CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 10 > Vršovice
12345678910111213 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
dstyle
Newbie

Registrován: 29.07.2002
Příspěvků: 5

Smile Příspěvek č. 97 

a ty na ne vidis z vrsovic? nejses nahodoy kostelnik z kostela na cechovem namesti?

Old Post 10.10.2002 v 23:36
dstyle je offline   Click Here to See the Profile for dstyle   Find more posts by dstyle   Click here to Send dstyle a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jbohac
Team Leader

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 329

Příspěvek č. 98 

Ne, ne. Ani jedno ;-)

Old Post 10.10.2002 v 23:54
jbohac je offline   Click Here to See the Profile for jbohac   Find more posts by jbohac     Click Here to Email jbohac   Visit jbohac's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BazMyslik
Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 347

Příspěvek č. 99 

__________________

BazMyslik

Old Post 11.10.2002 v 00:18
BazMyslik je offline   Click Here to See the Profile for BazMyslik   Find more posts by BazMyslik   Click here to Send BazMyslik a Private Message   Click Here to Email BazMyslik   Visit BazMyslik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cool
Newbie

Registrován: 15.10.2002
Příspěvků: 39

Smile Příspěvek č. 100 

Zdravim všechny, myšlenka czfree.net mě připadá COOL a tak se budu snažit rozšířit sí? o jeden přípojný bod ve Vršovicích. Na sever jsem pro Žižkov moc utopenej, ale snad to pujde přes Pangrác. Ještě dneska vylezu na střechu a pozjiš?uju jak jsem na tom s výhledem.

__________________

Martin

Old Post 15.10.2002 v 10:42
Cool je offline   Click Here to See the Profile for Cool   Find more posts by Cool   Click here to Send Cool a Private Message   Click Here to Email Cool     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honza
Newbie

Registrován: 31.05.2002
Příspěvků: 7

novy bod v Krymske Příspěvek č. 101 

Ahoj, pridal jsem do mapy novy bod.
Bydlim v Krymske ulici, jestli vite kde je zatavka tram. Krymska, tak asi 20m pod ni.
Viditelnost zatim neznam, ale vylezu na strechu a podivam se. Fotky potom budou umistene na honza.greep.cz/czfree.
Mel bych ale videl na bod LC.

Honza

__________________

Honza

Old Post 16.10.2002 v 12:02
honza je offline   Click Here to See the Profile for honza   Find more posts by honza   Click here to Send honza a Private Message   Click Here to Email honza   Visit honza's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazekv
Newbie

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 102 

To je super. Nevim, jestli na me uvidis. Ale v Krymske bydli kamaradi, presne na rohu Krymska/Kosicka. Uz se tady ptali (uzivatel pyta).

Bydlim v Samove, dole za potokem. Uvidime, co nafotis.

Vasek

Old Post 16.10.2002 v 12:19
blazekv je offline   Click Here to See the Profile for blazekv   Find more posts by blazekv   Click here to Send blazekv a Private Message   Click Here to Email blazekv     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honza
Newbie

Registrován: 31.05.2002
Příspěvků: 7

fotky Příspěvek č. 103 

Ok, nafotim zitra, behem pristiho tydne bych to snad mel mit.
Kazdopadne dam jeste vedet.

Honza

__________________

Honza

Old Post 16.10.2002 v 12:28
honza je offline   Click Here to See the Profile for honza   Find more posts by honza   Click here to Send honza a Private Message   Click Here to Email honza   Visit honza's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyta
Newbie

Registrován: 27.08.2002
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 104 

Ahoj,

ted jsem se na to dival a mam trochu obavy - jsem zvedav jak budou vypadat ty fotky ...

Pyta

Old Post 16.10.2002 v 21:22
pyta je offline   Click Here to See the Profile for pyta   Find more posts by pyta   Click here to Send pyta a Private Message   Click Here to Email pyta   Visit pyta's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honza
Newbie

Registrován: 31.05.2002
Příspěvků: 7

fotky Příspěvek č. 105 

Ahoj, tak fotky budou o neco pozdeji, nejak jsem nepocital s tim, ze budu muset schanet klice na pudu.
Tak snad po vikendu..

__________________

Honza

Old Post 17.10.2002 v 19:05
honza je offline   Click Here to See the Profile for honza   Find more posts by honza   Click here to Send honza a Private Message   Click Here to Email honza   Visit honza's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Empe
Newbie

Registrován: 19.10.2002
Příspěvků: 31

Příspěvek č. 106 

Ahoj,

jsem tu novy, takze jsem se nemohl zucastnit schuzky, kde bych se asi vse dozvedel, ale takhle bych se alespon rad na par veci zeptal.
V jakem stadiu je momentalne ralizace AP napojeneho na czfree v nasi lokalite a zminovaneho 1 Mbps pripojeni k Netu? Ktery node bude AP?
Kolik treba planujete prispevek na nekoho, kdo se chce jen pripojit?
Jake jsou podminky pripojeni, minimalni prenosova rychlost koncoveho nodu k AP, atd.?
Pokud bych mel viditelnost (coz zatim nevim, musim vlezt na strechu, zapatrat a nafotit to), muzu se na vas napojit a vybudovat vlatni AP?
Dokazal by me nekdo z mistnich pomoci s Linuxem, jinak k HW mam pomerne slusny pristup.

Diky za odpoved, zatim.
Petr

Old Post 23.10.2002 v 23:18
Empe je offline   Click Here to See the Profile for Empe   Find more posts by Empe   Click here to Send Empe a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BazMyslik
Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 347

jsem tu novy Příspěvek č. 107 

__________________

BazMyslik

Old Post 24.10.2002 v 07:33
BazMyslik je offline   Click Here to See the Profile for BazMyslik   Find more posts by BazMyslik   Click here to Send BazMyslik a Private Message   Click Here to Email BazMyslik   Visit BazMyslik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saidlm
Junior Member

Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 110

Příspěvek č. 108 

Zdravim,
oznamuji vyznamne pokroky :-)))

1) Je postaveny a odzkouseny router, ktery jiz v soucasne dobe bezi v testovacim provozu na pude
2) Byl otestovany pokusny spoj mezi jiz instalovanou moji smerovou antenou a budovou Sitelu, vse dopadlo vyborne.
3) Jiz mam na stole pripravenou vsesmerovou antenu a u kolegy 10 m AirComu. Instalace vsesmerove anteny probehne nejpozdeji o vikendu a bude spusten testovaci provoz AP pro zde diskutovanou oblast.
4) Ve velice kratke dobe bude zprovoznen i link na CeCOM.

Martin

Old Post 05.11.2002 v 21:54
saidlm je offline   Click Here to See the Profile for saidlm   Find more posts by saidlm   Click here to Send saidlm a Private Message   Click Here to Email saidlm   Visit saidlm's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nightmare
Newbie

Registrován: 16.08.2002
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 109 

Zdravim,
bydlim na Bohdalci, Výstupní ul., uplne nahore, dolu na Vrsovice bych mel videt, hodim se do mapy a behem tydne snad dorucim i fotky. Zajimalo by me jak to pokracuje, nemel sem bohuzel moc casu, ted uz to snad bude lepsi.

Nightmare

Old Post 06.11.2002 v 08:25
Nightmare je offline   Click Here to See the Profile for Nightmare   Find more posts by Nightmare   Click here to Send Nightmare a Private Message   Click Here to Email Nightmare     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BazMyslik
Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 347

Bohdalec Příspěvek č. 110 

__________________

BazMyslik

Old Post 06.11.2002 v 09:07
BazMyslik je offline   Click Here to See the Profile for BazMyslik   Find more posts by BazMyslik   Click here to Send BazMyslik a Private Message   Click Here to Email BazMyslik   Visit BazMyslik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozanek
Junior Member

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 125

Unhappy jak udělat připojení Příspěvek č. 111 

Ahoj moc se v tom nevyznám bydlím v charkovské ulici u moskevské praha 10 chtěl byt také todle připojení ale nevím jak do toho pls poradte mi na email kozanek@lam.cz díky

Old Post 10.11.2002 v 19:54
kozanek je offline   Click Here to See the Profile for kozanek   Find more posts by kozanek   Click here to Send kozanek a Private Message   Click Here to Email kozanek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KaoS
Newbie

Registrován: 09.11.2002
Příspěvků: 2

Novacek :) Příspěvek č. 112 

Zdravim,
Vcera jsem objevil tyto stranky a bydlim ve vrsovicich, v ulici slovinska (17) tedy nad kostelem a pod kodanskou, ale jsem uplny novacek docela bych uvital, kdyby me nekdo dal nejake informace o tom, jak to u nas ve vrsovicich zatim vypada, kontakt na me je:

kaos@xenogens.com
ICQ: 59747101

PS.: bydlim az v SUTERENU!

__________________

Jakub Cerny

Old Post 11.11.2002 v 12:18
KaoS je offline   Click Here to See the Profile for KaoS   Find more posts by KaoS   Click here to Send KaoS a Private Message   Click Here to Email KaoS   Visit KaoS's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:19.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910111213 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz