CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Michle
12345678
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Ike
Newbie

Registrován: 08.08.2002
Příspěvků: 21

Provereni viditelnosti Příspěvek č. 49 

Ahoj Blesku, jenom bleskem : mas-li moznost vyfoceni, rad bych ji nekdy o vikendu (a peknem pocasi) vyuzil. Jeste vice by me zajimalo, v kterem z tech vezaku jses, abych vedel, zda na tebe vidim (na nektery z tech panelaku v zapoli totiz vidim a na nektery ne, jsem trochu utopenej v puli kopce).

Kontakt dle profilu anebo o par stranek v tomto threadu drive.

Diky
Ike

Old Post 28.11.2002 v 17:41
Ike je offline   Click Here to See the Profile for Ike   Find more posts by Ike   Click here to Send Ike a Private Message   Click Here to Email Ike   Visit Ike's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blesk
Newbie

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 9

Re: provereni viditelnosti Příspěvek č. 50 

Old Post 29.11.2002 v 14:24
Blesk je offline   Click Here to See the Profile for Blesk   Find more posts by Blesk   Click here to Send Blesk a Private Message   Click Here to Email Blesk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Julian
Junior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 220

User is Mapper

Příspěvek č. 51 

Zdravíčko neměl by nikdo námitek abych se taky připojil?

koukám se na monitor a leo, blesk, janme, 001Hunter a já jsme fakt blyzoučko - nespravila by to všesměrovka?

v jakém stavu je vubec budovani infrastruktury michle NET?

nestalo by za to se sejit?

Old Post 30.11.2002 v 01:06
Julian je offline   Click Here to See the Profile for Julian   Find more posts by Julian         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ike
Newbie

Registrován: 08.08.2002
Příspěvků: 21

uz je nas tu docela hodne (Michle Net) Příspěvek č. 52 

Nějak nám to spí.
Co se děje s heaven ?

Ike

Old Post 30.11.2002 v 16:21
Ike je offline   Click Here to See the Profile for Ike   Find more posts by Ike   Click here to Send Ike a Private Message   Click Here to Email Ike   Visit Ike's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Příspěvek č. 53 

No jak kde . Já pořád jednám s družstvem. Doufám že konečně ve středu teda řeknou co mají v úmyslu - jít s komerční firmou za 6000 měsíčně nebo se mnout přes TGN za cca 1000. Kartu jednu mam, takze aspon prozatim jsem shopnej testovat spojeni.
Jinak sem nekde cetl ve foru, ze heaven taky trochu bojuje s druzstvem o budovani AP na strese, ale presne informace nemam. Muzes zkusit kontaktovat jzemana. PRo me je tedka taky pomerne nadejne pripojeni pres i4-port, ktery ma primou viditelnost na TGN (ja sem teda Czfree.TGN co je na konci nuselaku chytil taky ale na poradnej spoj by to asi nestacilo i kdyz se smerovkama..). Takze teoreticky jestli zacnu stavet AP tak bych mohl mit jisteni z obou stran (heaven, i4-port).

Old Post 30.11.2002 v 17:19
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Julian
Junior Member

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 220

User is Mapper

KDE se plánuje AP Příspěvek č. 54 

Kdepak plánujete vytvořit AP? - jaká je z něj vyditelnost směr ke nně tz. RIK, BLESK, JanMe, 001Hunter?
A plánovaný výkon - dosah sign?

Old Post 02.12.2002 v 15:04
Julian je offline   Click Here to See the Profile for Julian   Find more posts by Julian         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blesk
Newbie

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 9

Zalezi na tom jak se domluvime Příspěvek č. 55 

Kde bude AP zalezi na domluve....... Lounstar navrhoval Leose, coz si myslim ze je rozumny protoze se tim pokryjou i kluci dole v kopci......na ty bych asi urcite nevidel.......foto brzo umistim na nejakej web. dale to zavisi na koho se budeme propojivat....jestli na haeven nebo na nekoho jinyho (primo TG). Chce se to kazdopadne poradne domluvit. Souhlasim s Lounstarem, ze by jsme meli nejdriv vytvorit nasi vlastni sit MichleNet a pak se propojit k netu podle toho jake se budou jevit podminky. Jinak odeme je videt na Haeven, Libora, myslim ze i na Rika(Julian).....ze strechy by mohlo byt videt i na TG a Vinohrady (Jap)....to teprv budu overovat a zkouset opatrne pruchodnost ve druzstvu.

pro Lounstar:.........porad nevim kde jsi .....na monitoru te nevidim...napis alespon adresu(s popisnym).....my by jsme te tam mohli nekdo pichnout)

pro Ike: vikendy jsou jasna vec,ale je treba se domluvit.....dostatecne predem.....kselb@seznam.cz 776048512

Old Post 02.12.2002 v 17:02
Blesk je offline   Click Here to See the Profile for Blesk   Find more posts by Blesk   Click here to Send Blesk a Private Message   Click Here to Email Blesk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Re: KDE se plánuje AP Příspěvek č. 56 

Old Post 02.12.2002 v 21:04
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
001Hunter
Newbie

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 3

Talking Souhlas, at uz to lítá :)) Příspěvek č. 57 

Zdravim všechny co sou z Michle,
dik Julianovi, že se o nás taky zmínil. V Michli to nakej AP opravdu chce. Jeste sem si nestih procist celou diskuzy, ale vypada to ze Leos asi nema finance...
Mohli bychom se treba na to nejak slozit, nebo tak, aby se to nak zbudovalo. Lidi kteri umej nastavit LINUX sou tedka k mani, takze to by snad problem nebyl. Zalezi na tom kdo vsechno vidi na Lea - nejvic zalezi na nem - jestli s tim bude souhlasit.
Ja osobne mam pocit na Lea vidim normalne z okna, takze bych ani nemusel lizt na strechu.
Az budu mit vic casu, tak se aktivneji zapojim do diskuze, treba o vikendu. Taky bychom nekdy mohli dat ten sraz - cas mam prevazne pres vikend nebo v odpolednich hodinak po 16:00.
Muzete mi psat na ICQ 101279498 nebo mobil +420737300040

Tak vzhuru na AP!

Zdenek Divoky alias nod P4-Michle-001 alias 001Hunter......

__________________

Zdravi

Zdenek Divoky alias 001Hunter

Old Post 02.12.2002 v 21:42
001Hunter je offline   Click Here to See the Profile for 001Hunter   Find more posts by 001Hunter   Click here to Send 001Hunter a Private Message   Click Here to Email 001Hunter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blesk
Newbie

Registrován: 27.11.2002
Příspěvků: 9

Jak to vypada s i4-potrt Příspěvek č. 58 

Old Post 09.12.2002 v 12:20
Blesk je offline   Click Here to See the Profile for Blesk   Find more posts by Blesk   Click here to Send Blesk a Private Message   Click Here to Email Blesk     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
libor
Senior Member
zastupce cloudu 10.23


Registrován: 22.05.2002
Příspěvků: 726

Heaven - status Příspěvek č. 59 

Chtel bych lehce okomentovat dotazy, ktere jsem tu zaslechl.
AP Heaven je v dokoncovaci fazi. Chce to dat antenu na strechu (drzak je jiz na miste) a nakonfigurovat server, coz by mela byt otazka kratkeho casu.

Old Post 09.12.2002 v 12:46
libor je offline   Click Here to See the Profile for libor   Find more posts by libor   Click here to Send libor a Private Message     Visit libor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lounstar
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 19

odpoved Příspěvek č. 60 

Tak lidi, ja se uz nekolik mesicu snazim pridat svuj nod do mapy, ale porad se mi to nedari, proste se mi tam zadne add point nikdy neobjevi. Je to cele takove nic moc. Jinak ja bydlim hned ve vedlejsim panelaku nez Leos ( V zapoli 32), takze pokud nekdo muze, tak mne tam prihodte. Ja jsem uvazoval ze take vytvorim AP, ale protoze nebydlim v hornich patrech, tak nevim jak by to dopadlo se strechou, asi se budu muset teda spravce zeptat, jestli by to bylo mozne. Takze muj AP by mel antenu za oknem a tim smerem vidim na Budejovickou, k vysilaci Zizkov a castecne smerem na Kacerov, pokryti by se asi muselo vyzkouset. Taky s nejvetsi pravdepodobnosti muzu nabidnout starsi PC k AP pokud by byl nekde na strese. zatim se mejte

Old Post 09.12.2002 v 13:23
Lounstar je offline   Click Here to See the Profile for Lounstar   Find more posts by Lounstar   Click here to Send Lounstar a Private Message   Click Here to Email Lounstar     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Re: Jak to vypada s i4-potrt Příspěvek č. 61 

__________________

rušivý Element (v pásmu 2.4GHz)

Old Post 09.12.2002 v 13:24
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lounstar
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 19

Zelezo Příspěvek č. 62 

Taky jsem se chtel zeptat, jakou Wi-Fi kartu si chcete poridit, ja asi objednam tu od i4 (ZI-626), je to neco kolem 2500 bez dane a da se tam nastavovat vysilaci vykon a spousta dalsiho (podle mne je dost dobra), akorat nevim jakou antenu, v tomhle jsem uplny zacatecnik, nastesti muj kamarad se instalaci vsech moznych anten zivi a tak mi prislibil pomoc :-)))

Old Post 10.12.2002 v 08:19
Lounstar je offline   Click Here to See the Profile for Lounstar   Find more posts by Lounstar   Click here to Send Lounstar a Private Message   Click Here to Email Lounstar     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Příspěvek č. 63 

XI626 mam taky (regulace jede sqele), pak mam od lazna objednanou jednu coniferku a pak mam jeste jednu coniferku doma (jo a pak mam samozrejme tu antenku k XI626 ). Jeste nemam vsesmerovky, ale jak jsem psal, tak dokud nebudu vedet jiste co se tu bude dit, tak bych nerad utracel za neco co pak akorat tak muzu prodat...

__________________

rušivý Element (v pásmu 2.4GHz)

Old Post 10.12.2002 v 19:02
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

bod heaven na budějovické Příspěvek č. 64 

Old Post 14.12.2002 v 18:20
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:47.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz