CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha venkov & blízké okolí Prahy > Jesenice a okolí(Vestec, Zdiměřice,...)
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
lukasp
Junior Member

Registrován: 12.01.2004
Příspěvků: 182

Jesenice-počet lidí, kteří se by se rádi připojili Příspěvek č. 33 

Do toho threadu napište prosím vy, co chcete se připojit v Jesenici a popř. okolí. AP bude stát (tak na 99% bude) v lokalitě Jesenice Za Rybníkem 559, tj. nová výstavba za rybníkem . takže jsem na začátku Jesenice, takže na Kocandu, Zdiměřice a dál nevidím, ale dá se udělat link... Jestli budete mít nějaké dotazi nejlépe Icq nebo zprávou, popř. emajl.

__________________

BSD is for people who love Unix, Linux is for people who hate Windows...

JMNet - half-cloud Jesenice - 10.38.80.0/20

Old Post 27.09.2004 v 11:21
lukasp je offline   Click Here to See the Profile for lukasp   Find more posts by lukasp   Click here to Send lukasp a Private Message   Click Here to Email lukasp   Visit lukasp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Digletton
Junior Member

Registrován: 21.05.2003
Příspěvků: 274

ZdimĚŘice Příspěvek č. 34 

kdo by měl zájem o AP ve zdiměřicích at sem napišhe

Old Post 27.09.2004 v 13:06
Digletton je offline   Click Here to See the Profile for Digletton   Find more posts by Digletton   Click here to Send Digletton a Private Message     Visit Digletton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Digletton
Junior Member

Registrován: 21.05.2003
Příspěvků: 274

hm Příspěvek č. 35 

Ja zase planuji vystavbu v Jesenice - Zdimerice.. ulice se jmenuje: nejmenuje jde o novou zastavbu este se tam stavi vyhled na jizni mesto zdimerice coz je asi vse a jeste za nejakej ten rybnik.. zatim mam k dispozici xi626 antenu yagi 16 db a 10 metrovej pigtejl.. pokud se slozime a nekdo poskytne kompa tak bude stacit jen ten komp a jedna antena pac jednu xinu mam valejici se doma

Old Post 27.09.2004 v 13:15
Digletton je offline   Click Here to See the Profile for Digletton   Find more posts by Digletton   Click here to Send Digletton a Private Message     Visit Digletton's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasp
Junior Member

Registrován: 12.01.2004
Příspěvků: 182

Jesenice-počet lidí co by se rádi připojili Příspěvek č. 36 

Do toho threadu napište prosím vy, co chcete se připojit v Jesenici a popř. okolí. AP bude stát (tak na 99% bude) v lokalitě Jesenice Za Rybníkem 559, tj. nová výstavba za rybníkem . takže jsem na začátku Jesenice, takže na Kocandu, Zdiměřice a dál nevidím, ale dá se udělat link... Jestli budete mít nějaké dotazi nejlépe Icq nebo zprávou, popř. emajl. A popř. můžete napsat, ulici, kde bydlíte, teda pokud to není tajné.

__________________

BSD is for people who love Unix, Linux is for people who hate Windows...

JMNet - half-cloud Jesenice - 10.38.80.0/20

Old Post 29.09.2004 v 14:12
lukasp je offline   Click Here to See the Profile for lukasp   Find more posts by lukasp   Click here to Send lukasp a Private Message   Click Here to Email lukasp   Visit lukasp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Old Post 30.09.2004 11:25
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 37 
lukasp
Junior Member

Registrován: 12.01.2004
Příspěvků: 182

Příspěvek č. 38 

mno já bych ho i udělal, ale nějak mi to cpe místo udělání threadu příspěvek do tohodle, ale to neva, proto ty dva stejné příspěvky, a s tím AP už jen čekám kdy se připojí kámoš svou sestru, která bydlí Vestec-Vodárna, takže to bude tak na 99,999% jednu kartu už mám, ale rozhoduju se, jestli udělám taky APcko, to bude záviset na počtu lidí, kteří by chtěli... a internet je taky už vyřešenej, takže no problem... více info nebo konkrétní dotazy, viz. podpis...

__________________

BSD is for people who love Unix, Linux is for people who hate Windows...

JMNet - half-cloud Jesenice - 10.38.80.0/20

Old Post 30.09.2004 v 15:43
lukasp je offline   Click Here to See the Profile for lukasp   Find more posts by lukasp   Click here to Send lukasp a Private Message   Click Here to Email lukasp   Visit lukasp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Old Post 30.09.2004 21:34
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 39 
lukasp
Old Post 01.10.2004 10:15
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 40 
lukasp
Junior Member

Registrován: 12.01.2004
Příspěvků: 182

Příspěvek č. 41 

Nějak to tu umřelo, to ste už všichni z okolí Jesenice? btw: AP v Jesenici se trochu protáhne, protože než guli připojí sestru a hlavně až si na to najde čas, tak to bude dlouho trvat

__________________

BSD is for people who love Unix, Linux is for people who hate Windows...

JMNet - half-cloud Jesenice - 10.38.80.0/20

Old Post 10.10.2004 v 10:22
lukasp je offline   Click Here to See the Profile for lukasp   Find more posts by lukasp   Click here to Send lukasp a Private Message   Click Here to Email lukasp   Visit lukasp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jklamo
Junior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 200

Příspěvek č. 42 

Ja bych do toho za par mesicu taky sel (az bude stat budova, na kterou pripadne dam antenu . Ale mel bych zatim zajem jenom o czfree, o net zatim ne. I kdyz kdyby byla nejaka zajimava nabidka, mohl bych se poptat sousedu a udelat APcko.

Old Post 16.10.2004 v 17:06
jklamo je offline   Click Here to See the Profile for jklamo   Find more posts by jklamo   Click here to Send jklamo a Private Message   Click Here to Email jklamo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasp
Junior Member

Registrován: 12.01.2004
Příspěvků: 182

Příspěvek č. 43 

tak AP matt.jizak.czf (nebo jak se to guliho AP jmenuje) už funguje ale zatím se musí vychytat linka, a já to v Jesenici doufám přes další víkend nebo přes podzimní prázdniny taky stihnu, ale budu se snažit co nejdřív... Prosím zájemce pište mi do pošty (myslím PM).
Lukáš Pospíšil

__________________

BSD is for people who love Unix, Linux is for people who hate Windows...

JMNet - half-cloud Jesenice - 10.38.80.0/20

Old Post 17.10.2004 v 11:04
lukasp je offline   Click Here to See the Profile for lukasp   Find more posts by lukasp   Click here to Send lukasp a Private Message   Click Here to Email lukasp   Visit lukasp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benynka
Newbie

Registrován: 01.11.2004
Příspěvků: 1

Vestec - Remízek Příspěvek č. 44 

zdárek lidičky, zrovna jsem se nastěhovala do Vestce, K Remízku, tak jestli víte o nějakým uzlíku, šup sem s ním

Old Post 01.11.2004 v 15:03
benynka je offline   Click Here to See the Profile for benynka   Find more posts by benynka   Click here to Send benynka a Private Message   Click Here to Email benynka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 45 

Jo to jsi byla ty, co jsi mi volala na mobila
No ve Vestci ted vznika APcko Matt-Step, ale rychlost vystavby bude zaviset na financni pomoci (protoze zatim neni duvod delat z retranslace full AP). Pokud bys videla na Hrncire, muzes se zkusit pripojit na nas
Napis mi na ICQ 49857025

__________________

Old Post 01.11.2004 v 17:28
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukasp
Junior Member

Registrován: 12.01.2004
Příspěvků: 182

Příspěvek č. 46 

Mno mattstep běží a můžete se tam zkusit připojit, pač je zatím otevřenej. (ale na net se nedostanete, pro případný hekry ) a já budu stavět na začátku Jesenice, tj. v oblasti Jesenice-Za Rybníkem full AP a doufám, že se tam pár lidí připojí, zatím čekám, až mi natáhnou kabel pod střechou, ale jinak vše mám... bude tam všesměrová anténa Omni 8 db... tak zkuste tak za tejden až 14 dní...

__________________

BSD is for people who love Unix, Linux is for people who hate Windows...

JMNet - half-cloud Jesenice - 10.38.80.0/20

Old Post 08.11.2004 v 14:06
lukasp je offline   Click Here to See the Profile for lukasp   Find more posts by lukasp   Click here to Send lukasp a Private Message   Click Here to Email lukasp   Visit lukasp's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 47 

Dneska jsem vytahnul 19db antenu (lukasp koupil) na srechu a namiril na matt-step. Take ocekavame zlepseni signalu a propustnosti az na maximalni hodnoty

__________________

Old Post 08.11.2004 v 19:39
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Old Post 09.11.2004 16:03
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 48 
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:04.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz