CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Východní Čechy > CZFree v Litomyšli alias RebelNeT .......... :)
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
koyot
Newbie

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 17

Exclamation CZFree v Litomyšli alias RebelNeT .......... :) Příspěvek č. 1 

Nevim jak vás, ale mě zdejší provideři inetu dost točí. Internet jsem si asi jak par dalšich pořizoval hlavně na hraní her po mistní siti,(je to zdarma ale blokli to tak, že se hrat už neda.... ........5MB soubor se po siti posila 0,5 hodiny, prostě hruza.....jestli se najde par dalšich blaznu, co maj na to prachy a chut, rad bych tu rozjel vlastní Wi-Fi sí? ala CZFee, protože jejich idea se mi fakt zamlouvá.......jsem z Tomíčkovy ulice, nejvyšší bod....Mám výhled z baráku na celý Kom.Náměstí(všechny panelaky) a asi 1/4 Smetanova náměstí .... kdo by měl zajem, at se mi ozve, ...... uvital bych nějakýho linuxaka co by mi pomoh to rozjet, pokud budou na to samozrejmě lidi..... Ted jdu tvořit special page na tohle tema, tak sem pak dam link.....
Doufám, že se mi ozve co nejvic lidi, at to ma cenu.....cim vic lidi=>tim levnější internet....a o to jde asi všem........

To je na uvod asi všechno......očekávám reakce.....

Koyot

Old Post 29.03.2003 v 15:47
koyot je offline   Click Here to See the Profile for koyot   Find more posts by koyot   Click here to Send koyot a Private Message   Click Here to Email koyot   Visit koyot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koyot
Newbie

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 17

Talking Tak web je na světě...... Příspěvek č. 2 

Naposledy upravil koyot 30.03.2003 v 21:32

Old Post 30.03.2003 v 21:27
koyot je offline   Click Here to See the Profile for koyot   Find more posts by koyot   Click here to Send koyot a Private Message   Click Here to Email koyot   Visit koyot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koyot
Newbie

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 17

Angry Ach jooo............ Příspěvek č. 3 

...tak koukám, pořád nic.......... nezájem......... trochu deptající.... ........

Old Post 01.04.2003 v 23:48
koyot je offline   Click Here to See the Profile for koyot   Find more posts by koyot   Click here to Send koyot a Private Message   Click Here to Email koyot   Visit koyot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koyot
Newbie

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 17

.....stále nic.......... Příspěvek č. 4 

..........tedy koukám....stále při stejném........ :(

Old Post 04.04.2003 v 16:35
koyot je offline   Click Here to See the Profile for koyot   Find more posts by koyot   Click here to Send koyot a Private Message   Click Here to Email koyot   Visit koyot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koyot
Newbie

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 17

..... ach jo podruhé....... Příspěvek č. 5 

.no jsem si myslel, že zájem bude větší,........... no nechávám tuto doskuzi otevřenou....... poštu vybírám 3*týdně.........

Naposledy upravil koyot 10.04.2003 v 21:53

Old Post 10.04.2003 v 21:43
koyot je offline   Click Here to See the Profile for koyot   Find more posts by koyot   Click here to Send koyot a Private Message   Click Here to Email koyot   Visit koyot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koyot
Newbie

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 17

Konečně! Příspěvek č. 6 

Old Post 09.02.2004 v 22:14
koyot je offline   Click Here to See the Profile for koyot   Find more posts by koyot   Click here to Send koyot a Private Message   Click Here to Email koyot   Visit koyot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kiwwik
Newbie

Registrován: 27.04.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 7 

no jsem tu....a poslal jsem ti maila

Old Post 09.02.2004 v 22:24
kiwwik je offline   Click Here to See the Profile for kiwwik   Find more posts by kiwwik   Click here to Send kiwwik a Private Message   Click Here to Email kiwwik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koyot
Newbie

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 17

Rebelnet ............... revival :))) Příspěvek č. 8 

Old Post 11.02.2004 v 21:12
koyot je offline   Click Here to See the Profile for koyot   Find more posts by koyot   Click here to Send koyot a Private Message   Click Here to Email koyot   Visit koyot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koyot
Newbie

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 17

Dotazy Příspěvek č. 9 

Old Post 11.02.2004 v 23:09
koyot je offline   Click Here to See the Profile for koyot   Find more posts by koyot   Click here to Send koyot a Private Message   Click Here to Email koyot   Visit koyot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kiwwik
Newbie

Registrován: 27.04.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 10 

tak jsem tedka lez po strese a vazne to nepujde....asi sto metru od baraku je smerem na Litomysl hradba stromu a mezi nima ani jedno volny mistecko...kdyby tam nebyly, urcite bych na ten panelak videl, vcera jsem sel kolem nej a je fakt hodne vysoko, takze nebejt tech stromu, tak je to v suchu...bohuzel tady v Osiku mame asi smulu....neznam nikoho (krome souseda), kdo by do toho sel....no jinak z Litomysle by do toho jeste par lidi mozna slo (vim o trech)...
Ja mam ale bohuzel smulu...leda by se to podarilo dostat na Pohodli, tam vidim celkem dobre.

no tak sem delal druhej pruzkum....s dalekohledem...vsimnul jsem si mezi vetvema toho kominu co je u sbernyho dvora (nad tim panelakem) a vidim ho temer celej takze nekde tam by mel bejt videt i ten panelak, kterej bohuzel nevidim...a az naroste listi tak neuvidim ani ten komin.....

Old Post 12.02.2004 v 15:18
kiwwik je offline   Click Here to See the Profile for kiwwik   Find more posts by kiwwik   Click here to Send kiwwik a Private Message   Click Here to Email kiwwik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koyot
Newbie

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 17

Osik Příspěvek č. 11 

No počkej až jestli to tu nejdřív rozjedem, pak zkusíme poslat signál skrz ty stromy, ale za nic neručím :( signal muže i zmizet....... :( nejlíp kdybys viděl na levej roh paneláku na balkon v posledním patře. Když vydržíš, tak za tebou zajedem, vime kde hledat Ale jak říkám, až bude jistý, že to vubec bude realizovatelný, ta naše sit, zatim to vypadá bledě, Fortech má prý všechno obsazený, a do toho Coma, no to se ale musí všechno ověřit. Snad dopadne tenhle víkend nějaký měření, jaká je vůbec situace. Takže nám všichni držte palce, at se do tech kanálů vejdem .........

Old Post 12.02.2004 v 16:03
koyot je offline   Click Here to See the Profile for koyot   Find more posts by koyot   Click here to Send koyot a Private Message   Click Here to Email koyot   Visit koyot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koyot
Newbie

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 17

Další členi....... Příspěvek č. 12 

Jo , samozřejmě těm lidem, co znáš,o nás řekni
Jinak dnes jsem se byl dívat u Vesyho a vidí na mě teda jen tak tak, ale vidí.
Co se Morpha týče, tak na nej vidim snad taky, jen nevim, přesně kde bydlí, který okno má. Vím jen že ve 4 patře krajního panelaju(naproti pensionu) ale víc nic. Jsou tam ale někde stromy:(

Old Post 12.02.2004 v 16:12
koyot je offline   Click Here to See the Profile for koyot   Find more posts by koyot   Click here to Send koyot a Private Message   Click Here to Email koyot   Visit koyot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kiwwik
Newbie

Registrován: 27.04.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 13 

s tim merenim fakt nevim...je to tak na 4km a pres husty stromy...to myslim nepujde, mozna tak, kdyby to bylo bliz Litomysli...ale takhle:(

Old Post 12.02.2004 v 16:35
kiwwik je offline   Click Here to See the Profile for kiwwik   Find more posts by kiwwik   Click here to Send kiwwik a Private Message   Click Here to Email kiwwik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koyot
Newbie

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 17

Přesměrování Příspěvek č. 14 

Old Post 12.02.2004 v 18:24
koyot je offline   Click Here to See the Profile for koyot   Find more posts by koyot   Click here to Send koyot a Private Message   Click Here to Email koyot   Visit koyot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Y.ves
Newbie

Registrován: 12.02.2004
Příspěvků: 1

Thumbs up Příspěvek č. 15 

Hned jaxe dovíš výsledky měření tak je chci mít! Věřim že to poběží... Jinak sme v ***** S tim linuxem se nějak porvem, ale ty kanály ...

Old Post 12.02.2004 v 20:45
Y.ves je offline   Click Here to See the Profile for Y.ves   Find more posts by Y.ves   Click here to Send Y.ves a Private Message   Click Here to Email Y.ves   Visit Y.ves's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koyot
Newbie

Registrován: 27.03.2003
Příspěvků: 17

Meření Příspěvek č. 16 

Takže v pátek probehlo měrění a zjistili jsme že je tu dost plno :( je obsazených 9 kanalů a v provozu je 16 AP. Dnes jsem se dozvedel, že Fortech valí na plney výkon WI-FI což je 11Mbps a tak nevim jestli spuštením našich AP nezpůsobíme menší křečovitý výpadek celé Litomyšli No oni se kdyžtak ozvou. Pak je tu další skutečnost, že pokud se nám nepodaří rozjet APčka(zatim 2) do příští středy, tak se sem stěhuje další provider Netu. A to tu už bude uplně přecpany. Ne že by nebyla konkurence zdravá, ale kam by jsme pak šli my? Komerce patří do placenýho pásma a nam at nechají volný pasmo:( Bohužel takhle to v tomto státě chodí.
Jako pozitivní bod bych dal to že se nam podařilo sehnat hrubý HW na APčka. Chybí už jen jeden wawelan. Chulit doufám zprovozí svýho Edimaxe v PCI jako AP a druhý AP bude u Mitrexe(wawelan pokud ho splasime) jinak by se musel koupit už XI626 do PCI. Antény se pokusim vyrobit sám. Zkusmo zatim jeden Trell a když se osvedčí, tak i druhý, popř. Trelldvojče. Pro začátek by to mohlo stačit, alespon na testy.
Jo a když to vyjde, tak jedu já a Fidel do CZfree na zkušenou To jen tak naokraj.
Až bude neco noveho zase se ozvu.

Naposledy upravil koyot 18.02.2004 v 01:15

Old Post 18.02.2004 v 01:12
koyot je offline   Click Here to See the Profile for koyot   Find more posts by koyot   Click here to Send koyot a Private Message   Click Here to Email koyot   Visit koyot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:48.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz