CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 1 > Praha 1 - nezařazené
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
xjirj18
Newbie

Registrován: 19.01.2003
Příspěvků: 1

Praha 1, Soukenická 14 Příspěvek č. 1 

Soukenická 14
Praha 1


Šestipatrový dům ční nad ostatními domy v okolí, takže vidím na vechny světové strany. Namátkou:

Letná - Belveder, ZŠ Fr. Křížka
Žižkov - Žižka a jeho kůň
Střechy Obecního domu a okolních budov
střecha Bílé labutě
...

Nevím přesně, co je nutné pro připojení udělat.
Pokud je nutné ještě něco doplnit, tak jsem vždy připraven.

S díky

Jan Jirsa

Old Post 19.01.2003 v 22:39
xjirj18 je offline   Click Here to See the Profile for xjirj18   Find more posts by xjirj18   Click here to Send xjirj18 a Private Message   Click Here to Email xjirj18     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
magda
Newbie

Registrován: 25.02.2003
Příspěvků: 1

pripojeni na Praze 1 Příspěvek č. 2 

cau.
bydlim na Praze 1 (Perlova ulice )a chtela bych se zapojit do vaseho projektu. Bohuzel nemam v teto oblasti zadne zkusenosti, takze potrebuju pomoc nekoho zasveceneho.
muzete mi teda, prosim, nekdo rict jak zacit, popripade jestli je nekdo kdo taky bydli na Praze 1 a muzu ho kontaktovat?
diky, magda

Old Post 25.02.2003 v 12:36
magda je offline   Click Here to See the Profile for magda   Find more posts by magda   Click here to Send magda a Private Message   Click Here to Email magda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaclav.stepan
Junior Member

Registrován: 23.11.2002
Příspěvků: 113

Příspěvek č. 3 

Ahoj,

nejblizsi node najdes pres ,,monitor'' --- hadam, ze bude
v Melantrichove (spravuje ho simlike). Podivej se do sekce FAQ --- je tam takove uvodni cteni o tom co a jak.

Vaclav Stepan

Old Post 26.02.2003 v 22:24
vaclav.stepan je offline   Click Here to See the Profile for vaclav.stepan   Find more posts by vaclav.stepan   Click here to Send vaclav.stepan a Private Message   Click Here to Email vaclav.stepan   Visit vaclav.stepan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nicsambi
Newbie

Registrován: 22.01.2003
Příspěvků: 1

připojení na Praha 1/senovazne nam. Příspěvek č. 4 

Dobrý den,
mám silný signál a potřebuji připojení na Senovazne nam.
Pomoc me!
Dekuj

Old Post 10.04.2003 v 13:45
nicsambi je offline   Click Here to See the Profile for nicsambi   Find more posts by nicsambi   Click here to Send nicsambi a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WFalcon
Newbie

Registrován: 18.04.2003
Příspěvků: 2

Praha 1, Pštrossova Příspěvek č. 5 

Bydlí někdo v Pštrossově či blízkém okolí směrem od řeky s rozumným připojením, o které by se za rozdělení nákladů byl ochoten podělit?

Old Post 18.04.2003 v 09:05
WFalcon je offline   Click Here to See the Profile for WFalcon   Find more posts by WFalcon   Click here to Send WFalcon a Private Message   Click Here to Email WFalcon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejva
Newbie

Registrován: 03.06.2003
Příspěvků: 1

Praha 1 - Truhlářská Příspěvek č. 6 

Old Post 10.06.2003 v 15:57
dejva je offline   Click Here to See the Profile for dejva   Find more posts by dejva   Click here to Send dejva a Private Message   Click Here to Email dejva   Visit dejva's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bln
Newbie

Registrován: 05.10.2004
Příspěvků: 1

Senovazne nám. Příspěvek č. 7 

Ahoj lidi,

tedka budu nekolik mesicu pobyvat na Senovaznem namesti, mam v pocitaci malou antenku co se dodava k wifi karte, ale nic tam nechytam, tak by me zajimalo jestli ma smysl shanet nejakou lepsi antenu, nebo se ta to vykaslat v pripade ze by tam signal z zadnyho okolniho APcka nedoletel ;(

Old Post 05.10.2004 v 10:36
bln je offline   Click Here to See the Profile for bln   Find more posts by bln   Click here to Send bln a Private Message   Click Here to Email bln     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mac_dfx
Newbie

Registrován: 30.10.2004
Příspěvků: 1

Praha 1 - Vaclavske namesti Příspěvek č. 8 

Zdravim vsechny.
Misto k pripojeni je na Vaclavaku c.p. 39 - posledni patro, pristup na strechu mam. Viditelnost... strechy, strechy, strechy.
Poradi mi nekdo pls jak na to?

Predem moc dekuji za jakoukoliv pomoc

Old Post 30.10.2004 v 23:51
mac_dfx je offline   Click Here to See the Profile for mac_dfx   Find more posts by mac_dfx   Click here to Send mac_dfx a Private Message   Click Here to Email mac_dfx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
florianv
Newbie

Registrován: 01.09.2004
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 9 

Zdar lidi
bydlím na rohu Klimentské a Samcovi ulice s výhledem na Letnou(přilehlo stranu kopce s pavilnem z expa 58) a štvanici

Boužel na trase nejblížšího AP mi stojí nadraží a AP v Karlíně má přímo přes vysokou železobetonovou budovu..
Boužel jsem ještě neměl možnost si změřit signál:(
Ale jak tak to tu sleduji že kolem petrského náměstí se rýsuje spousta potenciálníh uživatelů...
Takže ty co se z vás už nějak připíchli mužete mi poradit jak a pokud ještě ne co takhle zauvažovat o založení AP někde na petráku????

Old Post 22.11.2004 v 12:54
florianv je offline   Click Here to See the Profile for florianv   Find more posts by florianv   Click here to Send florianv a Private Message   Click Here to Email florianv     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antman
Newbie

Registrován: 29.11.2004
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 10 

Old Post 30.11.2004 v 15:39
Antman je offline   Click Here to See the Profile for Antman   Find more posts by Antman   Click here to Send Antman a Private Message   Click Here to Email Antman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martin88
Newbie

Registrován: 31.12.2004
Příspěvků: 1

pripojeni Příspěvek č. 11 

Zdravim vsechny!Prosim o pomoc!Bydlim v ul. Karoliny Svetle 14 (4 patrovy dum s rotundou) a chtel bych se pripojit na czfree.V dome mame sitovy rozvod internetu od karnevalu,ktery nam 31. ledna konci.Na strese mame antenu,na dvore router a switch pro 4 byty.Sprava domu je neschopna,tak se toho chci chopit a vyuzit stavajici zarizeni.Jen nevim jestli to pujde.Potreboval bych nekoho,kdo by byl ochoten (samozrejme ne zadarmo) mi v tom pomoct a zjistit situaci a nase moznosti.Nemam skoro zadne zkusenosti.Diky vsem!martin88

Old Post 31.12.2004 v 11:23
martin88 je offline   Click Here to See the Profile for martin88   Find more posts by martin88   Click here to Send martin88 a Private Message   Click Here to Email martin88     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morpheus99
Newbie

Registrován: 04.06.2004
Příspěvků: 2

Připojení Příspěvek č. 12 

Zdravim, mám takovej dotaz, bydlím v Josefské ulici a mám výhled na augustina, ale asi jsem v hluchém místě, zajímalo by mě co by mě stálo zřídit anténu i mým směrem a co je k tomu potřeba (jestli mi stačí antená nebo potřebuju i Access point).. díky za odpověď

Old Post 05.01.2005 v 16:11
Morpheus99 je offline   Click Here to See the Profile for Morpheus99   Find more posts by Morpheus99   Click here to Send Morpheus99 a Private Message   Click Here to Email Morpheus99     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V7s
Newbie

Registrován: 26.09.2004
Příspěvků: 2

Havelsky trh, MELANTRICHOVA Příspěvek č. 13 

Ahoj,

potreboval bych se pripojit v kanclu ( roh Havelskeho trh a Melantrichova ul. )

Komu mam rict ? Moc se v tom nevyznam


Predem diky za pripadnou pomoc

__________________

V7s

Old Post 04.03.2005 v 11:21
V7s je offline   Click Here to See the Profile for V7s   Find more posts by V7s   Click here to Send V7s a Private Message   Click Here to Email V7s     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmmm4
Newbie

Registrován: 07.07.2005
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 14 

Old Post 07.07.2005 v 16:36
mmmm4 je offline   Click Here to See the Profile for mmmm4   Find more posts by mmmm4   Click here to Send mmmm4 a Private Message   Click Here to Email mmmm4     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmmm4
Newbie

Registrován: 07.07.2005
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 15 

Old Post 12.07.2005 v 09:15
mmmm4 je offline   Click Here to See the Profile for mmmm4   Find more posts by mmmm4   Click here to Send mmmm4 a Private Message   Click Here to Email mmmm4     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
off
Newbie

Registrován: 26.04.2003
Příspěvků: 48

Question V Jámě 1 Příspěvek č. 16 

Zdravim,
roh ul. V jame (1) a Vodičkové 6P uplne nahore, krasny vyhled takrka vsemi smery, okna smer Narodni třída,nar. divadlo,LAzarská,Karlovo nám.atp, chtel bych pripojku, v "monitoru" je zakresleno v okoli teto lokality houby :p)
PS. chce to pripojku max. 50 M vzduchem omeroval jsem tam signal a je tam "kupovivu )" rusno.
Namerene AP (co zobrazovaly SSID)
ZIZKOV
ZIZKOV1
KABULHALSTEP
HRAD
DP_3
2917F5
MELNICKA
mereno 3Dbi ant. , prosim kohokoliv kdo zna provozovatele nejakeho vyse uvedeneho AP, nebo by mohl jinak pomoci o kontakt.
Diky OFF

__________________

ok

Old Post 14.07.2005 v 11:27
off je offline   Click Here to See the Profile for off   Find more posts by off     Click Here to Email off     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:15.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz