CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Braník
« 567891011121314151617 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
elvira
Newbie

Registrován: 02.07.2002
Příspěvků: 24

Schuzka Příspěvek č. 161 

Ahoj, lidi!
Tak připomínám všem, kteří mají ještě zájem o připojení k CZFree v rámci Braníku, že schúzka je zítre, to jest v úterý v 19:00 v hospě U starého pivovaru (na Branické ulici proti tomu rozpadlému klášteru). V místnosti napravo ode dveří je rezervovaný stůl - heslo pro číšníka je CZFree.
Těším se na vás.
Elvira



__________________

Elvira

Old Post 22.09.2003 v 21:16
elvira je offline   Click Here to See the Profile for elvira   Find more posts by elvira   Click here to Send elvira a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neGryk
Newbie

Registrován: 26.09.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 162 

ahoj tak jsem asi 15 minut na foru a mel bych zajem se pripojit na Ap, ktere provozuje duda nebo zvahov(doufam ze to pisi spravne). bydlim v ulici na usedlosti 1556/2 ( vlastne toereticky ve vlnitý, která je na dolním konci baráku. vidín na velký kus jižní spojky a města, protože mám okno ve třetím patře) pokud by mel nekdo mi osvetlit pripojovani a jine veci, budu moc rad...v tomhle jsem lama...na oplatku nabizim pujceni notebooku nebo kratkodobe nejakeho hardwaru sitovky atd. Dik moc vsem a nezlobte se za lamersky dotaz, do prahy jsem se pristehoval minuly tyden... neGryk

__________________

nothing special :-)

Old Post 26.09.2003 v 16:14
neGryk je offline   Click Here to See the Profile for neGryk   Find more posts by neGryk   Click here to Send neGryk a Private Message   Click Here to Email neGryk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neGryk
Newbie

Registrován: 26.09.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 163 

Ha ctu ze jsem prosvihl schuzku :-( Ouha...snad bude nekdo tak milostiv a da si se mnou schuzku solo, byl bych moc rad... neGryk

__________________

nothing special :-)

Old Post 26.09.2003 v 16:16
neGryk je offline   Click Here to See the Profile for neGryk   Find more posts by neGryk   Click here to Send neGryk a Private Message   Click Here to Email neGryk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Unhappy zaspali jste Příspěvek č. 164 

__________________

Naposledy upravil Stay d 26.09.2003 v 17:51

Old Post 26.09.2003 v 17:46
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pokluda
Member
zastupce cloudu 10.25


Registrován: 03.07.2002
Příspěvků: 131

Re: zaspali jste Příspěvek č. 165 

> Stay d
Dane,
to, ze kritizujes lidi z Branika mi nevadi, oni postouchnout urcite potrebuji. Vadi mi ale, ze svymi vylevy odrazujez noveho clena komunity. Treba prave on se muze stat tim "tahounem" Branika, kdyz Duda zmizel (nikomu se neozyva). A o mereni signalu u Dudy toho taky nejspis moc nevis, ta situace u Dudy byla podstatne slozitejsi.
Nakonec: prosim Te, na tenhle prispevek jiz neodepisuj. Muzeme si o tom povidat az se sejdeme, jak jsme davno planovali. Ozvu se Ti telefonem, ale nebude to hned.
Zdenek.

__________________

Správce AP zvahov, AS64525 a domény pjih.czf
Óm guru díp namahá.

Old Post 26.09.2003 v 19:32
pokluda je offline   Click Here to See the Profile for pokluda   Find more posts by pokluda   Click here to Send pokluda a Private Message   Click Here to Email pokluda   Visit pokluda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Re: Re: zaspali jste Příspěvek č. 166 

__________________

Old Post 26.09.2003 v 22:06
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neGryk
Newbie

Registrován: 26.09.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 167 

Nevim jsem na czfree opravdu kratce neznam pomery ani technologii,ale mam chut zdrhnout od dial-upu, zvazim jestli mam prevzit organizaci na sebe. Nevim jak jsou na tom ostatni,ale jde me o to, abych se co nejdrive...max. mesic pripojil k internetu jinak nez pres dial-up. V tom je zakopany pes.

__________________

nothing special :-)

Old Post 27.09.2003 v 02:11
neGryk je offline   Click Here to See the Profile for neGryk   Find more posts by neGryk   Click here to Send neGryk a Private Message   Click Here to Email neGryk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neGryk
Newbie

Registrován: 26.09.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 168 

Urcite nejake problemy budou,ale problemy jsou od toho aby se prekonavali....co to opticke pojitko, server je nejmensi problem a antena na strese mi taky nepripada jako velka obtiz. Jen bych rad s nekym mluvil osobne, protoze si myslim ze osobni kontakt je nejdulezitejsi a nahradil by tady mnoho prispevku a ujasnovani reseni. BTW neni to prvni ani posledni AP, tak nejdeme neproslapanou cestou...

__________________

nothing special :-)

Old Post 27.09.2003 v 02:15
neGryk je offline   Click Here to See the Profile for neGryk   Find more posts by neGryk   Click here to Send neGryk a Private Message   Click Here to Email neGryk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
arien
Newbie

Registrován: 04.10.2003
Příspěvků: 1

Branicka Příspěvek č. 169 

Caf


Bydlim v Branicke a chtela bych pozadat nekoho z okoli kdo by mi rekl jak se veci maji jestli je tam nejaka moznost pripojeni a nejake podrobnosti nebo plany. Asi by bylo lepsi tyhle veci resit primo ve foru ale shanim net protoze ho nemam tudiz nemuzu sledovat forum. Proto prosim nekdo zasveceny ozvete se mi na ICQ 255232258 (mobil) i offline vymenime si tel. cisla. Diky moc
Martina

__________________

ariien@centrum.cz

Old Post 05.10.2003 v 00:01
arien je offline   Click Here to See the Profile for arien   Find more posts by arien   Click here to Send arien a Private Message   Click Here to Email arien     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laxxman
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 276

Příspěvek č. 170 

Tak neco malo informaci ohledne pripojeni na Braniku.

Situace zde neni opravdu ruzova.Chtelo by to urcit cloveka,nejlepe nekoho,kdo bude mit i pripojne AP aby zahajil iniciativu na tomto poli.
Lidi,kteri se chteji pripojit je aspon podle mapy hodne bohuzel tech aktivnich kteri vydrzeli(skalni jedinci) je opravdu minimum.Ja vim jen o 3 lidech.
I toto byl jeden z hlavnich duvodu proc jsem upustil od stavby AP pro Branik.
Je to vsechno hlavne o penezich a ikdyz me to bavi nebudu investovat do neceho co v podstate nepotrebuji.

Pokud by se situace zmenila a nasli by se lide ochotni do toho jit (ale na 100%) rad se znovu zapojim.
Jinak budu tak jak vsichni vyckavat az se nekde objevi nejake AP kam se pohodlne pripojim.

Pokud ma nekdo z Vas jeste skutecny zajem o budovani site na Braniku tak mi poslete PM ,pokusim se dat dohromady seznam lidi a moznosti co se delat .

Tot vse

Tak se zatim mejte

Cus Laxx

Old Post 07.10.2003 v 18:32
Laxxman je offline   Click Here to See the Profile for Laxxman   Find more posts by Laxxman   Click here to Send Laxxman a Private Message   Click Here to Email Laxxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ninja
Senior Member

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 537

Thumbs up hlavu vzhuru Příspěvek č. 171 

Z osobni zkusenosti mohu rici, ze se stavbou APcka nma cenu cekat, az se nejak vsichni dohodnou. Jdi do toho, postav a uvidis, lidi te postupne budou kontaktovat a pripojovat se. Je to sice investice, ktera neni uplne zarucena, ale kdyby kazdy cekal, tak CZF nikdy neexistuje.

Old Post 07.10.2003 v 18:50
ninja je offline   Click Here to See the Profile for ninja   Find more posts by ninja   Click here to Send ninja a Private Message   Click Here to Email ninja   Visit ninja's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laxxman
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 276

Re: hlavu vzhuru Příspěvek č. 172 

Old Post 07.10.2003 v 20:44
Laxxman je offline   Click Here to See the Profile for Laxxman   Find more posts by Laxxman   Click here to Send Laxxman a Private Message   Click Here to Email Laxxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neGryk
Newbie

Registrován: 26.09.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 173 

Zdar, tak se mi podarilo ziskat velmi kvalitní připojení na internet, tímto upoustim od veskerých aktivit od vybudování AP. Prominte,ale uz Vam nepomohu. ........neGryk........

__________________

nothing special :-)

Old Post 08.10.2003 v 07:09
neGryk je offline   Click Here to See the Profile for neGryk   Find more posts by neGryk   Click here to Send neGryk a Private Message   Click Here to Email neGryk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laxxman
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 276

Příspěvek č. 174 

Old Post 14.10.2003 v 07:10
Laxxman je offline   Click Here to See the Profile for Laxxman   Find more posts by Laxxman   Click here to Send Laxxman a Private Message   Click Here to Email Laxxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ninja
Senior Member

Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 537

vzhled smer Mala Chuchle Příspěvek č. 175 

Old Post 14.10.2003 v 10:47
ninja je offline   Click Here to See the Profile for ninja   Find more posts by ninja   Click here to Send ninja a Private Message   Click Here to Email ninja   Visit ninja's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikra
Newbie

Registrován: 21.07.2003
Příspěvků: 2

Question Zájem o připojení Příspěvek č. 176 

Nazdar. Mám zájem se v Braníku připojit. Bydlím v Zelinářský ulici 18, blízko DUDY. Potřebuju poradit, co všechno si mám koupit, nebo vyrobit. Díky.

Old Post 25.10.2003 v 19:32
Mikra je offline   Click Here to See the Profile for Mikra   Find more posts by Mikra   Click here to Send Mikra a Private Message   Click Here to Email Mikra   Visit Mikra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:44.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 567891011121314151617 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz