informoval, zapracoval jsem trochu na portálu a mám i mapový systém pro Ostravu. Už to sice je na freewebu, ale ještě nechcic šířit adresu dále především z těchto důvodů:
1) Shake mě informoval že by snad mohla VŠB poskytnout webprostor=bude jiná adresa
2) Nechci to samozvaně schválit - až jak se vyjádří kolektiv

Ale stránky jsou každopádně On-Line a tedy plně připravené pro strat jejich využívání - takže se uvidí po té schůzce a teoreticky se to může začít okamžitě využívat.

Roman

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 07.02.2003 v 20:39
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

Příspěvek č. 22 

V anglictine se asi nesklonuje :-)
Kazdopadne kdyz uz, tak by se asi sklonovalo podle vyslovnosti, takze kdyz je
s~ejk, tak bez s~ejka :-)

Jinak to, ze mas hotovy portal je supr, takze te asi zitra jmenujem spravcem webu,
coz zni jako vysoka pocta, ve skutecnosti to bude jen fura prace. :-)

Old Post 07.02.2003 v 22:27
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Web Příspěvek č. 23 

Tak jsem tu dneska na VŠB přišel dříve - ještě dodělat a otestovat stránky...

K tomu skloňovátí nicku "Shake":

asi bude lepší psát prostě Shake (anglicky a neskloňovat) - pokud bych to skloňoval podle výslovnosti, tak by z toho vnikly takové šílenosti že....

Chápu že s webem té práce bude fakt hodně, ale to se ještě uvidí - přeba se najde někdo povolanější - přece jenom nejsem žádný profík.

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 08.02.2003 v 12:25
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mgolem
Junior Member

Registrován: 09.02.2003
Příspěvků: 219

mapa a plan nody Příspěvek č. 24 

Nevim, zatim mi nejde zjistit z bodu v mape, kdo to ma bodnute v Hrabuvce u zeleznaku - ozvi se, mozna ze Te vidim

Old Post 09.02.2003 v 21:49
mgolem je offline   Click Here to See the Profile for mgolem   Find more posts by mgolem   Click here to Send mgolem a Private Message   Click Here to Email mgolem     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mgolem
Junior Member

Registrován: 09.02.2003
Příspěvků: 219

mapa Ostravy Příspěvek č. 25 

2rsaf: Prosim, prosim oprav nejak info o nodech v mape Ostravy tak, aby se nesnazilo otevirat dalsi priblble okna. Jelikoz jsem tuto specialitu od nekomercniho serveru neocekaval, pisi priblble dotazy vcera do fora. Az dnes v zamestnani jsem prsel na to, ze Imploder Exploder otevrel dalsi okno. Cinkam rolnickou a omlouvam se, ale vcera mi to sezralo dost casu, nez jsem to vzdal.
2kreo: plati predchozi prispevek

Old Post 10.02.2003 v 14:30
mgolem je offline   Click Here to See the Profile for mgolem   Find more posts by mgolem   Click here to Send mgolem a Private Message   Click Here to Email mgolem     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:51.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz