CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > všesměrové antény
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 33 

Mno, aleo nabizi ty vsesmerovky za 800,-

Old Post 17.02.2003 v 20:29
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oto
Member

Registrován: 13.06.2002
Příspěvků: 332

Příspěvek č. 34 

Chtel bych se zeptat alea, jestli jsou ty vsesmerovky porad ke koupi.
A ostatnich, kdo si je koupili, jake maji zkusenosti - na jakou vzdalenost se pripojili klienti, jestli ji nekdo muze srovnat s jinymi 8db (jsou totiz vyrazne drazsi).

Aleo je pokud vim z Brna. Za jakych podminek se da antena objednat do Prahy ?

Diky

__________________

oto, oto@valek.net

Old Post 11.03.2003 v 17:03
oto je offline   Click Here to See the Profile for oto   Find more posts by oto   Click here to Send oto a Private Message   Click Here to Email oto     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 35 

Daji se u nej objednat... za 800,- + 90,- postovne...
Posilal mi maila se vsema podrobnostma a fotkama.. Kdyby to nekdo chtel vudet dejte vedet...

__________________

Old Post 11.03.2003 v 17:21
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleo
Newbie

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 63

Příspěvek č. 36 

Ještě jich pár mám, asi 8, snad by někdy koncem března měly být ještě další. Zkušenosti mám takové že jich přes 2 roky běhá hodně přes 100 u jisté státní organizace v Jihomoravském kraji a není problém. Vzálenost je diskutabilní, jeden člověk na Olomoucku s tím dělá proti směrovce 4,2 Km!!! Což není možné a nechce se mi tomu veřit, nicméně dodal souřadnice a je to tak, ovšem ve městě jsme měli potíž na 280 metrů ,a nechodilo to! Takže je opravdu těžké něco honotit, hodně záleží na zarušení kmitočtového segmentu. A aby to bylo fair, tak jsem použil heslo z teleshoppingu, když nebudete spokojeni , můžete ji vrátit, nikomu to nenutím, připadalo mi to za rozumnou cenu. Jinak pro jakékoliv info jsem k dispozici na tel. nebo mailu

Old Post 11.03.2003 v 17:26
aleo je offline   Click Here to See the Profile for aleo   Find more posts by aleo   Click here to Send aleo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleo
Newbie

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 63

Příspěvek č. 37 

Jooo, a ještě jsem nabízel 10 dB panelové antény, aby byla informace kompletní, za 915,-

Old Post 11.03.2003 v 17:28
aleo je offline   Click Here to See the Profile for aleo   Find more posts by aleo   Click here to Send aleo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 38 

Nejaky fotky tech panelovek??

Old Post 11.03.2003 v 19:02
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleo
Newbie

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 63

Příspěvek č. 39 

fotky jsou kousek zpátky v mém příspěvku "směrové antény" sem už to cpát nebudu

Old Post 12.03.2003 v 08:58
aleo je offline   Click Here to See the Profile for aleo   Find more posts by aleo   Click here to Send aleo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleo
Newbie

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 63

Příspěvek č. 40 

všem na které nezbylo, už zase mám ...

Old Post 27.03.2003 v 21:20
aleo je offline   Click Here to See the Profile for aleo   Find more posts by aleo   Click here to Send aleo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Burža
Newbie

Registrován: 16.12.2002
Příspěvků: 70

Příspěvek č. 41 

Musim rict, ze nam chodi vyborne. Spojeni v pohode i na cca 500-600m bez prime viditelnosti. Muzu doporucit. Za tu cenu to mate skoro zadarmo :-)))

Old Post 31.03.2003 v 06:55
Burža je offline   Click Here to See the Profile for Burža   Find more posts by Burža   Click here to Send Burža a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mike_starwalker
Newbie

Registrován: 03.04.2003
Příspěvků: 45

Příspěvek č. 42 

Chtěl bych se zeptat, jestli jsou ještě ty všesměrovky k mání. Jsem docela lama, takže mi odpus?te dotaz - jaký dosah by to mohlo mít v přímé viditelnosti (mínus nějaký ten strom) v pásmu nezarušeném žádnými jinými WiFi zařízeními? K koho kontaktovat v případě zájmu. Předem dík .

Old Post 05.04.2003 v 10:21
Mike_starwalker je offline   Click Here to See the Profile for Mike_starwalker   Find more posts by Mike_starwalker   Click here to Send Mike_starwalker a Private Message   Click Here to Email Mike_starwalker     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Mrtve uhle Příspěvek č. 43 

Ahoj,ja mam profi kupovano vsesmrovku od zcomax,ma asi 6db a je mozno se na ni pripojit az z druhyho konce prahy...
zjistil jsem,ze tahle i jine vsesmerovky maji tzv.mrtve uhle,prosteurcitym smerem je horsi signal.
Je neco podobneho zjisteno s touhle ádb antenou?Mel bych zajem min.o vyzkouseni...
djdodo
p.s.kdo vidite na vysilac na ladvi/na p.8.,tak se muze zkusit pripojit.viz.node djdodo

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 05.04.2003 v 11:56
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleo
Newbie

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 63

Příspěvek č. 44 

Old Post 05.04.2003 v 20:04
aleo je offline   Click Here to See the Profile for aleo   Find more posts by aleo   Click here to Send aleo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublos
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 120

Příspěvek č. 45 

Old Post 20.04.2003 v 01:30
bublos je offline   Click Here to See the Profile for bublos   Find more posts by bublos   Click here to Send bublos a Private Message   Click Here to Email bublos     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aleo
Newbie

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 63

Příspěvek č. 46 

pro všechny kteří se ptali na všesměrovky s vyšším ziskem, už jsou k dispozici 11 dB verze, vypadá stejně, jenom je cca 70 cm dlouhá

Old Post 04.05.2003 v 14:35
aleo je offline   Click Here to See the Profile for aleo   Find more posts by aleo   Click here to Send aleo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublos
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 120

Příspěvek č. 47 

Old Post 04.05.2003 v 14:44
bublos je offline   Click Here to See the Profile for bublos   Find more posts by bublos   Click here to Send bublos a Private Message   Click Here to Email bublos     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublos
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 120

Příspěvek č. 48 

Old Post 04.05.2003 v 15:20
bublos je offline   Click Here to See the Profile for bublos   Find more posts by bublos   Click here to Send bublos a Private Message   Click Here to Email bublos     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:56.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz