CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Liberec > WiFi Liberec
12345678 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Wasik
Newbie

Registrován: 29.09.2002
Příspěvků: 28

Linux Příspěvek č. 17 

Kdybyste těch linuxovejch guru neměli dost tak já se taky hlásim

Old Post 04.10.2002 v 18:09
Wasik je offline   Click Here to See the Profile for Wasik   Find more posts by Wasik   Click here to Send Wasik a Private Message   Click Here to Email Wasik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ManBold
Newbie

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1

WiFi Václavice Příspěvek č. 18 

Já bych taky měl zájem,ale je otázka zda dosáhnu až do Liberce.

__________________

Snad to vyjde

Old Post 05.10.2002 v 00:00
ManBold je offline   Click Here to See the Profile for ManBold   Find more posts by ManBold   Click here to Send ManBold a Private Message   Click Here to Email ManBold     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
veldrane
Newbie

Registrován: 09.10.2002
Příspěvků: 2

Wink Linux Příspěvek č. 19 

I ja se hlasim ;-)

__________________

Veldrane

Old Post 09.10.2002 v 08:09
veldrane je offline   Click Here to See the Profile for veldrane   Find more posts by veldrane   Click here to Send veldrane a Private Message     Visit veldrane's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Pavlovice Příspěvek č. 20 

Ja muzu poskytnou AP v Pavlovicich pod hokejkou, muzu to hodit az na strechu. Linux neni zadnej problem, mam i volnej pocitac. Docela me zajima Ronja, protoze i dost bastlim chtel bych to zkusit. Neni tu nekdo dalsi kdo by mel zajem?

Old Post 11.10.2002 v 08:26
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptica
Newbie

Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2

Ruprechtice Příspěvek č. 21 

Old Post 11.10.2002 v 23:44
ptica je offline   Click Here to See the Profile for ptica   Find more posts by ptica   Click here to Send ptica a Private Message   Click Here to Email ptica     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikex
Newbie

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 3

KOLEJE Příspěvek č. 22 

Old Post 12.10.2002 v 09:49
Mikex je offline   Click Here to See the Profile for Mikex   Find more posts by Mikex   Click here to Send Mikex a Private Message   Click Here to Email Mikex     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marlo
Newbie

Registrován: 20.10.2002
Příspěvků: 82

Vápenka ! Příspěvek č. 23 

__________________

FreeNet Liberec !!!

Old Post 21.10.2002 v 00:13
Marlo je offline   Click Here to See the Profile for Marlo   Find more posts by Marlo   Click here to Send Marlo a Private Message   Click Here to Email Marlo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
emis
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 1

Ronja v Doubí Příspěvek č. 24 

Bydlím v Doubí a rád bych zkusil Ronju. Bohužel mezi mnou a kámošem je panelák, tak bych potřeboval ještě nějakou spojku. :-) Z Doubí by se sí? mohla klidně rozvinout dál. Pro upřesnění bydlím v ulici Kaplického.

Old Post 22.10.2002 v 11:37
emis je offline   Click Here to See the Profile for emis   Find more posts by emis   Click here to Send emis a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valy
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 16

Poskytnu Internet Příspěvek č. 25 

Tagze dysponuju pripojenim na internet rychlosti 64kbps. Bydlim na kunraticky. Doma mi ve skrini bezi linux server. pripojen jsem pres kontaktel mikrovlnkou. Nemam omezeni toku dat. KDOKOLIV SE PREZE MNE MUZE PRIPOJIT. Zdarma poskytnu veskere sve know-how a kapacitu serveru. Bohuzel, momentalne jsem ABSOLUTNE SVORC, tagze nemuzu investovat do budovani site. Bohuzel, jsem na dost nahowno miste, tagze z jiz jmenovanych lokalit, ze kterych by se uzivatele chteli pripojit mam primou vyditelnost pouze na wolkerak :(( Moje mikrovlnka je nasmerovana na Horskou tridu na objekt hluchonemych (?nemuze to delat bordel? je to zhruba stejnym smerem...). Navrhuju sraz nekde v hospode, kde bychom se dohodli co a jak. Myslim, ze kdyz se ode mne dotahne net na wolkerak, tak je temer vyhrano Za vyhrazenou 64kbps bez limitu platim 3150 Kc mesicne, 2 sousedi, kteri jsou pripojeni preze mne mi prispivaji 500 Kc mesicne (kazdy). Pokud by se naslo par dalsich lidi, kteri by pristupovali preze mne, tak by se dala konektivita aspon o neconavysit... Pokud je tu nekdo z kunraticky, tak by se dala vybudovat sit napriklad pomoci Ronji (levnejsi), ale jak pisu... momentalne nemam ani korunu, kterou bych do tohomohl investovat. Vsechno ostatni neni problem

Old Post 22.10.2002 v 15:38
valy je offline   Click Here to See the Profile for valy   Find more posts by valy   Click here to Send valy a Private Message   Click Here to Email valy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marlo
Newbie

Registrován: 20.10.2002
Příspěvků: 82

Question Tak CO ? Půjdem do toho :o) ? Příspěvek č. 26 

Zdravim Vsechny příznivce a zájemce o vytvoření sítě v Liberci a mněl bych tedy dotaz jestli se o to tedy pokusíme ! ??? Mám takový dojem ze by to stálo za to !!
Tak tedy kdo z Liberce o tom aspoň velice silně uvažujete tak se tady ozvěte !!! A zkusíme něco vymyslet, chtělo by to tu rozvést aspoň trochu živější diskuzi !!!!
p.s - řekněte o tomto Fóru i svým známým z Liberce kteří by mohli být třeba aspoň v budoucnu potencionálními zájemci o toto propojení resp. také připojení k Netu !!!

__________________

FreeNet Liberec !!!

Old Post 24.10.2002 v 00:18
Marlo je offline   Click Here to See the Profile for Marlo   Find more posts by Marlo   Click here to Send Marlo a Private Message   Click Here to Email Marlo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LioNS
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 35

Exclamation Olaaaa Příspěvek č. 27 

Old Post 24.10.2002 v 21:47
LioNS je offline   Click Here to See the Profile for LioNS   Find more posts by LioNS   Click here to Send LioNS a Private Message   Click Here to Email LioNS     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikex
Newbie

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 3

mapka Příspěvek č. 28 

Old Post 25.10.2002 v 00:39
Mikex je offline   Click Here to See the Profile for Mikex   Find more posts by Mikex   Click here to Send Mikex a Private Message   Click Here to Email Mikex     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LioNS
Newbie

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 35

Vyborne Příspěvek č. 29 

Jo to vypada spracovatelne .. diky moc.
Sajtu skusim vyrobit do konce podzimnich prazdnin.

BTW: co myslite .. propujcili by nam subdomenu ?
"http://liberec.czfree.net" by bylo hezci nez adresa, kterou mohu osobne nabidnout =o)

Old Post 25.10.2002 v 00:55
LioNS je offline   Click Here to See the Profile for LioNS   Find more posts by LioNS   Click here to Send LioNS a Private Message   Click Here to Email LioNS     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marlo
Newbie

Registrován: 20.10.2002
Příspěvků: 82

Re: Vyborne Příspěvek č. 30 

__________________

FreeNet Liberec !!!

Old Post 25.10.2002 v 01:56
Marlo je offline   Click Here to See the Profile for Marlo   Find more posts by Marlo   Click here to Send Marlo a Private Message   Click Here to Email Marlo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikex
Newbie

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 3

net z koleji Příspěvek č. 31 

No bylo by to urcite super, ale co nevidet by me asi odpojili, jelikoz je to akademicka sit a pokud k ni poskytnu pristup nekomu kdo neni z TUL, tak mam utrum. Kazdopadne koleje jsou dobrej zachytnej bod a soupnout sem antenu neni az zas tak velkej problem.

Old Post 25.10.2002 v 08:18
Mikex je offline   Click Here to See the Profile for Mikex   Find more posts by Mikex   Click here to Send Mikex a Private Message   Click Here to Email Mikex     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
valy
Newbie

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 16

re: net z koleji Příspěvek č. 32 

na koleje mam primou viditelnost... a je to par metru, takze by stacili i mensi anteny. ale na ronju uz to asi neni :( a kdyz tak vo tom premejslim, tak by nebyl problem, pripojit cely koleje do tyhle metropolitni site, akorat by stacilo zafirewallovat pristup do akademicky site pro uzivatele metropolitni site a razem je pripojenejch nejakejch par desitek kompu....

Old Post 25.10.2002 v 08:58
valy je offline   Click Here to See the Profile for valy   Find more posts by valy   Click here to Send valy a Private Message   Click Here to Email valy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:39.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz