CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Unixové Systémy > HELP: Linux a rozdeleni sdilene linky na “pasma“???
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Aldapo
Senior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 1018

HELP: Linux a rozdeleni sdilene linky na “pasma“??? Příspěvek č. 1 

Mám jeden dotaz,ohledně sdílené linky třeba pro příklad 256kB je sdíleno 10lidmi od ISP přes Wi-Fi….lze to udelat nejak “dynamicky“ ze pokud je tam 10lidi bude každý mít v DANOU chvili 25,6kB stim za nevadi,když nekomu jede třeba něco jako Download Akcelerator???Proste se “DYNAMICKY“ prideli pasmo rovne pro vsechny(ne natvrdo na celou dobu) a ve chvili kdy tam budou jen třeba 2 tak to pojede kazdemu rovne 128kB stim za když si jeden cte stranky na webu tak třeba druhy sosa 256kB,protože v dane vterine je prvni nepotrebuje??Prosim kdo ma stim zkusenosti reknete mi zdali je to mozne (s ISP by to slo vyridit) pokud to umi nejaky program na Linux RH8.Doufam ze jsem to dobře napsal jak jsem to myslel :-) .Dik moooc.

Old Post 26.02.2003 v 21:43
Aldapo je offline   Click Here to See the Profile for Aldapo   Find more posts by Aldapo   Click here to Send Aldapo a Private Message   Click Here to Email Aldapo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaclav.stepan
Junior Member

Registrován: 23.11.2002
Příspěvků: 113

RTFM? Příspěvek č. 2 

Old Post 26.02.2003 v 22:13
vaclav.stepan je offline   Click Here to See the Profile for vaclav.stepan   Find more posts by vaclav.stepan   Click here to Send vaclav.stepan a Private Message   Click Here to Email vaclav.stepan   Visit vaclav.stepan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:05.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz