CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > (obsolete) Pripojovaci body v ramci Praha 4
« 45678910
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
libor
Senior Member
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 22.05.2002
Příspěvků: 726

Re: Re: Pripojeni na Heaven Příspěvek č. 145 

Old Post 09.01.2003 v 17:46
libor je offline   Click Here to See the Profile for libor   Find more posts by libor   Click here to Send libor a Private Message     Visit libor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duppy
Newbie

Registrován: 12.01.2003
Příspěvků: 6

Re: Zemepisna poloha Příspěvek č. 146 

__________________

Duppydup

Old Post 13.01.2003 v 13:07
Duppy je offline   Click Here to See the Profile for Duppy   Find more posts by Duppy   Click here to Send Duppy a Private Message   Click Here to Email Duppy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joe
Newbie

Registrován: 11.09.2002
Příspěvků: 19

Příspěvek č. 147 

Zdar, je tu nekdo, kdo je pripojenej na heaven nan kanal cislo 1 a v pohode chtya singal, ja ho nemohu chytnout, je to bez problemu? Diky.

__________________

-joe-

Old Post 13.01.2003 v 15:49
joe je offline   Click Here to See the Profile for joe   Find more posts by joe   Click here to Send joe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joe
Newbie

Registrován: 11.09.2002
Příspěvků: 19

Příspěvek č. 148 

Ahoj, vcera 16.01.2003 sem zkousel, jak z krizovaktu na budejarne, tak kus dal smerem na pankrac a stavalo se mi, ze se obcas zacinal na kanalu 1 neco chytat, ale tak na 2 sekudny mi to ukazalo ze je to spojeny, ani to nestihlo chytit IP z DHCP a pak to zase zbuchlo. Zvysovali jste vykon.
Jinak koukam, ze v tenhle casti fora to nejak umrelo, to jsem jediny kdo se chce pripojit na heaven na jeho vsesmerovku? Asi jo.

__________________

-joe-

Old Post 17.01.2003 v 08:28
joe je offline   Click Here to See the Profile for joe   Find more posts by joe   Click here to Send joe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oxley
Newbie

Registrován: 03.01.2003
Příspěvků: 66

Příspěvek č. 149 

__________________


Oxley

Old Post 17.01.2003 v 08:38
Oxley je offline   Click Here to See the Profile for Oxley   Find more posts by Oxley   Click here to Send Oxley a Private Message   Click Here to Email Oxley     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bob.p
Newbie

Registrován: 30.11.2002
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 150 

Old Post 17.01.2003 v 10:15
bob.p je offline   Click Here to See the Profile for bob.p   Find more posts by bob.p   Click here to Send bob.p a Private Message   Click Here to Email bob.p     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHF
Junior Member

Registrován: 09.12.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 151 

Old Post 17.01.2003 v 10:22
SHF je offline   Click Here to See the Profile for SHF   Find more posts by SHF   Click here to Send SHF a Private Message   Click Here to Email SHF   Visit SHF's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
libor
Senior Member
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 22.05.2002
Příspěvků: 726

Heaven: Viditelnost vsesmerovky Příspěvek č. 152 

Ahoj,

problem muze byt, ze ta antena je 44m nad terenem a je ve vertikalnim smeru docela smerova. To je chyba, kterou si nikdo z nas neuvedomil. Ona totiz podle vseho moc nesviti dolu. Honza Zeman rikal, ze na zemi by se dala chytit tak od 500m dal. Budem to resit asi sektorovkama s vetsim vertikalnim vyzarovacim uhlem sklonenyma trochu k zemi. Bohuzel v tuhle chvili nemuzem nic vic udelat.

Libor

Old Post 17.01.2003 v 17:04
libor je offline   Click Here to See the Profile for libor   Find more posts by libor   Click here to Send libor a Private Message     Visit libor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duppy
Newbie

Registrován: 12.01.2003
Příspěvků: 6

Kde presne uvidim na Heaven? Příspěvek č. 153 


Podle monitoru nedokazu najit Heaven, nemohli byste sem hodit nejakej malinkej popis toho mista nebo nejakej pohled (jestli se tam na ty fotce najdu) Moc by to bodlo, musim predsvedcit rodice na fin. spolupraci :-) Lukas

__________________

Duppydup

Old Post 17.01.2003 v 21:53
Duppy je offline   Click Here to See the Profile for Duppy   Find more posts by Duppy   Click here to Send Duppy a Private Message   Click Here to Email Duppy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 154 

Naposledy upravil dodo 03.02.2003 v 14:38

Old Post 18.01.2003 v 08:21
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
joe
Newbie

Registrován: 11.09.2002
Příspěvků: 19

vsesmerovka Příspěvek č. 155 

Tak jsme predevcirem s liborem s Honzou Zemanem a Dodem chytli signal od vsesmerovky. Probme byl pravdepodobne na me strane, za coz diky liboroviSignal jsme chytliz pizerky na krizovatce na budejarne, doma jsem ho jiz nechytl, az budu o vikendu zase doma, tak "skocim" na strechu, treaba tam budu mit signal, z okna sice vidim naanteny, ale je to takrikajic o fous.

P.S.: vsesmerovka je super. :-)

__________________

-joe-

Old Post 23.01.2003 v 23:53
joe je offline   Click Here to See the Profile for joe   Find more posts by joe   Click here to Send joe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Newbie

Registrován: 06.06.2002
Příspěvků: 63

HEAVEN Příspěvek č. 156 

Old Post 25.01.2003 v 01:45
shaman je offline   Click Here to See the Profile for shaman   Find more posts by shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Click Here to Email shaman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ECH
Newbie

Registrován: 26.01.2003
Příspěvků: 6

Question K2 Příspěvek č. 157 

Ahoj....jsem tu novej...a zatim jsem dost mimo. ALE: možná vidim na K2 (asi root) a je skoro nejblíž. Bydlim v Mojmírový 14 ve 4 patře. Určitě vidim na node a dle mapky jsem v dosahu i4. Otázka zní...co dál??

Old Post 26.01.2003 v 22:38
ECH je offline   Click Here to See the Profile for ECH   Find more posts by ECH   Click here to Send ECH a Private Message   Click Here to Email ECH     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Newbie

Registrován: 06.06.2002
Příspěvků: 63

zanes se do mapy Příspěvek č. 158 

Cau
Ne kazdy nosi v hlave seznam ulic, zanes prosim svuj node do mapy czfree.net/monitor
no a pak uvidime kde presne jsi a budeme treba vic vedet co s tebou.
Honza

Old Post 27.01.2003 v 00:13
shaman je offline   Click Here to See the Profile for shaman   Find more posts by shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Click Here to Email shaman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ECH
Newbie

Registrován: 26.01.2003
Příspěvků: 6

node Příspěvek č. 159 

Já ho tam mám, menuje se Mojmírova 14 - Nusle nebo hodně podobně....ale přiznám se...jsem z toho všeho trochu zmatenej....

Old Post 27.01.2003 v 17:48
ECH je offline   Click Here to See the Profile for ECH   Find more posts by ECH   Click here to Send ECH a Private Message   Click Here to Email ECH     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ECH
Newbie

Registrován: 26.01.2003
Příspěvků: 6

Oxley Příspěvek č. 160 

víš, že jsme v podstatě sousedi....mám to ktobě asi padesát metrů....Jestli se v tomhle všem vyznáš, nechceš se někdy sejít, a trochu mi to vysvětlit??

Old Post 27.01.2003 v 17:51
ECH je offline   Click Here to See the Profile for ECH   Find more posts by ECH   Click here to Send ECH a Private Message   Click Here to Email ECH     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:58.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 45678910  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz