CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha venkov & blízké okolí Prahy > Jesenice a okolí(Vestec, Zdiměřice,...)
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
hajekd
Newbie

Registrován: 04.07.2002
Příspěvků: 1

Question Příspěvek č. 1 

Ahoj,

jaka je sance se pripojit ve Vestci u Jesenice? Na Prahu vidim docela
hezky. ;-)

diky

Old Post 04.07.2002 v 16:51
hajekd je offline   Click Here to See the Profile for hajekd   Find more posts by hajekd   Click here to Send hajekd a Private Message   Click Here to Email hajekd     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cecrdle
Newbie

Registrován: 16.04.2003
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 2 

Old Post 22.05.2003 v 07:50
cecrdle je offline   Click Here to See the Profile for cecrdle   Find more posts by cecrdle   Click here to Send cecrdle a Private Message   Click Here to Email cecrdle     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
korous
Newbie

Registrován: 15.10.2003
Příspěvků: 2

Jak to vypada ve Vestci Příspěvek č. 3 

Ahoj,
jsou nejake novinky ohledne pripojeni ve Vestci?
Prave jsem se nastehoval (Remizek, viditelnost na Hrncire a JM) a zacinam patrat jak se pripojit.
Eventualne nejaci zajemci o vybudovani AP.

C.

Old Post 15.10.2003 v 10:35
korous je offline   Click Here to See the Profile for korous   Find more posts by korous   Click here to Send korous a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
COM
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 48

Příspěvek č. 4 

Old Post 15.10.2003 v 16:31
COM je offline   Click Here to See the Profile for COM   Find more posts by COM   Click here to Send COM a Private Message   Click Here to Email COM   Visit COM's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EdaSky
Newbie

Registrován: 14.07.2002
Příspěvků: 62

Příspěvek č. 5 

eHAMnet chytnout musite chytam ho taky ale nejsou "love" na dalsi antenu
a a kartu as zase neco vydelam rad bych se na ne napojil,
bod deep-machine v hrnčířích

ps: a me nechytate?

Old Post 15.10.2003 v 17:05
EdaSky je offline   Click Here to See the Profile for EdaSky   Find more posts by EdaSky   Click here to Send EdaSky a Private Message   Click Here to Email EdaSky     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
korous
Newbie

Registrován: 15.10.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 6 

Zatim jsem jeste netestoval. Delam jen predbezny pruzkum. Prihlasil jsem se vcera a hledam moznosti. Potrebuju si nekde pujcit vybaveni, abych videl co mam v okoli. Nevite o nejake moznosti, kde si pujcit vercajk?

Old Post 15.10.2003 v 17:23
korous je offline   Click Here to See the Profile for korous   Find more posts by korous   Click here to Send korous a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orpheus
Newbie

Registrován: 17.10.2003
Příspěvků: 14

AP v Jesenic Příspěvek č. 7 

Cus v Jesenici je AP od firmy UVT, ted jsem s nima neco resil, byli mi merit signal v Osnici, sice neco nasli, ale kdyz jsem pak prines antenu a tak, tak tam nic nechytam. takze ted o vikendu snad prijdou znovu a budeme hledat.
APcko maji na obecnaku. dalsi info dodam. Ale spis by me zajimalo AP nekde bud v Hrncirich, nebo na Mladikove. Mam 24ku sito, takze bych mel mit prijem v klidku.

Old Post 17.10.2003 v 13:17
Orpheus je offline   Click Here to See the Profile for Orpheus   Find more posts by Orpheus   Click here to Send Orpheus a Private Message   Click Here to Email Orpheus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AndreCK
Newbie

Registrován: 11.10.2003
Příspěvků: 2

Vestec AP Příspěvek č. 8 

Cus,
to AP ve Vestci by bodlo(treba by mohlo byt na ty vojensky antene u Vidensky:-). Jinak se o vikendu chystam testovat s IBM T40, tak dyztak dam vedet. "Love" na antenu by byly, problem je ze jsem WiFi "objevil" teprve pred dvema tydny a tak zatim sbiram info. Jo a taky mam doma linux server takze routovani by nebyl problem ...
(Node in planning - Vestec-AndreCK)

__________________

nekdy bych se mel na chvili zastavit a zacit myslet ...

Old Post 23.10.2003 v 21:45
AndreCK je offline   Click Here to See the Profile for AndreCK   Find more posts by AndreCK   Click here to Send AndreCK a Private Message   Click Here to Email AndreCK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akryx
Newbie

Registrován: 20.06.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 9 

Cau lidicky.
No v Osnici je podle stranek ET euroteli AP. To jen k Osnici.
Ja jsem jinak v Jesenici a mam domaciho Quada a s nim jsem tu zkousel a experimentoval co vidim. Je to:
wifi01.uvt.cz - 00:80:c8:17:3e:a1
net_vestec - 00:09:92:00:22:98
8aca64 - 00:02:2d:8a:ca:64
ECP - 02:ec:2c:ac:3e:c4
Chodovan ORiNOCO - 00:02:2d:2d:0e:e2
00:02:2d:52:91:b3
Kazdopadne mam vyhled od severu prez vychod az na jih, kde mam wifi.uvt.cz na primy dohled. Ty jsm pozval dom, zajimal jsem se co zmeri se sitem. Kolika dB bylo netusim,ale je to co maji vedle na baraku. Nas barak je asi o neco nizsi nez okolni, ale na strese jsem nebyl. Vedle sousedi jsou pripojeny snad na ten netel.cz, muzu overit a vedle maji barak pripojeny na wifi.uvt.cz, jak jsem psal o te antene.
Orpheus>Jak pises v Mladikove maji lidi sita namirena na Jiznak, ale nikoho tam neznam na koho by se dalo obratit.
Korous>muzu zajit k tobe, vzit ntbk a antenku a muzem skenovat, ale nekdo je i ve Vestci bliz, koukni na monitor.

Old Post 23.10.2003 v 22:38
akryx je offline   Click Here to See the Profile for akryx   Find more posts by akryx   Click here to Send akryx a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jklamo
Junior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 200

Příspěvek č. 10 

Old Post 24.10.2003 v 12:35
jklamo je offline   Click Here to See the Profile for jklamo   Find more posts by jklamo   Click here to Send jklamo a Private Message   Click Here to Email jklamo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orpheus
Newbie

Registrován: 17.10.2003
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 11 

jojo, UVT tam ma na Obecnaku AP. Pokud na ne uvidis, tak to zmerej naprosto v klidu. Ted jsem s nima zase mluvil, budou v Osnici delat AP, ke kterymu to budu mit asi 100 metru, takze bych to mel mit vyreseny. Jen holt mam na to ted malicko predimenzovanou antenu ;o))) ale co, treba to casem otocim nekam jinam a bude se hodit...

jklamo: jojo, uz jsem koukal, kde te najdu, jenze te nevidim pres oboru, respektive pruhonickej park :( aspon myslim. takze to ted stejne vezmu od nich a potom se uvidi,jak to pofrci dal.

Old Post 24.10.2003 v 13:16
Orpheus je offline   Click Here to See the Profile for Orpheus   Find more posts by Orpheus   Click here to Send Orpheus a Private Message   Click Here to Email Orpheus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
akryx
Newbie

Registrován: 20.06.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 12 

Orpheus:
Kdyz jsem se ptal jak jsou pripojeny (UVT), tak rikali, ze maji 2 mega do Vestce, tusim na netway.cz. Jednou jsem porovnaval ceny a byly na chlup stejne, ale ted na strankach netway.cz jsou na vyzadani. Co se zkusit s nimi dohodnout, at ti daj antenu na strechu, ze budes spravovat AP a trebas se na necem dohodnete

Old Post 24.10.2003 v 13:49
akryx je offline   Click Here to See the Profile for akryx   Find more posts by akryx   Click here to Send akryx a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orpheus
Newbie

Registrován: 17.10.2003
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 13 

sem jim to nabizel, ze tu klidne muzou mit AP, ze to neni problem. Problem je, ze nevidim na jejich AP, takze mi ji sem tezko muzou natahnout, ted bude o par baraku dal.

Pro me je vyhoda, ze se nemusim starat a taky kdyby tu meli AP a neco tu kleklo, tak se sem bud musej dostat voni, enbo bych sem musel jet ja... takhle je to vetsi klid pro me ;o)

Old Post 24.10.2003 v 21:12
Orpheus je offline   Click Here to See the Profile for Orpheus   Find more posts by Orpheus   Click here to Send Orpheus a Private Message   Click Here to Email Orpheus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orpheus
Newbie

Registrován: 17.10.2003
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 14 

Co jsem se bavil s Petrem Dvorekem (majitel UVT) tak prej maj lajnu zatim naprosto v klidu nevykrytou, takze muzou nabizet to co nabizej. Coz mi prijde slusny a v pohode. Takze az ji vykrytou mit budou, tak si budou resit svoji kapacitu, ale ja to budu mit porad nesdileny.

Docela me pobavilo, kdyz jsem dostal perd asi dvema mesicema do schranky letak od nejaky firmy z Rican, kde rikali, ze maj 100% pokryti prahy vychod a casti prahy zapad pomoci WiFi site... sem se moh potrhat smichy. Tak jsem tam volal a prej... hmm, Osnice... vidite na Cihelnu v dolnich Jircanech? a ja ze nevidim. Oni zase a do Rican nevidite, a ja zase ze nevidim, tak jeste rikal o 2 AP ktery jsou v teoretickym dosahu 10km a samozrejme nevidim ani jedno. Pak z nej vypadlo, ze kdyby to byla placka, tak to pokryty maj, ale ze kopce a podobny kraviny se nepocitaj

A chteli 2950,- za 128ku sdilenou 4 lidma... ftipny, ze?

Old Post 24.10.2003 v 21:17
Orpheus je offline   Click Here to See the Profile for Orpheus   Find more posts by Orpheus   Click here to Send Orpheus a Private Message   Click Here to Email Orpheus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AndreCK
Newbie

Registrován: 11.10.2003
Příspěvků: 2

signal ve Vestci Příspěvek č. 15 

Takze na strese chytam tohle:

ap301.netway.cz
net_vestec
bkvj

Jeste zkousim spojeni na eHAMnet01, v nejhorsim vezmu
64 (agregace 1:4) za 800 od netwaye
nevi nekdo kdo je net_vestec?

__________________

nekdy bych se mel na chvili zastavit a zacit myslet ...

Old Post 26.10.2003 v 13:37
AndreCK je offline   Click Here to See the Profile for AndreCK   Find more posts by AndreCK   Click here to Send AndreCK a Private Message   Click Here to Email AndreCK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orpheus
Newbie

Registrován: 17.10.2003
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 16 

Old Post 26.10.2003 v 22:46
Orpheus je offline   Click Here to See the Profile for Orpheus   Find more posts by Orpheus   Click here to Send Orpheus a Private Message   Click Here to Email Orpheus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:56.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz