CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ústředna > Připevnění antény
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
rojicek
Junior Member

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 186

Připevnění antény Příspěvek č. 1 

Ač jsem prošel snad většinu CZFree.net nikde jsem nenašel žádnou diskuzi jak fyzicky připevnit anténu ke stožáru, k nějaké zdi ... prošel jsem nějaké obchody a nikde jsem vhodný kus železa nenašel, svařovat se mi to příliš nechce ... nemáte někdo nějaký tip kde koupit trubku s patkou (aby šla připevnit ke zdi) na kterou půjde dát anténa a se kterou půjde natáčet (měnit azimut; elevace je v pohodě)? dík

Old Post 31.03.2003 v 10:35
rojicek je pryč   Click Here to See the Profile for rojicek   Find more posts by rojicek   Click here to Send rojicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libor Pětroš
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 60

Re: Připevnění antény Příspěvek č. 2 

__________________

Pluralitas non est ponenda sine neccesitate

Old Post 31.03.2003 v 12:49
Libor Pětroš je offline   Click Here to See the Profile for Libor Pětroš   Find more posts by Libor Pětroš   Click here to Send Libor Pětroš a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rojicek
Junior Member

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 186

Příspěvek č. 3 

no ja potrebuji antenu prisroubovat ke zdi; mam na strese strojovnu vytahu, k ji chci pridelat. Davat tam jeste stozar je zbytecne slozite

Old Post 31.03.2003 v 12:59
rojicek je pryč   Click Here to See the Profile for rojicek   Find more posts by rojicek   Click here to Send rojicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libor Pětroš
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 60

Příspěvek č. 4 

__________________

Pluralitas non est ponenda sine neccesitate

Old Post 31.03.2003 v 13:22
Libor Pětroš je offline   Click Here to See the Profile for Libor Pětroš   Find more posts by Libor Pětroš   Click here to Send Libor Pětroš a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rojicek
Junior Member

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 186

Příspěvek č. 5 

ja uz prosel Hornbach nahoru a dolu
nikde jsem ale nevidel nic v cem by se dala antena dale natacet (azimut) - podivam se v zelezarstvi co je to ta AB spojka, idealni by bylo horizontalni rameno na kloubu utazene nejakym sroubem, u steny potom nejaka klasicka patka na 4 vruty do zdi (hmozdinky)

Old Post 31.03.2003 v 13:29
rojicek je pryč   Click Here to See the Profile for rojicek   Find more posts by rojicek   Click here to Send rojicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libor Pětroš
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 60

Příspěvek č. 6 

__________________

Pluralitas non est ponenda sine neccesitate

Old Post 31.03.2003 v 14:06
Libor Pětroš je offline   Click Here to See the Profile for Libor Pětroš   Find more posts by Libor Pětroš   Click here to Send Libor Pětroš a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rojicek
Junior Member

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 186

Příspěvek č. 7 

jo, tomu rozumim, to by urcite stacilo. Ja mam ale zatim pujcenou normalni antenu, ktera se pripevnuje 2 pulkulatymi objimkami na nejakou kulatou tyc - a az ji vratim, tak si urcite chci koupit taky nejakou rozumnou antenu - na vlastni vyrobu jsem prilis liny/nemehlo/zaneprazdneny (teda doufam, ze i ostatni profi anteny se pripevnuji podobne)
Signal sice mam dost dobry (jede mi to i na tu malou antenku, ktera se dodava s XI626 kartou), akorat se na vyrobu anteny necitim - a tady maji vsichni dost svoji prace, nez aby se zabyvali moji antenou

Old Post 31.03.2003 v 14:17
rojicek je pryč   Click Here to See the Profile for rojicek   Find more posts by rojicek   Click here to Send rojicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inzenyr
Senior Member

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 620

Příspěvek č. 8 

__________________

32kBit linka mi staci, pokud nemusim stahovat 95% textu, ktery ma nulovou informacni hodnotu.

Old Post 31.03.2003 v 22:41
inzenyr je offline   Click Here to See the Profile for inzenyr   Find more posts by inzenyr   Click here to Send inzenyr a Private Message     Visit inzenyr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rojicek
Junior Member

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 186

Příspěvek č. 9 

diky za tip; pokud budou na Ferimexu cenu rozumne, tak fakt by se tam neco dalo poridit (vc anteny). I kdyz teda zadny drzak nema kloub (treba se sroubem), tj po namontovani anteny se s ni bude dat otacet pouze v jednom smeru; idealni by bylo mit moznost s ni tocit obemi smery (jeste jsem pres noc vymyslel takovy jednoduchy bazmek z jeklu, akorat v Praze zase nemam prehled, kde se da koupit zelezo)

Old Post 01.04.2003 v 08:46
rojicek je pryč   Click Here to See the Profile for rojicek   Find more posts by rojicek   Click here to Send rojicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PavelS
Newbie

Registrován: 14.05.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 10 

Old Post 01.04.2003 v 08:57
PavelS je offline   Click Here to See the Profile for PavelS   Find more posts by PavelS   Click here to Send PavelS a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rojicek
Junior Member

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 186

Příspěvek č. 11 

Feronu znam (i kdyz ne v Praze) - akorat jsem tam nakupoval (nebo nekdo znamy) vzdycky aspon metrak zeleza treba na sklenik, nejak me nenapadlo tam zajit treba jenom pro metr jeklu - ale pokud maji maloobchod, tak by na to mohli byt nejak zarizeni. diky

Old Post 01.04.2003 v 09:03
rojicek je pryč   Click Here to See the Profile for rojicek   Find more posts by rojicek   Click here to Send rojicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PavelS
Newbie

Registrován: 14.05.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 12 

Ve Ferone v Holesovicich uriznou klidne i 30 cm profilu (i kdyz to jsem kupoval hlinikove profily).
Pavel

Old Post 01.04.2003 v 09:50
PavelS je offline   Click Here to See the Profile for PavelS   Find more posts by PavelS   Click here to Send PavelS a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imperator
Newbie

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 13 

jestli jsi z Prahy, tak v Lidické ulici je obchod se sat/tv technikou a drzaku tam maji opravdu spousty.
Ruzne na komin, na zed atd

__________________

imperator/ZAP-02

Old Post 01.04.2003 v 10:22
imperator je offline   Click Here to See the Profile for imperator   Find more posts by imperator   Click here to Send imperator a Private Message   Click Here to Email imperator   Visit imperator's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

Příspěvek č. 14 

No mel jsem podobny problem. V ulici Zateckych , blizko metra Vysehrad v Praze, je jeden obchod, kde se primo specializujou na tyhle drzaky - maloobchod, velkoobchod. Koupil jsem takovy ty trojuhlenikove drzaky s dirou pro tyc 2 ks, a uz je tam 4 metrovej stozarek... :-))

Maj samozrejme i cokoli dalsiho. Jak se ta firma menuje ted po ruce nemam. Muzu dopsat. Ceny normalni.
Bauhaus, Obi a jim podobni - nema smysl ani zkouset, bud nic, nebo predrazene...
U.

Old Post 01.04.2003 v 16:18
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rojicek
Junior Member

Registrován: 06.01.2003
Příspěvků: 186

Příspěvek č. 15 

Diky vsem za rady, ted uz to snad nejak dam dohromady, urcite bych chtel mit moznost otacet antenou vsemi smery (protoze v dohledne dobe se budu potrebovat otocit na jiny AP a nechtel bych znovu vrtat). Ted uz snad konecne budu moc odnest router z obyvaku na strechu, uz mi ten kraval zacina vadit

Old Post 01.04.2003 v 16:28
rojicek je pryč   Click Here to See the Profile for rojicek   Find more posts by rojicek   Click here to Send rojicek a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inzenyr
Senior Member

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 620

Příspěvek č. 16 

__________________

32kBit linka mi staci, pokud nemusim stahovat 95% textu, ktery ma nulovou informacni hodnotu.

Old Post 01.04.2003 v 17:50
inzenyr je offline   Click Here to See the Profile for inzenyr   Find more posts by inzenyr   Click here to Send inzenyr a Private Message     Visit inzenyr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:11.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz