CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Braník
« 234567891011121314 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
DUDA
Newbie

Registrován: 29.09.2002
Příspěvků: 37

?? Příspěvek č. 113 

Tak jak jste na tom s testama připojení?

Díky Rumikovi a Elvire za příspěvky do fora

Lidi testujte testujte testujte

DUDA

Old Post 27.05.2003 v 11:15
DUDA je offline   Click Here to See the Profile for DUDA   Find more posts by DUDA   Click here to Send DUDA a Private Message   Click Here to Email DUDA   Visit DUDA's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elvira
Newbie

Registrován: 02.07.2002
Příspěvků: 24

pripojeni Příspěvek č. 114 

__________________

Elvira

Old Post 27.05.2003 v 18:39
elvira je offline   Click Here to See the Profile for elvira   Find more posts by elvira   Click here to Send elvira a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pokluda
Member
zastupce cloudu 10.25


Registrován: 03.07.2002
Příspěvků: 131

Testy WiFi konektivity Příspěvek č. 115 

Ahoj vsichni v Braniku.
1.
Kdo budete zkouset pripojeni na Dudu a vidite na mne (zvahov), tak muzete rovnou zkusit i toto pripojeni. AP zatrim nebezi dopoledne a o vikendech. Jakekoli pozadavky na overeni aktivity, nebo spolupraci smerujte na muj mobil (pripadne pres Dudu).
2.
Na srazu byl zminovan dum, na kterem je reklama "FOTOLAB". Tak ta reklama je az nad strechou a tu vidim bezvadne. I ze strechy a z podkrovi je to dobre, ale ostatni patra jsou castecne kryty topoly tak, ze jsou videt jen nektera okna. To jen pro doplneni informace. No nejlepsi to posoudite pri opacnem pohledu. Jinak ty topoly sice nejsou pro 2,4 GHz neprekonatelne, ale bojim se, ze v rozsahu hustoty vykonu podle GP "prostrelit" nepujdou.

Tak Vam drzim palce a sdelujte sem vysledky snazeni.
Zdravi Zdenek.

__________________

Správce AP zvahov, AS64525 a domény pjih.czf
Óm guru díp namahá.

Old Post 27.05.2003 v 19:59
pokluda je offline   Click Here to See the Profile for pokluda   Find more posts by pokluda   Click here to Send pokluda a Private Message   Click Here to Email pokluda   Visit pokluda's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rumik
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 17

2 Jukata Příspěvek č. 116 

predpokladem je, ze mas nejaky misto (s vyhledem na strechu node DUDA) , kde si muzes umistit antenu a od ni vest ne prilis dlouhy koaxial do pocitace s wifi kartou.
To je tak vsechno co me napada.

Old Post 28.05.2003 v 10:16
rumik je offline   Click Here to See the Profile for rumik   Find more posts by rumik   Click here to Send rumik a Private Message   Click Here to Email rumik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elvira
Newbie

Registrován: 02.07.2002
Příspěvků: 24

Re: pomoc Příspěvek č. 117 

__________________

Elvira

Old Post 28.05.2003 v 16:35
elvira je offline   Click Here to See the Profile for elvira   Find more posts by elvira   Click here to Send elvira a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gora
Newbie

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 2

Exclamation pripojeni Příspěvek č. 118 

Hlasim se do klubu, potreboval bych zjistit estli budu videt na antenu bydlim v 4 patre nebo mam vyhled ze strechy viz node nyphur/gora; a kolik bude stat aktualne 128ka/mesic? Dik

Old Post 28.05.2003 v 17:18
gora je offline   Click Here to See the Profile for gora   Find more posts by gora   Click here to Send gora a Private Message   Click Here to Email gora     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinV
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 13

Fotolab ?? Příspěvek č. 119 

Já jsem ten s tím Fotolabem na střeše. Mám svolení majitele dát anténu. Ale

a) rád bych signál ověřil, proměřil a nemám na čem neb jsem si ještě nekoupil ani kartu do notebooku (ten mám) a naslepo kupovat anténu se mi též nechce

b) musím dohodnout termín s majitelem
c) ve středu stejně jedu na dovolenou

Kdybyste byl někdo tak rychlej a pomohl mi zítra po 18,00 - jak s HW tak radou - možná že bychom se dokázali připojit na pokludu.

Martin

Old Post 02.06.2003 v 12:45
martinV je offline   Click Here to See the Profile for martinV   Find more posts by martinV   Click here to Send martinV a Private Message   Click Here to Email martinV     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinV
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 120 

Takže jsem nestihl nic. Proměřit ani se vybavit. Vracím se koncem června. Přeju zdar při propojení.

Old Post 04.06.2003 v 05:59
martinV je offline   Click Here to See the Profile for martinV   Find more posts by martinV   Click here to Send martinV a Private Message   Click Here to Email martinV     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laxxman
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 276

Question Ahojky na braniku Příspěvek č. 121 

Old Post 04.06.2003 v 10:02
Laxxman je offline   Click Here to See the Profile for Laxxman   Find more posts by Laxxman   Click here to Send Laxxman a Private Message   Click Here to Email Laxxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Thumbs up Předběžná gratulace ... Příspěvek č. 122 

Vaše vlákno mě upoutalo svou zajímavostí, připomělo mi doby, kdy jsem také byl v podobném postavení jako je teď DUDA a snažil jsem se zorganizovat skupinu anonymních lidí, výsledek ?
ZPNet.

Ale abych se nechválil, nebylo to jen mým přičiněním, podílejí se na tom všichni. Za tu dobu se nám podařilo vybudovat něco naprosto jedinečného, něco co tu nebylo, komunitu, chcete-li klub.

Oceňuji váš zájem lidí, ač vás neznám, i tak mohu vyřknout, že to se cení a přeji Dudovi a Elvíře, a? vás úspěšně nakonec dohromady "zpunktujou". Prokazujou tím velkou službu nejen pro vás, samozřejmě i pro sebe, a dále pro Braník a dále pro CZFree.Net a dále vůbec každé takovéto silné uskupení se nepřímo a jen zatím ve hvězdách ... přetváří nebo tedy přetvoří pohled společnosti na věc "sousedské sítě", "komunikace mezi lidmi", "komunikaci, za kterou neplatíte" a "komunikace, kterou vám nikdo už nevezme, jen možná vy sami ji můžete ohrozit".

Předběžně vám gratuluji k úspěchu !!! Nezdávejte to !!!

BTW: Navrhuji vám všem těm, co už dnes mají naprosto jasno, že do toho jdou, aby změnili své nody "in planning" v nody "under constraction" a AP u DUDY navrhuji také minimálně "under constraction" nebo "in testing" podle toho, co je blíž ke skutečnosti. Kdo se furt má koukat na to moře těch modrejch teček, že jo ?

P.S.:Omlouvám se pokuď dělám chytrého a vadí vám, že jsem přispěl nebo jinak otravoval.

__________________

Old Post 05.06.2003 v 23:13
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rumik
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 17

hostap Příspěvek č. 123 

2Duda: mam uz od minulyho pondeli pripravenej ten hostap. Psal jsem ti mail, ale jelikoz se neozyvas, pisu to sem, kdyby ti ten mail zase nedosel.

Pro ostatni: jak jste na tom s merenim? Zajimalo by me, kdo se uz k Dudovi pripojil a zkusil na nej aspon pingnout, protoze me se to teda nepovedlo

vita

Old Post 11.06.2003 v 07:56
rumik je offline   Click Here to See the Profile for rumik   Find more posts by rumik   Click here to Send rumik a Private Message   Click Here to Email rumik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laxxman
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 276

Mereni Příspěvek č. 124 

Zdravicko,
tak jsem to byl na strese malinko promerit vypada to vcelku slusne.Dolu na na protejsi kopec Braniku by to chtelo ,ale udelat prodlouzeni na STA stozar tak o 3 metry. Ze stavajici vysky STA je videt tak 3/4 protejsiho svahu.Delka kabelu by byla do 10m.
Nebo je tu moznost druha,ale tu nevim jak udelat.Mame na strese jeste jedno komletne nevyuzite STA s daleko mensim stinenim stromu smerem na dolni casti Branika.Ale pri stavajicim reseni umisteni routeru by byla delka kabelu tak neco mezi
30-40 m coz mi nepripada jako stastne. Resim jeste moznost umisteni AP ve vedlejsim vchodu,ale nevim nevim.
Pokud by mel nekdo moznost udelat to prodlouzeni na STA tak at se ozve dodam podrobnosti. Co se tyka vykryti tak to v pohode zvladne jedna smerovka coz si myslim,ze vzhledem k ruseni je idealni moznost.
S napojenim do czfree to taky asi pujde.

Tak zatim a diky napady
Laxx

Old Post 11.06.2003 v 10:13
Laxxman je offline   Click Here to See the Profile for Laxxman   Find more posts by Laxxman   Click here to Send Laxxman a Private Message   Click Here to Email Laxxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vachah
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 4

umisteni anteny u DUDY Příspěvek č. 125 

Ahoj lidi, nevite nekdo, kde presne ma DUDA umistenou antenu? Ja ho totiz mam za barakem, takze vidim akorat horejsky TV anten a nemuzu najit wifi vsesmerovku - ma ji uz vlastne na strese nebo ji ma nekde za oknem? Diky za info.

Old Post 12.06.2003 v 12:12
vachah je offline   Click Here to See the Profile for vachah   Find more posts by vachah   Click here to Send vachah a Private Message   Click Here to Email vachah     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tassader
Newbie

Registrován: 22.05.2003
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 126 

Rekl bych, ze jsem od vas trosku daleko (viz mapa), takze se mnou radsi nepocitejte

Old Post 14.06.2003 v 09:35
Tassader je offline   Click Here to See the Profile for Tassader   Find more posts by Tassader   Click here to Send Tassader a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUDA
Newbie

Registrován: 29.09.2002
Příspěvků: 37

?? Příspěvek č. 127 

td jsem byl chvilku mimo jak to dopadá?

nikdo se me nic moc neozval. Teda krome Viti a cihláku v Brániku.

Vito jestli muzu tak bych byl pro abychom se domluvili na tom BSD, tedy jestli bys me pichnul a pomoch nakonfigurovat.

Jsem ted dost vytíženej ale kdyby se chtel nekdo s mnouspojit není problem a volejte na 603715379.Na netu moc nejsem

Elviro jinak kapitalizmus samozrejme buduju ale muzesh kdykoliv cinknout. Co pifčo?

DUDA

Old Post 11.07.2003 v 12:09
DUDA je offline   Click Here to See the Profile for DUDA   Find more posts by DUDA   Click here to Send DUDA a Private Message   Click Here to Email DUDA   Visit DUDA's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laxxman
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 276

tak jak dale Příspěvek č. 128 

Zdravim vsechny na Braniku a okoli.

Jak to u nas pokracuje. Jiz jsem dlouho necetl nejakou tu novinku.
Neni to nahodou tim vedrem nebo jsou prazdniny.
No i tak se zeptam tech zkusenejsim linuxaru.
Mam drobny problem.

Mam naistalovany RH9 a v nem ISA prechodku pro PCMCIA (s chipem Vadem 469) a PCMCIA Avaya Gold.
A nechapu jak to zprovoznit. Uz jsem vyzkousel skoro vse dlee ruznych navodu a nic moc vysledek.
Pokud mate nekdo v tomto zkusenosti tak mi prosim pomozte.

Snazim se na kopci rozjed aspon testovaci bod pro zkouseni a zatim nic moc vysledek.
Diky

Old Post 21.07.2003 v 09:53
Laxxman je offline   Click Here to See the Profile for Laxxman   Find more posts by Laxxman   Click here to Send Laxxman a Private Message   Click Here to Email Laxxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:04.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 234567891011121314 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz