CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Optické Pojítko > Aui --- Tp
123456789 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Dargos
Member

Registrován: 30.08.2002
Příspěvků: 392

Příspěvek č. 33 

Rucne ..... Brrrrr.
Fotocestou je to daleko jednodussi

__________________

Old Post 21.04.2003 v 21:58
Dargos je offline   Click Here to See the Profile for Dargos   Find more posts by Dargos   Click here to Send Dargos a Private Message   Click Here to Email Dargos   Visit Dargos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiri.cestr
Junior Member

Registrován: 08.04.2003
Příspěvků: 128

Příspěvek č. 34 

Dargos > To víš, plošňák na fotocestu je tu velice drahej (20x20cm - 280,-) a po povodních vůbec není k sehnaní, vyplavino nám to tu jedinýho dealera elektroniky a ten to rázem zabalil. Nenadarmo se mu říkalo VYDŘIDUCH.
Já jsem onehdy (před rokem a půl) kupoval součástky na Ronju 10M a ještě jsem to nerozjel, a teď jsem se do toho vrhnul. Tak použiju ty součástky z ronji AUI (ale ta TP jich schramstne víc, takže mi na protistanici chybí cca. 6 brouků)
Ručně dělám všechno a občas taky na nějakej ten spoj i zapomenu . Nejhorší je ten smrad z toho laku :( a pak ještě 30minut u Chloridu železitýho.
Na fotocestu tu mam lampu (pouliční výbojka) i s přítlačnými sklíčky, nějakou vývojku nebo co to je -ale asi je bestak už prošlá-.

Old Post 21.04.2003 v 22:11
jiri.cestr je offline   Click Here to See the Profile for jiri.cestr   Find more posts by jiri.cestr   Click here to Send jiri.cestr a Private Message   Click Here to Email jiri.cestr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dargos
Member

Registrován: 30.08.2002
Příspěvků: 392

Příspěvek č. 35 

__________________

Old Post 21.04.2003 v 22:19
Dargos je offline   Click Here to See the Profile for Dargos   Find more posts by Dargos   Click here to Send Dargos a Private Message   Click Here to Email Dargos   Visit Dargos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dargos
Member

Registrován: 30.08.2002
Příspěvků: 392

Re: datasheet Příspěvek č. 36 

__________________

Old Post 21.04.2003 v 22:24
Dargos je offline   Click Here to See the Profile for Dargos   Find more posts by Dargos   Click here to Send Dargos a Private Message   Click Here to Email Dargos   Visit Dargos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiri.cestr
Junior Member

Registrován: 08.04.2003
Příspěvků: 128

Příspěvek č. 37 

Naposledy upravil jiri.cestr 23.04.2003 v 00:03

Old Post 21.04.2003 v 22:41
jiri.cestr je offline   Click Here to See the Profile for jiri.cestr   Find more posts by jiri.cestr   Click here to Send jiri.cestr a Private Message   Click Here to Email jiri.cestr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dargos
Member

Registrován: 30.08.2002
Příspěvků: 392

Příspěvek č. 38 

__________________

Old Post 21.04.2003 v 23:02
Dargos je offline   Click Here to See the Profile for Dargos   Find more posts by Dargos   Click here to Send Dargos a Private Message   Click Here to Email Dargos   Visit Dargos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiri.cestr
Junior Member

Registrován: 08.04.2003
Příspěvků: 128

Příspěvek č. 39 

Tak nic no, tiš?ák nevyšel, chlorod se mi podleptal z boku cestiček :( . Kašlu na plošňák, udělám to jako clock, systém hnízdo .

highlander > prosimtě, v archivu obrázků ronja.czfree.nez/picture jsem našel obrázek s lepším plošňákem, než jsem našel ve fóru. (Ze strany součástek je zemnící fólie nacpaná "kam se dá"). Nemáš ten plošňák někde v x.BRD pro Eagle 3.53 ??

Old Post 22.04.2003 v 09:16
jiri.cestr je offline   Click Here to See the Profile for jiri.cestr   Find more posts by jiri.cestr   Click here to Send jiri.cestr a Private Message   Click Here to Email jiri.cestr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lada Zuzjak
Junior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 170

Příspěvek č. 40 

Old Post 22.04.2003 v 14:52
Lada Zuzjak je offline   Click Here to See the Profile for Lada Zuzjak   Find more posts by Lada Zuzjak   Click here to Send Lada Zuzjak a Private Message   Click Here to Email Lada Zuzjak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiri.cestr
Junior Member

Registrován: 08.04.2003
Příspěvků: 128

obrázky Příspěvek č. 41 

Asakra, tak to jsem netušil, já myslel že se ty obrázky odesílají do fóra... Tak to si budu muset vytvořit nějakou inet. adresu třeba u volny.cz .
PS. nemužeš někam ty plošňáky strčit?? (Na inet)

Old Post 22.04.2003 v 14:57
jiri.cestr je offline   Click Here to See the Profile for jiri.cestr   Find more posts by jiri.cestr   Click here to Send jiri.cestr a Private Message   Click Here to Email jiri.cestr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lada Zuzjak
Junior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 170

Re: obrázky Příspěvek č. 42 

Old Post 22.04.2003 v 15:33
Lada Zuzjak je offline   Click Here to See the Profile for Lada Zuzjak   Find more posts by Lada Zuzjak   Click here to Send Lada Zuzjak a Private Message   Click Here to Email Lada Zuzjak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrej.Tesar
Junior Member

Registrován: 12.04.2002
Příspěvků: 256

Re: tistaky Příspěvek č. 43 

Old Post 22.04.2003 v 17:58
Ondrej.Tesar je offline   Click Here to See the Profile for Ondrej.Tesar   Find more posts by Ondrej.Tesar   Click here to Send Ondrej.Tesar a Private Message   Click Here to Email Ondrej.Tesar   Visit Ondrej.Tesar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

Příspěvek č. 44 

Jo to jsem taky zjistil,...
Ten plošňák je na to nevhodnej,...
Alespoň ten fet a odpory kolem něho by mněly být ve vzduchu,...

Old Post 22.04.2003 v 18:48
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiri.cestr
Junior Member

Registrován: 08.04.2003
Příspěvků: 128

Příspěvek č. 45 

OK, v tom RX s váma plně souhlasim (to samý bylo s oscilátorem na 1,7GHz pro satelit, kterej jsem si driv stavjel). Já jen na ten modul co je původně AUI, a teď je z něj TP.

A co verze jen z kuprexitu a pospojovaný drátama, bylo by to to samý jako plošňák??? (resp. co vadí, malá tlouš?ka fólie na PL nebo samotnej kuprexit?)

Old Post 22.04.2003 v 18:58
jiri.cestr je offline   Click Here to See the Profile for jiri.cestr   Find more posts by jiri.cestr   Click here to Send jiri.cestr a Private Message   Click Here to Email jiri.cestr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Cuprexid Příspěvek č. 46 

Cili predpoklad je pouzit VF cuprexid pro tohle.
Mozna nejakej FR4 nebo Duroid.
-=RYS=-

Old Post 22.04.2003 v 19:11
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dargos
Member

Registrován: 30.08.2002
Příspěvků: 392

Příspěvek č. 47 

Do jake frekvence jsou pouzitelne obycejne desky z GM s fotocitlivym lakem?

__________________

Old Post 22.04.2003 v 19:28
Dargos je offline   Click Here to See the Profile for Dargos   Find more posts by Dargos   Click here to Send Dargos a Private Message   Click Here to Email Dargos   Visit Dargos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jiri.cestr
Junior Member

Registrován: 08.04.2003
Příspěvků: 128

obrázky Příspěvek č. 48 

Tak už by ty obrázky mněly chodit, hodil jsem je na web do Tiscali.cz

Old Post 23.04.2003 v 00:12
jiri.cestr je offline   Click Here to See the Profile for jiri.cestr   Find more posts by jiri.cestr   Click here to Send jiri.cestr a Private Message   Click Here to Email jiri.cestr     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:14.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz