CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Severní Čechy > Česká Lípa
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
flying_fish
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 18

Česká Lípa Příspěvek č. 1 

Old Post 07.01.2003 v 12:57
flying_fish je offline   Click Here to See the Profile for flying_fish   Find more posts by flying_fish   Click here to Send flying_fish a Private Message   Click Here to Email flying_fish   Visit flying_fish's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flying_fish
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 18

Question Česká Lípa Příspěvek č. 2 

Z okna vidim velkou cast Ceske Lipy, nabizim i maly linuxovy server k pouziti, o vikendech i cast sveho pasma pripojeni k internetu - sam to vsak nerozjedu. Jakmile bude v CL prvni free AP, myslim, ze se pripoji vice lidi.

ff

Old Post 13.02.2003 v 08:07
flying_fish je offline   Click Here to See the Profile for flying_fish   Find more posts by flying_fish   Click here to Send flying_fish a Private Message   Click Here to Email flying_fish   Visit flying_fish's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaRacudakb
Newbie

Registrován: 14.04.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 3 

kamarad z lipy by mel zajem ale zalezelo by jaka sirka pasma...

Old Post 20.05.2003 v 15:54
BaRacudakb je offline   Click Here to See the Profile for BaRacudakb   Find more posts by BaRacudakb   Click here to Send BaRacudakb a Private Message   Click Here to Email BaRacudakb     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekket
Newbie

Registrován: 21.05.2003
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 4 

Old Post 21.05.2003 v 16:51
tekket je offline   Click Here to See the Profile for tekket   Find more posts by tekket   Click here to Send tekket a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zidane
Newbie

Registrován: 18.06.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 5 

__________________

Až tě život omrzí a stane se peklem, skoč po hlavě do hajzlu a přikrej se deklem :-)

Old Post 18.06.2003 v 16:29
Zidane je offline   Click Here to See the Profile for Zidane   Find more posts by Zidane   Click here to Send Zidane a Private Message   Click Here to Email Zidane     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flying_fish
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 18

Jak to dame dohromady? Příspěvek č. 6 

Ahoj,

diky za reakci, obcas pouzivam mail na centru, ted vsak pisu z pracovniho - ano, mas pravdu, jsem na Spicaku (jeden z nejvyssich domu), myslim, ze mame primou viditelnost, dnes si vezmu dalekohled a prubnu to.
Ze zoufalstvi jsem jiz zacal prodavat router, myslel jsem, ze se nikdo neozve. Do mailu Ti jeste posilam svoji rychlejsi adresu a telefon - meli bychom se sejit.

Zdar a silu!

Old Post 23.06.2003 v 14:56
flying_fish je offline   Click Here to See the Profile for flying_fish   Find more posts by flying_fish   Click here to Send flying_fish a Private Message   Click Here to Email flying_fish   Visit flying_fish's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zidane
Newbie

Registrován: 18.06.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 7 

Mě se ptej jak to dáme dohromady - já tu jsem novej a o fungování CZFREE nevím skoro nic, vlastně jen to že to je "sí? dělaná svépomocí mezi lidma" a třeba o tom, jak funguje spojení ven do netu, o spolehlivosti a rychlosti nevím taky skoro nic :-)

__________________

Až tě život omrzí a stane se peklem, skoč po hlavě do hajzlu a přikrej se deklem :-)

Old Post 23.06.2003 v 17:43
Zidane je offline   Click Here to See the Profile for Zidane   Find more posts by Zidane   Click here to Send Zidane a Private Message   Click Here to Email Zidane     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zidane
Newbie

Registrován: 18.06.2003
Příspěvků: 6

Pro Tekketa Příspěvek č. 8 

Spoj se s Flying Fishem a uvidíme co by dál :-) Mně se ozval, že je rád že někdo zareagoval, tak se mu kdyžtak ozvi taky, a? nás je víc a můžem se pokusit dačo vymyslet :-) Ve dvou lidech nevím jestli by to o něčem bylo :-) ale čím víc nás bude, tím líp :-)

__________________

Až tě život omrzí a stane se peklem, skoč po hlavě do hajzlu a přikrej se deklem :-)

Old Post 23.06.2003 v 17:47
Zidane je offline   Click Here to See the Profile for Zidane   Find more posts by Zidane   Click here to Send Zidane a Private Message   Click Here to Email Zidane     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Y2k]Trinit][
Junior Member

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 195

Příspěvek č. 9 

Nazdar vseci, jsem sice z Prahy, kde jiz delsi dobu jedu pres czfree. V Lipe bydli rodice a i ja tam travim pomerne dost casu, a tak bych podobnou vec rad poresil i tady, koukal jsem, ze nejakej mistni provider nabizi asi za 750,- ale 64kbit sdilene ..coz je dost soda :-(

__________________

=node karlos-orechovka=

Old Post 24.06.2003 v 14:15
[Y2k]Trinit][ je offline   Click Here to See the Profile for [Y2k]Trinit][   Find more posts by [Y2k]Trinit][   Click here to Send [Y2k]Trinit][ a Private Message   Click Here to Email [Y2k]Trinit][     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zidane
Newbie

Registrován: 18.06.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 10 

Trinit:

To bude pravděpodobně Alcomp, já osobně jedu přes CLNET, přes den tragédie - 40 kbps, ¨večer a v noci 128 kbps, což už je lepší, ale pořád si dokážu představit o mnoho lepší spojení, čili něco by se pořešit mohlo zkusit :-)

__________________

Až tě život omrzí a stane se peklem, skoč po hlavě do hajzlu a přikrej se deklem :-)

Old Post 24.06.2003 v 14:23
Zidane je offline   Click Here to See the Profile for Zidane   Find more posts by Zidane   Click here to Send Zidane a Private Message   Click Here to Email Zidane     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flying_fish
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 18

K tematu pripojeni v Ceske Lipe Příspěvek č. 11 

Ve sve pohnute minulosti jsem nejdrive byl ubohy modemar, pote na nejakou dobu iesdeenar, coz me vycerpalo.

"Objevil" jsem nekolik smutnych alternativ:

1. Contactel, cca 2.000,- / mesicne, 64 KB/s sdilene, ma to znamy a je to vhodne pro textove prohlizece :-/
2. Clnet - provider s omezenim rychlosti pres den, v noci snad na 128 KB/s sdilena za cca 1.000 - 1.500,- Kc / mesicne
3. Alcomp, zacina na 735,- Kc za sdilenou linku 128/64 KB/s, po dobrych referencich jsem se nechal pripojit, diky dalsim uzivatelum v panelaku pomerne levne. Chodi to pekne, lepe nez na ISDN pri obou kanalech (dvojnasobna platba telecomu), jenom ping je horsi
4. ADSL- pry na podzim a urcite na levacku od, pardon, telekomousu...

Ceny jsou orientacni, nechtelo se mi skakat na stranky provideru a presne opisovat, kdybych se seknul, opravte me.

Takze pokud se postarame, udelame to pro sebe a myslim, ze udelame jedine dobre.

flying_fish

Old Post 24.06.2003 v 16:10
flying_fish je offline   Click Here to See the Profile for flying_fish   Find more posts by flying_fish   Click here to Send flying_fish a Private Message   Click Here to Email flying_fish   Visit flying_fish's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Y2k]Trinit][
Junior Member

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 195

Příspěvek č. 12 

hmm diky za info, casem ..tzn. asi uz behem leta zacnu neco poresovat. V Praze mam nyni 128garant/az do 768kbit za 1000/mesic pres czfree. V Lipe se mi zatim zda asi nejlepsi ten Alcomp za 735 ..lepsi nez dratem do oka, tedy pokud se neobjevi neco vyhodnejsiho treba pres ceskolipskou czfree -teda jestli neco takoveho existuje

__________________

=node karlos-orechovka=

Old Post 24.06.2003 v 16:15
[Y2k]Trinit][ je offline   Click Here to See the Profile for [Y2k]Trinit][   Find more posts by [Y2k]Trinit][   Click here to Send [Y2k]Trinit][ a Private Message   Click Here to Email [Y2k]Trinit][     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zidane
Newbie

Registrován: 18.06.2003
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 13 

CLNET - rychlost přes den 40 kbps, od šesti nebo sedmi večer 128 kbps, cena 1000 Kč + 5% DPH :-)

Co se českolipské CZFREE týče, tak ta zatím, pokud vím, není, to se tu přávě teď řeší, na bližší info se ptejte FLYING FISHE :-) Pokud se domluvíme, můžeme společně czfree pořešit, vypadá to že nejvíc o tom ví FLYING FISH, takže s dotazy se obracejte na něho :-)

__________________

Až tě život omrzí a stane se peklem, skoč po hlavě do hajzlu a přikrej se deklem :-)

Old Post 24.06.2003 v 17:58
Zidane je offline   Click Here to See the Profile for Zidane   Find more posts by Zidane   Click here to Send Zidane a Private Message   Click Here to Email Zidane     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
michaels
Newbie

Registrován: 21.11.2002
Příspěvků: 1

Zkušnosti z Kladna Příspěvek č. 14 

Old Post 01.07.2003 v 08:24
michaels je offline   Click Here to See the Profile for michaels   Find more posts by michaels   Click here to Send michaels a Private Message     Visit michaels's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flying_fish
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 18

CL FREE NET Příspěvek č. 15 

Old Post 01.11.2003 v 17:47
flying_fish je offline   Click Here to See the Profile for flying_fish   Find more posts by flying_fish   Click here to Send flying_fish a Private Message   Click Here to Email flying_fish   Visit flying_fish's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karibik
Newbie

Registrován: 06.01.2004
Příspěvků: 1

Thumbs up Další zájemce Příspěvek č. 16 

Byl bych další teoretický zájemce. Bohužel moje znalosti o tomto tématu jsou značně omezené. Co se moji polohy týče, sídliště Lada.

Old Post 06.01.2004 v 14:52
karibik je offline   Click Here to See the Profile for karibik   Find more posts by karibik   Click here to Send karibik a Private Message   Click Here to Email karibik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:12.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz