CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > nemuze wifi gumovat bluetooth ???
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mixworx
Newbie

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 29

nemuze wifi gumovat bluetooth ??? Příspěvek č. 1 

ahoj,
nevim o bluetoothu zhola nic, zkusil jsem prohledat forum,
ale zadnou podobnou otazku jsem nenasel, pokud vim,
tak to taky jede v ""nasem"" pasmu ... muze mi to nekdo
objasnit ???

dik
Petr

__________________

mixworx node

Old Post 13.02.2003 v 21:19
mixworx je offline   Click Here to See the Profile for mixworx   Find more posts by mixworx   Click here to Send mixworx a Private Message   Click Here to Email mixworx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mixworx
Newbie

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 29

Příspěvek č. 2 

pochopitelne mam na mysli ruseni bluetoothu od wi-fi zarizeni ...

__________________

mixworx node

Old Post 13.02.2003 v 21:21
mixworx je offline   Click Here to See the Profile for mixworx   Find more posts by mixworx   Click here to Send mixworx a Private Message   Click Here to Email mixworx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
twolf
Newbie

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 3 

Rusit to jiste bude. V nedavne dobe jsem na to cetl jeden clanek a interference v pasmu 2.4 GHz je jednou z veci, se kterou se musi pocitat. Zatimco 802.11 protocol se zameruje na LAN a MAN, BlueTooth by rad (a asi bude) dominovat v PAN (Personal Area Network).
Tzn. ze pokud vam prijde nekdo do prace s walkmanem, ktery bude vybaven bezdratovymi sluchatky vyuzivajici technologii BlueTooth - je mozna nefunkcnost WiFi spojeni v dosahu BlueTooth (coz neni znacne, ale jednu mistnost by to mohlo odrovnat).

Old Post 18.02.2003 v 01:53
twolf je offline   Click Here to See the Profile for twolf   Find more posts by twolf   Click here to Send twolf a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mixworx
Newbie

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 29

ja to myslel spis obracene Příspěvek č. 4 

hmm, uz jsem si o bluetoothu taky neco pocetl a jestli to
aspon nejak chapu, tak on pouziva FHSS, takze by si mel
nejak umet najit misto, kde bude chodit, tim spis, ze je
pomalejsi - ale spis me slo o to, jestli proste 100mW WIFI
neprekrici daleko mensi vykon bluetoothu, resp. ho vylozene
nezahlti (jenze tim FHSS je asi dany, ze mu to az tak nevadi, co? ledaze by fakt vubec nebylo kde vysilat, coz je asi dost mala pravdepodobnost ...) je to tak a nebo inac ?

jo, cetl jsem uz spoustu clanku o tom, ze tohle JE docela
dost hustej problem, ale poradne jsem z nich nepobral PROC...

Petr

__________________

mixworx node

Old Post 18.02.2003 v 11:55
mixworx je offline   Click Here to See the Profile for mixworx   Find more posts by mixworx   Click here to Send mixworx a Private Message   Click Here to Email mixworx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mixworx
Newbie

Registrován: 20.01.2003
Příspěvků: 29

:-( Příspěvek č. 5 

my docela bez zkrupuli pouzivame wifi jako WAN, neni liz pravada?

__________________

mixworx node

Old Post 18.02.2003 v 11:57
mixworx je offline   Click Here to See the Profile for mixworx   Find more posts by mixworx   Click here to Send mixworx a Private Message   Click Here to Email mixworx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
twolf
Newbie

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 10

Smile aha Příspěvek č. 6 

Odpoved na otazku proc jsem take nenasel :-(. Byl to clanek o podpore vyvoje, rychlosti a moznostech (i v budoucnosti). Diky tomuto clanku jsem o BlueTooth stratil zajem :-), neb PAN & 1Mbps me nenadchnul (skoda). Pomrknu se po nejakych "white papers" napsanych o BlueTooth a dam vedet.

Ohledne WAN - ony jsou body spojeny skrze WiFi? napr. Olomouc a Praha? Ja jsem to shledal nemozne diky cteni IEEE 802.11b a "a" documentace - tam je to zamereno na 1000/250/50 mW pasma kde 1000 ma mit dobry ucinek pro MAN a zbytek pro LAN.

Old Post 18.02.2003 v 14:00
twolf je offline   Click Here to See the Profile for twolf   Find more posts by twolf   Click here to Send twolf a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
twolf
Newbie

Registrován: 18.02.2003
Příspěvků: 10

whooops Příspěvek č. 7 

v hlavni sekci jsem <nahodou> odeslal odpoved. Je to post s nazvem "aha" :-)

Old Post 18.02.2003 v 15:34
twolf je offline   Click Here to See the Profile for twolf   Find more posts by twolf   Click here to Send twolf a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kyncl
Newbie

Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 51

OK frekvence samozřejmě koliduje Příspěvek č. 8 

OK frekvence samozřejmě koliduje, nicméně z vlastní zkušenosti mohu potvrdit že to dohro funguje, na svém notebooku mám wifi a bluetooth dongle a oba mně fungovaly zároveň, bez nejmenších problémů.


Honza Kynčl

__________________

Honza Kynčl

Old Post 15.04.2003 v 09:39
kyncl je offline   Click Here to See the Profile for kyncl   Find more posts by kyncl   Click here to Send kyncl a Private Message     Visit kyncl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:05.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz