CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Horní Roztyly
1234567 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mifi
Newbie

Registrován: 15.03.2003
Příspěvků: 41

AP Horní Roztyly Příspěvek č. 1 

Naposledy upravil mifi 08.01.2004 v 13:25

Old Post 16.03.2003 v 19:30
mifi je offline   Click Here to See the Profile for mifi   Find more posts by mifi   Click here to Send mifi a Private Message   Click Here to Email mifi   Visit mifi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duppy
Newbie

Registrován: 12.01.2003
Příspěvků: 6

Cool Příspěvek č. 2 

Vsem kolem sidlisti na Horních Roztylech:
Především Markete, Precekovi, Alpha Systems apod, domlouva se sraz pro vsechny, kteri by meli zajem spoluutvaret pripojeni od Heaven sem k nam. Budu se snazit v co nejblizsi dobe vas vsechny obeslat, ale kdyztak se vsichni snazte sledovat tenhle thread.
Duppy

__________________

Duppydup

Old Post 17.03.2003 v 13:19
Duppy je offline   Click Here to See the Profile for Duppy   Find more posts by Duppy   Click here to Send Duppy a Private Message   Click Here to Email Duppy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naf
Junior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 117

Příspěvek č. 3 

Cau,
node owner Markety jsem ja. Ale to nic nenaznacuje o nasem usporadani doma, ze ;-)
Jinak pro srazek jsem co nejdriv, at se nejak dohodneme a vytvori se hard jadro stavecu APcka.

Petr

Old Post 17.03.2003 v 17:37
naf je offline   Click Here to See the Profile for naf   Find more posts by naf   Click here to Send naf a Private Message   Click Here to Email naf   Visit naf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mifi
Newbie

Registrován: 15.03.2003
Příspěvků: 41

Příspěvek č. 4 

Super. Sraz bych rád stihnul do příští středy (26-3), pak na týden mizim. Zítra se jdu mrknout do alfawave, abych zkouk jakej maj hardware.

Michal

Old Post 17.03.2003 v 19:45
mifi je offline   Click Here to See the Profile for mifi   Find more posts by mifi   Click here to Send mifi a Private Message   Click Here to Email mifi   Visit mifi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mifi
Newbie

Registrován: 15.03.2003
Příspěvků: 41

Příspěvek č. 5 

Tak to vypadá, že na Roztylech jsme sami :-( nebo se k nám nikdo nehlásí...

Včera jsme obešli místa vhodná pro postavení AP a vybrali v Augustinový střechu, na kterou všichni vidíme. Doufám, že se Precek brzy ozve a pomůže nám přesvědčit místní samosprávu o nutnosti instalace antény na jejich střechu.

Michal

Old Post 19.03.2003 v 08:27
mifi je offline   Click Here to See the Profile for mifi   Find more posts by mifi   Click here to Send mifi a Private Message   Click Here to Email mifi   Visit mifi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
topic
Newbie

Registrován: 18.12.2002
Příspěvků: 99

Příspěvek č. 6 

Cau,

ja jsem sice z Chodova, ale myslim ze bych na vas mohl videt taky. V pripade, ze by jste meli zajem o dalsi spolupraci, takl muj node se jmenuje chodovnet a je to AP ve vystavbe. Myslim, ze bychom se meli dohodnout na dalsi spolupraci.

S Heavenem mam uz dohodu ze se na ne muzeme pripojit, a tak si myslim ze nejlepsi reseni pro cele jizni mesto bude pripojit nejprve vas, pak chodovnet a pres nej FCI (viz monitor). Puvodne jsme chteli pripojit rovnou FCI, ale byl by to dlouhy spoj ktery by byl financne narocny.

BTW V utery 25.3.2003 mame sraz v 18.45 na metru Opatov pred sbernou Sazky, jestli chcete, tak prijdte vsichni, budeme radi.

topic

__________________

Zachovejte paniku občané republiky

Old Post 19.03.2003 v 19:04
topic je offline   Click Here to See the Profile for topic   Find more posts by topic   Click here to Send topic a Private Message   Click Here to Email topic   Visit topic's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naf
Junior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 117

Good news Příspěvek č. 7 

Cau,
radi budeme vse koordinovat, nebot v jednote je sila, ze
Nicmene na jednu obzvlast dobrou zpravu teprve cekam. Uvidi se, jak se mifi pochlapil a jak je dobry v social engeneeringu
Co mifi, mas take dobre zpravy ?

Old Post 19.03.2003 v 20:25
naf je offline   Click Here to See the Profile for naf   Find more posts by naf   Click here to Send naf a Private Message   Click Here to Email naf   Visit naf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mifi
Newbie

Registrován: 15.03.2003
Příspěvků: 41

Příspěvek č. 8 

No já se sice pochlapil, ale Precek se ještě neozval.
Dávám mu ultimátum 48 hodin a pak dům vezmeme útokem (kde jsem to už slyšel... )

Na ten sraz určitě přijdu. Naf také, že mám pravdu?

Old Post 19.03.2003 v 21:26
mifi je offline   Click Here to See the Profile for mifi   Find more posts by mifi   Click here to Send mifi a Private Message   Click Here to Email mifi   Visit mifi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcgywer
Newbie

Registrován: 04.03.2003
Příspěvků: 50

Thumbs up Paráda ... Příspěvek č. 9 

Samovolně jsem se ujal vytvoření jakéhosi přehledu, nebo "prezenčky" potenciálních účastníků WIFI-slezu na Opatově dne 25.3.2003, takže se snažím průběžně informovat všechny kdo to tady čtou (specielně fórum Jižního města) o účasti jejich kolegů.

Jsem potěšen vaším zájmem o tento projekt a připisuji nezávazně-závazně další dva účastníky úterního srazu (naf, mifi).

Zatííím ahoj...
McGywer (node Medkova-McG)

Old Post 20.03.2003 v 07:22
mcgywer je offline   Click Here to See the Profile for mcgywer   Find more posts by mcgywer   Click here to Send mcgywer a Private Message   Click Here to Email mcgywer     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mifi
Newbie

Registrován: 15.03.2003
Příspěvků: 41

Příspěvek č. 10


Ledy prolomeny, kontakt s nodem U Chrpy navázán.

McGywere, Nafe, nemáte čas v sobotu večer? Node U Chrpy je velmi zaneprázdněn, mám s ním sraz v sobotu ohldedně technického provedení AP v jeho domě. Kdybyste se mohli zůčastnit tohoto minisrazu, byl bych rád, jinak budu vše tlumočit v úterý na Opatově.

Na obrázku je vidět umístění nodu U Chrpy. Jestliže se nopodaří přesvědčit samosprávu domu a nepovolí umístit anténu na střechu, pak bude na balkóně. Ideální by ovšem byla ta střecha, co vám mám povídat...

Naposledy upravil mifi 20.03.2003 v 08:34

Old Post 20.03.2003 v 08:30
mifi je offline Click Here to See the Profile for mifi Click here to Send mifi a Private Message Click Here to Email mifi Visit mifi's homepage! Find more posts by mifi Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
naf
Junior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 117

Minisrazek v sobotu Příspěvek č. 11 

Cus, no tak cas nemam, vyhroti se to presne tak jak jsem nechtel, protoze v sobotu mame velkou prestavbu na Petrinach, takze se pozenu prez celou Prahu, ale samozrejme prijedu
Ber prosim trochu ohled na stav meho TODO listu
Kdyz tak me prosim jeste v sobotu prozvon mobilem.
S ucasti v utery taky pocitam.

Old Post 20.03.2003 v 13:43
naf je offline   Click Here to See the Profile for naf   Find more posts by naf   Click here to Send naf a Private Message   Click Here to Email naf   Visit naf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mifi
Newbie

Registrován: 15.03.2003
Příspěvků: 41

Příspěvek č. 12 

Promiň, ale na rozdíl od tebe ještě žádný AP nemám a to mě žene dopředu

Mimochodem musím využít toho, že Precek zatím komunikuje. Tvůj TODO list pochopitelně akceptuju, jen trochu urychluju

Old Post 20.03.2003 v 13:53
mifi je offline   Click Here to See the Profile for mifi   Find more posts by mifi   Click here to Send mifi a Private Message   Click Here to Email mifi   Visit mifi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcgywer
Newbie

Registrován: 04.03.2003
Příspěvků: 50

Aj ta krajta... Příspěvek č. 13 

Je mi líto, ale já bohužel v sobotu absolutly nemohu. Budu od pátku do neděle mimo Prahu a nechce se mi sem vracet (benzín, čas a tak). Velmi rád si však vše vyposlechnu v úterý....
Třeba se to povede příště...

Zatim
McGywer

Old Post 20.03.2003 v 14:14
mcgywer je offline   Click Here to See the Profile for mcgywer   Find more posts by mcgywer   Click here to Send mcgywer a Private Message   Click Here to Email mcgywer     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mifi
Newbie

Registrován: 15.03.2003
Příspěvků: 41

Příspěvek č. 14 

Zkusil sem pozvat Topica. Ještě nereagoval.

Old Post 20.03.2003 v 14:20
mifi je offline   Click Here to See the Profile for mifi   Find more posts by mifi   Click here to Send mifi a Private Message   Click Here to Email mifi   Visit mifi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcgywer
Newbie

Registrován: 04.03.2003
Příspěvků: 50

Příspěvek č. 15 

Teď nejspíš ještě někde lítá. Na inet leze spíše až po večerech. Vydrž a kdyby do zítra nebyla odezva, tak mu brnknu a? se ti ozve.
McGywer

Old Post 20.03.2003 v 14:28
mcgywer je offline   Click Here to See the Profile for mcgywer   Find more posts by mcgywer   Click here to Send mcgywer a Private Message   Click Here to Email mcgywer     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirev
Newbie

Registrován: 29.03.2003
Příspěvků: 3

Exclamation Příspěvek č. 16 

halooo bydlim v 10 patre v Hrudickove na roztylech a vubec nechapu co se tady deje, najde si na me negdo cas na osobni konzultaci moc diky. Mirek 603928949, nebo mejl.

Old Post 29.03.2003 v 18:02
mirev je offline   Click Here to See the Profile for mirev   Find more posts by mirev   Click here to Send mirev a Private Message   Click Here to Email mirev     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:43.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz